Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tartozkodó megjegyzésed példaértékű..menjünk gokartozni--ott senki nem szivja a vérünket és a Kurtával is lökdösődhetek.
Ha már ugyis a Road and Ride kupárol van szó, elkészült az én onboardom is, legalább látjátok mi történik a középmezönyben:
http://youtu.be/zUDpoStTiR0
akkor bedobom magam is a véleményem...
idei év elején megszabták a szabályokat..dt-n aki nem ért el hivatalosan 2.05 alatti időt és befizeti a nevezési dijat valamint szériamotorral rendelkezik az indulhat a kupasorozatban.
mivel tavaly a Kawasaki -faszomtudja okok miatt-nem indította el a zx kupát,pontosabban márciusban!törölte,ezért mivel mindenképp szerettem volna valahol indulni és a liszenszem is ki volt váltva,nem maradt más mint az OB.utána lehet nézni milyen időkkel kvalifikáltam a rajtrácsra../2.12...2.08..2.06..2.05../és még ha égő is volt akkor is indultam az összes futamon.Mivel a regisztrált eredményeim közt a 2.03.140 volt a legjobb 2009 -ben,ezért irtam a road and ride szervezőinek ,hogy szinte még amatőrnek nevezhető sem vagyok a zx kupa törlése miatt indultam 2009 ben az OB-n,találjanak ki némi nemű megoldást a dologra.
Néhány nap mulva irásos!értesítést kaptam róla ,hogy a limitidőt leszállították 2.03 ra..igy jogosan és értékelhetően vettem részt a kupasorozatban.Továbbá nem emléklszem hogy Kurta 2009 ben motorozott volna 2.05 alatt arra pedig pláne nem, hogy indult volna az OB-n vagy DT-n.ÍGY hát azok a srácok is kitolhatták volna bringát versenyezni akik kevés időt töltöttek el pályán mivel jómagam sem sokat.De egyszerűbb nekik ezt irni mintsemhogy azt,hogy sajnálták erre a 19.000.-ft ot versenyenként valamint a néhány százezezrnyi gumit olajat féket liszenszet stb stb...és legfőképp a befektetett időt és kitartást hozzá.
Amugy is kevés motoros van kinn immár 2-3 éve a nyiltnapokon mivel nem kevés kotta ez a móka.De lehet fikázni azt aki csinál valamit...mert azt aki semmit sem ,azt ugye nincs miért...
Jani! Tudod nagyon jól, hogy nagyon bírom az egész brigádot semmi bajom sem veled, sem az Ádámmal. De látod más is fentakad néhány kérdésen amit mi már megbeszéltünk.
Mindenkinek!
Nem kívánok belebonyolódni megint, inkább írok egy másik dolgot!
Mindenkinek aki belekötött az időbe stb.
Vegyétek tudomásul, hogy Magyarországon éltek. Itt általában minden úgy müködik, hogy hoznak egy szabályt azért, hogy utánna ne tartsák ill.tartassák be. Ez az egész versenysorozat elsősorban a pénzről szólt. A szervezőnek annál több pénz maradt a zsebében, minél több induló volt, Ez tény. Ezért nagy ívben leszarta a saját maga által meghozott szabályokat. Ezt a témát én felvetettem már a szezon kezdetén itt ezen a fórumon. Érdekes, hogy a most reklamálók akkor hol voltak? Tudjátok Ti akik most irogattok, hogy így meg úgy stb. Nem ilyenkor kell nagy pofátoknak lennie hanem előtte vagy az első verseny után. Miért nem szóltatok a szervezőnek? Miért nem maradtatok távol a kupától? Miért az év végén baszogatjátok a győzteseket? Fáj mi, hogy nem Ti nyertetek.
Azzal kezdenem, hogy nem ismerlek, nincs veled semmi bajom.
Nekem csak az szurt szemet, hogy megnyertel egy olyan bajnoksagot amit hivatalosan nem is nyerhettel volna meg (DT es a 05 alatti okok miatt...) es meg kikered magadnak, hogy nem szponzoral a Kawasaki!
Persze ha irasos engedelyed van a Road&Ride-tol, hogy mehetsz a kupasorozatjukban es ertekelnek is, fogadd nyilvanos bocsanatkeresem!
En is orultem.
Hello Smo!

Biztosithatlak,h nem indultam!
Nem ertem miert irsz le olyat aminek nem jartal utana!

Geri
Kedves Smo,,mindenki azt fikáz akit akar,,bár tudom hogy ismerjük egymást ,,de csak itt mersz dumálni név és arc nélkül,szemtől szemben pedig mosolyogsz.Nincs gond,mert kurvára leszarom,.Azt pedig hogy amatőr vagyok nem győzöm eléggé hangsúlyozni,ez az év a gyorsulás éve volt sok munkának köszönhetően,,és a motoromban csak egy első hátsó gátló ami nem széria.A blokkom a negyedik ,,mert három már kiesett belőle a bontóból származik.És nem halásztam a zavarosban,sajnos a dt -én az eddigi és régi tudás szintem semmire sem lett volna elég,,főleg a régi,,mikor tudtam 04 eket menni,,sajna az 59 sem ér ott semmit,,erről ennyit.Főleg hogy a dt -nek semmi reklámértéke sincs,,a Roadandride 1 nivós rendezvény volt,,és jól éreztük magunkat benne.Nem az a bajom a Kawával,,hogy nem adott pénzt,,csak az hogy még ki is mondják leszarják ki nyer.A honda legalább megmutatta hogy értékelte a sok munkát,és tett 1 gesztust.Nem akarok ezen a fórumon vitázgatni aki név nélkül fikázgat ,,egézségére,sok sikert.Örültem.
És mindig az háborodik fel a legjobban aki megszegi a szabályt. Én inkább nem hívnám fel magamra a figyelmet ha tilosban járnék.
Ezért is gratulálok neked szívből. Ügyes voltál.
Smo!
Én a Gsx-r 1000-es kategóriát nyertem meg egy hétötvenes motorral úgy, hogy év elején 2:15 volt a legjobb időm, és tavaly csak egy versenyen indultam. Úgy gondolom hogy jogosan tekinthetem magam bajnoknak. Amúgy meg veled eggyett értek, mert pl. a Kurti nem ebben az évben gyorsult 05 alá. Meg van még egy pár ember akinek nem lett volna helye ebben a mezőnyben. Volt akit engettek, volt akit nem. Nem tudom mialapján döntötték ezt el.
Hát írjál egyet. A videót ha nem töltöd fel sürgősen akkor nagy bajban leszel kishaver.
TÉNYLEG! Te miért nem indultál ezen a márkák harcán? Ott az 1.57-el tuti nyerő lettél volna. Hoztál volna egy bajnokságot a suzukinak. Ott nem kellene meccselni ezekkel a lassú motorosokkal mint pl: Juhász, Egedei, Kispatak, Bérczi, Karsai és stb..( a teljesség igénye nélkül.)
Mondjuk én az idén is pont olyan lassú voltam, hogy simán indulhatok jövőre.:-)))
Ha meg úgysem nem néz bele miért nem rugtad le neki?
Ne így fogd fel!

Nem tudhatod, hogy ki milyen előzetes hozzájárulással indult el.
Ha jól kinyitjuk a szemünket látunk egy ilyen feliratú motort is az amatörök között "Phoenix"
Akor most hogy van ez?
Igy igaz! Azok akik most első helyen Bajnoknak kiáltják kik magukat az amatörök között, mind egytől egyig indultak előző években magyar bajnoki sorozatokban, semmi eredménnyel!
A rendező hibája hogy beengedte az utcai tehetséges motorosok közzé, a partizánokat! Kurty csak a zavarosba elvegyült szokásához hiven!
Még egy kis adalék!
Nevezési feltételek:
- Kawasaki Ninja motor
- ’C’ Licenc
- Érvényes ’A’ kategóriás jogosítvány
- Versenyzői szabályismereti minimumvizsga tesztlapjának eredményes kitöltése.
- A meghatározott köridő feletti időeredmény
- Nevezési díj futamonként: br. 19.000,-Ft
Emlékeztető!

2.1 A versenysorozat versenyein amatőr versenyzők indulhatnak, akik magasabb verseny kategóriákban ( mint pl. Magyar bajnokság, Országos bajnokság, Köztársaság kupa) eddig még nem indultak, kivéve, ha rendelkeznek a rendező írásos engedélyével. Azok számára, akik az elmúlt években indultak bármilyen versenysorozaton, mit pl.: a Dunlop Trophy, Phoenix kupa, valamint a MAMS Női Kupa versenyeken, limit idő kerül meghatározásra.
Aki az alábbi pályákon: Hungaroring: 2.05.00 Pannónia-ring: 2.10.00 időnél jobb mért idővel rendelkeznek, a Road and Ride futamon kizárólag a rendező előzetes írásos engedélye birtokában indulhatnak.
A versenyzőknek MAMS által kiadott, érvényes MAMS „C” vagy "N" ( az első versenyen való indulásnál elfogadott a "D" napi) gyorsasági motoros versenyzői licenccel kell rendelkezniük. A versenynapokra a szervezőknél kell regisztrálni. A szükséges versenyzői licenceket a Rode and Ride Kft. és a BR Organisation Kft. és a Mami SZKI megállapodása értelmében a BRO Kft. és a Mami SZKI intézésében is ki lehet váltani.
Nem ismerem a kettőtök közti ellentéteket...(nem is akarom) De nem gondolod ,hogy igaza van? Én nem látok bele az elmult évek versenyeibe, nyilván nem látom át ugy mint Ti! De mi a faszt keresnek olyan emberek egy amatőr versenyen, akik bekötött szemmel mennek limit alatti időket.
Az olyan faszoknak mint én azé nem jó mert esélyük sincs ugyebár....De nektek mi a jó benne? Van ebbe valami poén benne? Dicsőség vagy möfaszom? Sose fogom érteni....
ki lehet ez a hulladek aki ennyire irigy
Kurty! mint a nevedben is benne van kurta gondolatok járnak a fejedbe ne hisztizz Te vagy a bajnok igaz nem bajnok csak amatőr kupa gyerek a 0,59 eredményeddel egy csont szériának nevezett Kawáwal. A kawa azért szar le téged mert nincs egy fikarcnyi zsetonja sem a motorosok becsületét megvédeni csak akkor adnak ha veszel tőlük! Ismerek egy versenyzőt aki 4-5 évig halomra nyerte kawáwal a versenyeket ez a mostani galéria nem is emlékszik rá! A hondásoknak sincs csak banánra meg órára pénzük! Lehetsz te európa legjobbja csak magadra vagy utalva illetve az álltalad eladott ......után megmaradt zsetonodra! Ne válts márkát maradj a zöldfülüeknél! hiszen magad is az vagy nézd meg a rajtrácson milyen hoszteszek vesznek körül
nálad ugy látszik mindegy kinek csak beszólhass ...gyökér
Mert te sose mentel a DT-n 2:05 alatt ugye...?
2szer voltam Hringen ebből a legjobb 2:20
majd bele adok mindent aztán kiderül mi lesz. Utánfutót is készítem. Rámpás lesz
helyes, húzzad neki, cél a 2,00!(első évben... )
meglett az idom szett földi emberem
szóval 2011 Gooo ring