Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne nevess rajta, mert lehet , h már a közeli jövőben elektronyossal fogunk bokorugrani.
Tényleg jó ötletnek is ez a sí-pit! 2004-ben láttam a milánói motor kiállításon egy hasonlót nagy crossból építve ,de annak a hátsó kereke helyén gumi-lánctalp volt olyan magas volt mint egy ló!
http://youtu.be/xqX4qbQRhb8 150 classic[/L]

Nagyon jó video nézzétek meg
Így van.
E stét
Az mindkét irányban olyan.
ja nem mindenhol . pócson mondta valaki hogy 1x mentek visszafelé de félelmetes mert nem látod néhol hogy mi van a kanyar után
Engem még Kecsón soha nem engedtek el visszafelé
azt mondták nekem visontán azért kell erre is arra is körözni mert ha csak egy irányba mész akkor a gumi egyik oldalát jobban megeszi oszt az nemjó..
Én nem tudom pontosan. A nagy pályamájerek szokták mondani, h ha megegyezik a forgásirány , akkor dolgozik jól a gumi.
Forgásirány? Azmegmi?
Ha más nem lesz, az marad, a forgásirányt meg nem veszem figyelembe
Hát fordítsd meg, oszt jóvan az még!
Pfff. Az esetben gumi után kell néznem, mert a jelenlegieknek a baloldalát már megetettem
Szerintem normál irányban megyünk , az óramutató járásával ellentétesen.
Eleve ez a páyla normál iránya, és biztonságosabb is, mint visszafelé.
Thx
Azt még megírhatnád, h az edzés-versenyt milyen irányba indítjátok?
Az óra járásával ellentétesen v megegyezően?
Kecskeméten. Nagybetűvel.
Mai napon volt még egy egyeztetésem, amitől tartottam, de végül ia minden elrendezve.
Találkozunk szombaton, kecskeméten.

Frecska János
MAMI

Ui: a továbbiakban az időpontütközések elkerülése érdekében egyeztetnünk kellene. www.szocformula.hu oldalon fenn van az összes rendezvényünk.
nekem azt irja, hogy az internet explorer( vagy akarmi) nem tudja megnyitni ezt a fajlt. . minygyá kibaszom a kukába
siker
ingyenes letöltés, nemélek vele, letöltés inditása
Én se