Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

suzukit vegyél Teeeeeeeee!
Sajnos minden tiszteletem,Beriszé ,,de a verseny előtt a DMC kÉPVISELŐJE A Panna azt mondta hogy leszarja melyik márka nyeri meg a márkák harcát ,mikor megkérdeztem,nem kaphatnék e némi támogatást a versenyre.És ne tarháljak.Én sok pénzt tettem bele hogy nyerjen egy Kawa,és sosem kaptam tőlük 0 a ft ot sem,de ha a munkánkat ennyibe sem nézik,,akkor leszarom énis.Szivem szerint kijöttem, volna a 9 -ik körben,de magam miatt nem tettem.Ennyit a kawasakiról.
Dér Zolinak van egy R6-sa eladó. Hívd fel. +36309343733
ezt nem akarom érteni..mégis értem
Vennék egy jó kis 600 as ócsó fullos pályamotort,,márkában bizonytalan vagyok.
Yamaha YZF-R1 2008 2.100.000 Ft
Évjárat 2008
Teljesítmény 200LE
Futott km 5000 km
Térfogat 999
Egyéb infók Öhlins TTX hátsó gátló , első telók átszelepelve és rugók kicserélve Hiperpro kormánygátló, verseny lábtartó és kormánycsutka, Powercommander+váltóelektronika, pályaidom+1 tartalék, Bódis rendszer, gyorsgáz, karbon váz és lengőkarvédő! + gyári idom garnitúra, kipufogó és lámpák .
Feladom!
Sziasztok!

Eladó Moshe tavalyi motorja. Az új gazdának nem jött össze a 2010-es év. 2 pályanapon volt fent vele. http://www.yamahakarsai.hu/ind..." target="_blank">Info
sehol egy beszámoló....se semmi....mi van itt?
Nagyon eltűntél.
Semmi info?
Oktober 12. Slovakiaring 70 ! euro !

Véget ért a hazai pályaszezon, a Hungaroring félévre bezár. De tőlem sokan kérdezték a hétvégén hogy lesz-e még egy SlovakiaRing az idén.
Hát lesz! Nem is akármilyen áron! Egész napi pályázás 70 euroért az ajándék. Az ár csak előre fizetéssel érvényes, de mindössze 30 eurot kell most befizess, igy minimálisra csökkentheted az időjárási kockázatot
Beszéltem a szervezővel és igény estén verseny is lesz. Egyet biztosra mondhatok: Megfelelő létszám esetén (minimum 15 fő) lesz Kamoto Svéd Open verseny a szokásos kategoriákban értékelve

Az ürlap kitöltésével kezded, utána a visszaigazolásban találhato kontora küldöd a 30 eurot vagy annak megfelelő forintot: http://compaya.hu/motorosok/re...
OB onboard!

Ő a Hajósi Norbi volt..meg is kefélték...
az mit jelent?
helyezettek?
A papírforma érvényesült.
Szia!
SonaJ
Mi volt a Márkák harcában ? Semmi infó. Mi történt?
Geri Geri... kellett nekem megkérdezni hogy hh nem futoval hoztad ki a gépet... na örüljünk h nincs cink!
aham... Lényeg .hogy egyben. Azé az öreg nem volt semmi...
Te versenyző vagy?
Igen..
Hát azé usztad meg Te akkor ennyivel, ügyes vagy.....
ááá az egy msasik srac volt!
en a belso savban haladtam szabalyosan!
Koszi!
Amikor elhuztál mellettünk kb.160-al, épp a leállósávban előztél vagy 6 kocsit aztán onnan libbentél át a belsőbe stb....Pályamotorral....Nem eccerü hogy észrevegyenek félhomályba lámpanélkül. Pont azt beszéltük a kocsiba visszafele, hogy csoda hogy nem mentek át rajtad! Happy Birth Day!
18.helyrol indultam 6. korig 3.,aztan 2. ,hiba es visszaestem a 6.ra.