Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fáklyú
Pancser.
énmeg kimentem ma közútra..pedig tudtam nem kellett volna..nem is jutottam messzire-egy high side lett az eredménye
mostan megyek és befogom a pofám mer nem akarok itten ütközni senkivelsemnem,meg amugy sem irkálok szívesen mer csak édesanyámat fogják szidni,őt meg azé szeretem és nemszeretném ezteet na ezé nem írok.

csókolom.
na meg milyen sokat lehet motorozni 31 pénzért,azt is két nap alatt.elég drága sztem,más versenyekhez képest,na meg elég kevéske a pályán motorral eltölthető idő.na nem panasz,csak megállapítás!
58.02 volt,de nem történt semmi izgalmas,ebből is látni hogy mennyire amatör vagyok,ehez az idöhöz nem kell semmi különös ha az ember tud motorozni.tehát én nem tudok elég jol menni mert nekem már kell a jó gumi az ettöl jobb időkhöz.
nem tartanám semmilyen értékűnek ezt a bajnoki címet ha megnyerném.(RR)annál értékesebbnek tartom a dt 5.helyét amit műszaki hibás motorral sikerült elérnem,és igazán nagy meccselést nyomtunk egy pár vadbarommal szabadedzésenmár szépen jöttek a 57-es idők,ami meglepő volt hogy a motor visszajelzései olyanok voltak mintha csak "túráznék",szóval parádés volt a gépsárkány.időmérön gondoltam sikerül talán egy 59(első mentben nem igazán tudok menni)de most nagynehezen sikerült egy 58.4,ezzel máris befészkeltem magam az előkelő 17.helyre....ejha..... gondoltam majd lerajtolom kispatakit,és okosan védekezve az íveken előtte gurulok be a célba!(nincs megfelelően röhögő emotikon)na de komolyan....elég jót rajtoltam,de már az első féktávon jelentkezett a müszaki probléma,ami miatt a verseny alatt egész pontosan 8 körben kellett6.-ban elfordulnom a célegyenes végén,majd a manselben is jelentkezett ott behuzott kuplungal kellett fotdulnom,volt is néha izgalom,sajnos így beragadtam egy 4-5 fős csapatba,akik féktávon(a motorfék hiánya miatt)viszavettek,ill kigyorsításon (6 bol kellett még visszaváltanom)elmentek kicsit.de asszem így igazán izgalmas volt mert igen szép helyzetek alakultak ki.elején idegesített,de rájöttem mijafaszomat mérgeskedjek,old meg hülekölök!szerintem sikerült és nagyon élveztem!szegény dérzoli .....szerintem mindketten beszartunk egy icipicit a bugyogóba a 2 kanyar féktávjánál.... de azért pacsiztunk egy jóta végén.így is sikerült 57.4-et mennem,ami sztem egész parádés!

nekem ez volt a kihívás!olyan emberekkel meccselni akikröl tudom hogy gyorsabbak nálam,ez adott motivésönt.....ez az amit én ugy mondanék:őőőőőő......elfelejtettem...!persze felőlem mindenki azt csinál amit akar,csak az én motorozásomat ne rontsák el!mindenki maga érzi hogy mi az értékes számára,ill. hogy hol a helye.vagy nem de az biztos.persze nem szeretnék senkit sem megbántani,mert még a végén öszeviszavernek....merhogy tudják kivagyok....a picsába ezt elbasztam!

béke veletek!

UI:jövöre leturom ezt a kistaknyos hármast az biztos(kispatakiegedijuhász)vagy nem!de megpróbálom! (hejihuje vagyok)

video készült de baszok feltölteni....(na jó...majd később)
Az év utolso hazai pályázásának számitó Slovakiaring


Oktober 12. Slovakiaring 70 ! euro !

Véget ért a hazai pályaszezon, a Hungaroring félévre bezár. De tőlem sokan kérdezték a hétvégén hogy lesz-e még egy SlovakiaRing az idén.
Hát lesz! Nem is akármilyen áron! Egész napi pályázás 70 euroért az ajándék. Az ár csak előre fizetéssel érvényes, de mindössze 30 eurot kell most befizess, igy minimálisra csökkentheted az időjárási kockázatot
Beszéltem a szervezővel és igény estén verseny is lesz. Egyet biztosra mondhatok: Megfelelő létszám esetén (minimum 15 fő) lesz Kamoto Svéd Open verseny a szokásos kategoriákban értékelve

Az ürlap kitöltésével kezded, utána a visszaigazolásban találhato kontora küldöd a 30 eurot vagy annak megfelelő forintot

Fizetve:
Svéd
Bereczki_Gábor
repsol norbi
Fehér Attila

További jelentkezők:
Pizza
zsir
merciferi

És a többiek miért nem jönnek? nincs 30 eurojuk?
Inkább langyos volt az.
Kevés volt a súly a motoron. Nem volt leszorító erő. Hízni kellene Tiborunknak. Én speckó simán adok neki 10 kg-ot.
Tán hideg gumi.
Én Dunlop függő újban:)Imádom,,Bár jó Rizis használt is:)
Én is elhibáztam ezt a dolgot. Sajnos az új guminak tényleg nincsen párja. Bár ez az állat Predi csütörtökön olyan gumival ment 58.3-at, aminek a jobb oldalán nem volt pöttttty.
Sajnos én függő lettem.
Az egyébként igaz, hogy aki ment már új gumival, az rákattant ami persze elviszi a költségvetést!
Láttad az esésed, nem jöttél rá? A Bérci klán is látta Ők sem jöttek rá mi volt?
főleg a humán erőforrásban volt hiba....
Az mindig jól jön.
Lehet,,de 1 új garnitúra gumi sokat segithetett volna.
Nem hiszem, hogy amiatt estem volna. Ott valami hiba történt.
Jó van mán azé:)Nem kéne minket Dávidékhoz mééééééérni te:)
Vik! A Dávid azzal a gumival ment 57-et amivel télre elraktam a motort. Felfujtuk ment.