Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oksa akkor majd ott körül én is kinézek bár nem motorozok mert szar a gyertyapipám(állandóan leesik) de sapit viszek ki gazdagon
szilent,elnyeli a rezgéseket,motorfelfogatásnál, és telóknál is szokták alkalmazni
hali!
én kb fél 12-re kint leszek! aztán majd kereslek titeket!
üdv
Ismét megkérdezném mi ez és mire jó . köszi
Ma mikor lesz menet a tankira mikorra vigyem a sipkákat
Köszi azért akkor majd elviszem valahova jaaaa nem a csavarral van ott a gond beleszakadt a csavarba egy kiszedő baszás és szerintem az a kemíny
Van egy zsír új mikuni karbim,ha érdekel 8000.-
utánvét küldöm és nincs tovább gondod!
nekem is ez volt..............kicseréltem karbit
Hellotok
Nem régiben vettem egy pit-et és olyan problémám lenne h nincs alapjárta vagy ha van akkor magasabb fordulatn darálva megy és gáz húzásra be van állítva egy alpajárta majd rendesen pöfög majd le fullad ha ne huzok rá gázt 1gázhúzás 5mp az le fullad.
elöre is köszi
nem tudom megfurni a csavart , mert baszott kemény anyagbol kreálták. sajna.
tényleg.
képben voltam .
a MÁJUS 30.-i Visontai Pitbike gurulásra akkor ki jönne?
Hay! Nincs hayhálóm aztat Nóbi szokása intézni Gyertek szombaton a szoboszlói gocart pályára 14:00-kor kint leszünk , pályadíj 3-4 sör /fő és egész délután lehet motorozni korlátlan mennyiségben Várunk mindenkit a környékről meg mindenhonnan
Ha nem utazok el kinézek
azért kösz a gyors reagálást,mégha nem is csacsának van motyoja
jah akkor te vagy a sapis csávó és szerinted szombaton ki tudsz jönni a tankira?
van sapi dögivel viszek ha megyek
Csacsának nemigen van műtőssapija. Norbit keresi sztem.
06706169438 kiscsacsa telszama.
helló! esetleg nem tudnál adni egy kiscsacsa elérhetőséget? szombaton lesz valami cross megmozdulás a nagy crosspályán és kimennék meglesni kik járnak most oda...aztán ha ti is kint vagytok a pit részen akkor volt róla szó hogy csacsa tudna szerezni korlátlan mennyiségű műtőssapit! na szal sapi kéne nekem valamennyi(pár darab) ha más nem akkor talán tőled vagy valaki aki kint lesz el tudná hozni nekem?
halihóó
inkabb 500km körül.
A 4-500m teremhez képes jó nagy.Kb akkora lehet mint a Kőbánya-ring.
MuZs! Majd megdumáljuk ezt a Győri terem motorozást. Mostanában jól be vagyunk táblázva. 23.-án Pitbike MX Dunavecsén, 29.-én Köbányaring Pitbike SM edzés. 30.-án Visonta Pitbike SM derby.Elvileg júni.12.-én Pitbike SM derby Kecsón. Aztán meg majd kiderül mikor lenne jó. 1 óra 10e-ért jó ha vagyunk rá 10-en.De ha csak 5-en akkor az már 2e/fő és 4ó-ra az 8e/fő plussz az út...stb ez sok lesz mindenkinek.Gyere Köbányringre vagy Visontára!
2 többe vigyázni kell vele mert hirtelenen feljön, kanyar ból való kigyorsitásnál is jártam ugy hogy feljön.
Az jó lehet enyém csak 2.ba veszi kerékre gázból de el tudom képzelni milyen állat lehet most le is tesztelhetnéd terembe is