Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt holnapig kinyomozom
most Ti motorozni vagy piálni mentetek ki?
a tegnapi nap érdekesre sikerült
reggel kicsit kényelmesre vettük az indulást, evvel el is basztuk a napot, ugyanis kb 10 ig volt csont száraz a pálya, de mi kb akkor voltunk kész a kipakolással, aztán szemerkélt, esett és jól elvoltunk.
Születtek azért eredmények több kategoriáaban is
Köridők:
Kurucz Feri vizes gumival 2:30
Gyuricza Peti fájó bokával 2:31
csajozós történetek a saunában: Csabcsi –Golyó 8:4
pingpong: Svéd –Golyó 21:5
Vörösborivó verseny:
1 Szilvi 8 pohár
2 Svéd 5 pohár
a többiek gyenge kezdők
A vacsoránál Tompi nagyot alakitott, pár percre elhagytam az asztalt és Tompi a frissen rendelt teli üveg boromat szétlocsolta és ettől láthatóan órákra feljavult a hangulata…
Irigykedek!
Frankfurti reptéren összefutottunk a fiukkal igy kaptam tőlük 3 jogsit, mert én elöbb értem a lissaboni reptérre mint a srácok, ezért addig előkészitettem a kocsibérlési papirokat.
Tompiék nem voltak szín józanok az érkezéskor igy vetélkedővel döntötték el hogy ki fog vezetni.
2 db Peugeot 307-st kaptunk Lisszaboni reptéren, kb 2,5 óra volt az ut a hotelig,
Fél 9 felé érkeztünk, és Pisti Malcolm duo nagy szeretettel várt minket a super hotelben, rögtön vacsorával kezdtünk.
A hotel teljesen rendben van, medence, jacuzzi, török gözfürfő meg sauna.
Holnap reggel fogunk csak kipakolni és reméljük marad a barátságos langyos idő ( most este is 14 fok)
Holnap este,-és szerintem a Félsvéd lesz az író ember.
Ma napozás és fürdés volt-csak.
Mi a helyzet? Endurance verseny van? Ott nincs még sötét? Beszámoló?
Portimao.
Ma végre kisütött a nap du.-ra. Remélhetőleg lesz ez még jobb is.
Láttam!
nézd meg a [24081] hsz- 2. képét....
Remélem nem lesz igazuk! Addig mit csináltok?
25.-től, de nem sok jót ígérnek a jósok
Az nem jó! De remélem azért holnap már tudtok motorozni!
Portimao.
-szakad az eső!
Ma este Kispataki Viktor a Roxy Rádióban este 7 és 9 között,élménybeszámoló a Qatar-i és Bahrein-i élményekről Totos-sal :)))))
Hallgassátok
Megint lemaradtak a köridők
Ezt a sportot nem gólra játszák
Cartagena.
Egész napos napsütés, árnyékban 24 C".
Spanyol rendező, egésznapos motorozás, idő korlátozás nélkül,- ill. nem volt csoport beosztás. Igazi motorsport barát rendezés és csak 100 EUR. ingyenes időmérés, 1 órás ebédszünettel. Csak helyi menők.
jahhh persze.....
Ja a második kép meg lett tervezve ,-képileg
Elsö nap,- gyönyörű napsütés 24C'.
3 csoport, 20perces menetek, ebédszünet 13-14,-ig. 10-17-ig
Érdekesség, hogy a pályán való alvásért ebben az évben már fizetni kell, ha nincs pályanap. 2 autó 25 EUR
- egy hónappal ezelőtt 60 EUR volt 1 nap most 100!
Meg lesz ennek a böjtje! Majd amikor Márciusban még nyakig ér a hó!
Jó dolog a tél helyett a nyárban lenni. Bár eddig nem volt veszélyes a tél.
Kinek a pap, kinek a neje....
Svéd! Semmi, sőt hiányzik a jó társaság, motorozás stb. DE! Hiába valóban jó áron adod a dolgokat, és jön ki 5-6 kilóba mindennel egybe. Az 5-6 kilóból az 1-ik hónap a 3-ból megvan kettőnknek a Csillával Ázsiában. Úgy, hogy körbeutazzuk Indonéziát, Balit stb.-t Így aztán én inkább arra szavazok. Portimao csak 3 nap.
Én is ezen töröm a fejem. Asszem megyek a pics.ba januárban.