Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi is mennénk vecsésről ha lenne győrön buli.
Üdv: H Tomi
hello
Érdeklödni szeretnék, hogy nekem a pitbikeomon bal oldalt amire rámegy a lendkerék arra nem tudok anyát tenni mert szét ment rajta a menet... akkor ki kell cserélnem az egész főtengelyt vagy másra megy rá? tud vki alkatrészt hozzá? köszi
Szia MuZs!
Ebben az időben pont ideális lenne egy kis terem Pitbike!
Nézz utána légyszíves. A pécsiek 3-4 fővel mennének.
Ez mi a szösz valami sillentblock vagy mi......a hátsó rugós taghoz . és miért és mire jó .
Csákó
Hali

Pedro meg többiek érdekelne Győri teremgokartpályán pitsumo? Írtam nekik azt mondták hogy megoldható a terembérlés, de még semmi konkrét nincsen csak gondoltam megkérdezlek benneteket hátha lenne pár ember. Mondjuk debrecen és környékieknek messze van Győr de hátha...
Győr gokart mania
Sziasztok. Új vagyok a fórumon. Azt szeretném megtudni ,hogy a 110 es 4t-s pitbájkokban mennyi erő van? És szerintetek egy ilyen 110-es pibike mennyire menne az én 80 kilóm alatt? a válaszotokat előre is köszönöm.
Szép gép ez is!

Egyébként a gyári motorblokk vagy az yx a jobb?
tenacht:
van egy ilyen motor még ITT is, csak olcsóbban.
Szia!

150-est nem találtam az oldalon.Meg,ahogy elnézem a hirdetést,amit linkeltem,ebben nem a gyári blokk van,kérdés,hogy milyen blokk lehet.
stompracing 125 pont megfelel egy lánynak!
szintén várom az árakat én is.köszönöm
nem rossz a tipus én vagyok a forgalmazója, viszont hogy most használtan milyen állapotban van azt nem tudhatom!

nézz körül az oldalamon!

www.motoaction.hu

ha tudsz gyere. minden hétvégén kint vagyok. szomb-vas. és még sokan mások.
Bárcsak lenne egy kis időm legurulni...
Van belőle többféle felszereltségű, és 350.000 HUF körül vannak!
De bővebben email-ben.
csá csumi. . mostanában nagyon odabasz a pálya minösége. hordtam ki agyagot az ugratokra, nomeg levan vágva a fű, rendszeresen jarunk ki egy masik sraccal ( kisfia motorozik) karbantartani.
Jöhet-jöhet!
lassan dobok pár képet a debreceni pit( sx)-es pályánkrol. már akit erdekel.
mennyibe megy az ilyen finomság?
Egy ilyet ajánlok: RPT CRF70 160R
Bővebb infó: info@racingpitbike.hu
00-36-70-355-7480


Ilyesmire/erre gondolok:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_mcm50-pitbike-3
810456
Sziasztok!

Mit gondoltok a mudpunk mcm50 150ccm-ről?
Alkatrészt tudok hozzá?Teleszkópok milyenek?stb.
Minden info jól jön róla.
Köszi előre is!
Én meg magamat ajánlom!
Tényleg mit szeretnél?
Stomp 125 szerintem jó lesz neki. Mit szánsz rá?
Van új és pár üzemórás is vagy 2009-es.
mmse1@freemailon vagy a 70-591-4848-on elérsz.
Ki is próbálhatod.
Üdv. . Laci
Helló

Én a Balázst ajánlóm www.motoaction.hu én nála vettem mind a két pitemet nagyon jók 125 140 150ccm is árul 180000ft-tól kezdődnek a jó pitek 100000ft-t ne vegyél mert azok nem érik meg mert 2 hét után dupla annyit rá kell költeni. van cross meg supermoto is attól függ mire akarod venni