Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon szívesen,remélem a többiek is mind megtalálták magukat a fotókon
Igazad van. Megvan. Bocsi.
Tomi,
feltettem őket facebook-ra még be is jelöltelek, ha jól emlékszem nézd meg ott.
Ha szeretnéd eredeti méretben őket, akkor küldj ott egy üzenetet a mail-címeddel és összeszedem őket
vasrudat!
Super az időjárás előrejelzés a keddi Slovakiaringre: http://www.accuweather.com/en-...

Oktober 12. Slovakiaring ! 70 ! euro

Véget ért a hazai pályaszezon, a Hungaroring félévre bezár. De tőlem sokan kérdezték a múlt hétvégén hogy lesz-e még SlovakiaRing az idén.
Hát lesz!
Nem is akármilyen áron! Egész napi pályázás 70 euroért az már szinte ajándék. Az ár csak előre fizetéssel érvényes, de mindössze 30 eurot kell most befizess, igy minimálisra csökkentheted az időjárási kockázatot
Beszéltem a szervezővel és igény estén verseny is lesz. Egyet biztosra mondhatok: Megfelelő létszám esetén (minimum 15 fő) lesz Kamoto Svéd Open verseny a szokásos kategoriákban értékelve

Az ürlap kitöltésével kezded, utána a visszaigazolásban találhato kontora küldöd a 30 eurot vagy annak megfelelő forintot, Ha holnapig eljuttatod hozzám az utalást vagy az utalás igazolását akkor megkapod ezt az árat, a többiek a helyszíni árat fogják fizetni.
Eddig ennyi a biztos résztvevő:
Svéd
Bereczki_Gábor
repsol norbi
Fehér Attila
Pizza
zsir
merciferi
Csabcsi
Szia!

Rólam nincs képed? #82 volt a rajtszámom egy Yahama R1 kék-fehér.
király vagy borsómacska!
Ezek itten már a versenyen készültek
az előzőek meg az időmérőn
Köszönjük a képeket!Ismét jót szórakoztam magunkon Ez egy emlékezetes nap marad az biztos
A Talmaringes fotók,kis híján 600 db kép,remélem mindenkinek tetszeni fognak...;-)))) Zsír,köszi itt is a szervezést,nagyon jó volt,mindenki jól érezte magát

http://www.sportmotor.hu/motor...
Predicica
nekem még van rólad pár jól sikerült, menet közbeni képem
Egyébként meg a K anyját ezeknek a blokkoknak.
Vegyél olaszt. Egy jó MV megoldja ezeket a problémákat. Ha nem használod többször mint 8-szor egy évben, akkor lehet, hogy simán el megy még két szezont is.
katasztrofa a blokk belseje....minden ami szétmehetett az szét is ment.ez volt az a blokk amit nem szereltem...a találgatások elkerülése végett,ebben csak olajat cseréltem,ez ámerikai!
Sonáj barátom:)ÖÖÖ tényleg nem tudom mivel menjek jövőre,,Rizit várom hogy küldjön e-mailt németbe az r6 kupásoknak mik a feltételek,mert ott benne van a nevezésben a motor,,ami a tiéd .Akkor meg van oldva a motor vásárlás,és márka választás problémája.
Jobbulást Predi!
Használd ki az időt és egyél többet.
Kezdek leszokni róla.
Hát akkor nehogy aludjál vaze.
Kaptam másik kötést ezzel most jobb. Csak aludni nem lehet vele.
kérdezte mennyibe fog ez már megint kerülni.... ,szegénykém megijedt.
már az asztalon a blokk,egy alátét már van valahonnan a kuplung oldalán,most várakozok a szerszámra mer az kék egy spéci....

eséssel kezdtem a szezont ,és stílusosan azzal is zártam!
Te szegény prédikátor!
Örülök, h egyben vagy!
Jobbulást!