Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Uram, jelentem bepattintva
na megjártátok bepattintva az új blokk...
estét
Akurvaszádat! micsináltál már megint?
nagyon faszalett középen a kipu
Na végre előkerültetek
Hali ! Aki akar pittelni vasárnap a szoboszlói gocartpályán megteheti 11:00 -töl leszünk kint, 3db sör vagy 0.5 l házipálinka ellenében sötétedésig lehet kenni
Jónapotot mindenki!
Kicsit pimpeltem a kicsi seggét.
Hát szerintem nézz körül itt www.motoaction.hu mindegyik jóóó ezek közül! 100 000 ft osat nem érdemes megvenni mert azzal csak a baj lesz ujak 180000 fttól vannak nekem MCM volt most meg STOMP és egyikkel se volt bajom
cs.
Abba segítsetek h melyik márka(kák) a legmegbízhatóbb pitbike téren?!
Milyet lenne érdemes venni ?
még nem volt ilyen motorom és szeretnék egyet
Reggelt bassza az anyját szép napunk van
Google keresőbe írd be fátyolfólia.
Felesleges a műtőssapka! El kell menni bármely mezőgazdasági boltba és négyzetméterre tudsz venni agroszövetet. Ugyan olyan anyag mint a műtőssapka és akár több rétegbe is hajthatod.
szia

igen jónak az egész motor nagyon jó én egyedűl az első féket tartom picit gyengének de erre is van megoldásom!ha érdekes hívj fel mert jelenleg az utolsó ilyenem van raktáron!
átmeneti megoldásként elkunyeráltam uncsimtól akit a napokban műtöttek! de ez csak 1db

101!
egyébként kösz a munkaruha bolt tippet, már találtam orvosi segédeszközöket áruló boltot közelebb mint Debrecen és megprobálok ott!
Reggelt hozok én bárkinek bármennyi műtős sityakot a kocsiba mindig van nálam
lifan 138ccm névre halgatott, HPI gyujtás volt rajta, és tul nagy volt az előgyujtás, aztán sokat visszarugdalt.
Pedig az már hengergörgős csapágyas volt a berugonál, mint az "új" yx ek...
Műtőssapka= munkaruházati bolt!
szasz
szasztok
Na ugye hogy tudod
Erő egészség hátha nem lenni szarakodás melyik vót az... .