Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hy engem csak crf 50 első sárvédő fehér vagy fekete meg akkor a kerék mennyi lenne tárcsa nélkül gumival vagy nélküle mondasz rá valamit?
idomszett.
mi érdekelne konkrétan?
tudsz már árakat?
úúú de baró cucc . .
Mennyibe fáj? tárcsa nem kell meg milyen fajta? 15 tengelyell van
csak felni kellene? kompletten van első 14 es kerekem
utánpotlás.
egykis csemege a pitpályánkrol
Menyus nincs véletlenül olcson 14 első illetve 12 hátso felni vagy lehet az első is 12 es?vagy akinek van írhatna
MuZs
jaja, nagyon finom cucc, Balitólvan, formula fék, alsó-felső, radiális alul, nagyon finoman adagolható mégis harapós, alul 1 daraból öntött, tárcsa az buccimoto-galfer, úszó, 210mm es (10" os keréken épp hogy elfér )
Fudezsír az a elsőfék vaze!
Ojjan jólis fog, ahogy kinéz? Valami infot adjá má róla! köszi
tiszta elektromos bicigli lett
végre faszán fog az első fék, merem ajánlani
hát elvileg segithet a dolgon, ha találsz megfelelő szilentet oda, de a legegészségesebb valami G szemes megoldás lenne, mint a dnm teloknál, hogy szabadon mozoghasson a teló, csak azoknál is karban kell tartani, kitisztani + újrazsironi, nehogy berágodjon, akkor szoktak eltörni
eladó:chp, cnc váz,lengőkar,berugokar,fékkarok, kuplungkar, jialing 140 es blokk,fastace telók,12-12 kerék
220e irányár
chp mini váz+elsötelo befogokkal+racing deltalengokar+dnm telo elado.
Megyünk horgászni:
Gyere Te is a pittel, aszt kifüstöljük vele a szunyogokat!
Bittos alszanak!
Milyen az új gép? Dobjál már róla fel fotót legalább adatlapra vaze!
Hö.
Mi ez a punyadás? Nagyon döcögve megy a forum.
Vagy a gyertyát, vagy a pipát, vagy a vezetékét, vagy a kis fekete gyújtásdobozt, vagy a tekercset. Csak ennyi hibalehetőség van.
hello
mi lehet annak az oka, hogy nem ad szikrát a gyertya? gondolom hogy elektronika baja van de akkor mit kell kicserélni?
Majd jerr ha kell még
halló! megköszönöm már itt is lássák milyen rendes emberek vannak és tartják a szavukat,osztogatják a sapikat!
minden jót urak! thx!
nekem is elkék egy pár db
Hali .M3nyus régen dumáltunk ja azt vágom hogy szilent csak én a katalógba a telós cuccok között láttam akkor jól gondoltam,hogy a teló szembe lehet rakni mondjuk a fém persely helyett . mondjuk nekem a gyári hátsó telószembe alu persely volt és úgy ki szoposodott hogy az csak na mondjuk akkor ezt meg lehet előzni ezzel a szilentel .