Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pl. Ezt a lámpa leragasztás dolgot nagy ívben leszarják, motorosnapon pont ugyan úgy mint versenyen. Azonkívül, hogy a féklámpa zavaró lehet. Balasetveszélyes ha az illető elesik és a lámpa darabok defektet okoznak. De mit várunk egy olyan szervezőtöl akinek a versenyén egy észlény szétrobbant blokkal végigrobog a pályán 6 ember szarrátöri magát meg a technikát.Erre azt sem mondja mukk.
Jani! Te végigolvastad amit írtam? Úgytünt, hogy neked szóltam be?
Mi az, hogy aCsak a Joe védett meg? Ja ha benyal akkor megvéd?
Mind a kettótöket kilököm a gumifalra ha egyszer elmertek jönni gokartozni! De a Joe-nak csak a szája jár. Megfutamodik mindig valami mondva csinált indokkal (motorszerelés) meg ilyesmi.
Én volnék. Mit szeretnél? Láttad az esést? Milyen volt?
Te kis b.zi! Az smo a simsonodra utal, amivel nyomod Salgótarján főutcáján..? Pont az ilyen kis faszok miatt nem forumozom, mint te, mert csak a szart tudod nyomni. Ha ismernéd a Janit, tudnád, hogy pontosan tisztában van vele, hogy hol indul és mit nyert meg.! Pont Rosz embert kezdték ki, de biztos vagyok benne, hogy jövöre majd megy az o.b-n 1.57-et a kedvedért. Válald magad, ha már itt vagy a céleményeddel együtt vagy huzz a f@szba a simson fanclub.hu rá!
ö a Ddt500 és kulcsont törés, agyrázkódás, de aznap már kisirta magát a korházból mert délután már kint volt ismét a Hringen
Császtok!

Tud valaki valamit arról a srácról aki eldobta a zx10-est a híd utáni kanyarban?
Oké, köszönöm a felvilágosítást!
Még valami!
Nevezni a helyszínen kell vagy pedig a roadandride oldalon található regisztrációs lappal lehet a neten?
Biztosítást, versenyzői lecencet a helyszínen lehet kiváltani?
Mégegyszer köszönöm előre is!
Leragasztod a lampakat, leveszed a rendszamot, felkotozod az oldalsztendert es GO! En is ezt csinaltam :) PErsze egy palyaidom nem art, draga dolog a gyari idommal pofara esni.... No meg a zart hasidom se baj ha van, ha netalan kiomlik valami...
Sőt!
Olyan is aki a kék zászlónál indexelt, majd lehuzódott balra...
Szia!

A roadandride.hu oldalon mindent megtalálsz a "technikai szabályzat"-ban. Van aki utcai idomokkal, és lámpákkal ment.
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Jövőre szívesen elindulnék a Roadandride márkakupán, de nem vagyok tisztában vele, hogy hogyan kell "felkészíteni" a motort. Írtam már sok helyre, de választ nem kaptam.
Ezen a rendezvényen a Stock szabályok szerint kell eljárni? Lámpák le, pályaidom...stb...
Vagy én bemehetek az utcáról is? Leszedem a rendszámot, tükröt és mehetek is?
Valaki segítsen már!
Előre is köszönöm!
Fikázós emberek vannak, voltak, lesznek....
Van itt valakinek sérülésmentes pályaidom garniturája?
De elég sok,az OB -n mindenki mert 59 el utolsó lennék,,minden tiszteletem a fiuknak,Csabcsi , Tompi, Chrobák,Deák öcsi stb stb,,,,de amennyibe itt 1 szezon kerül ha az ember jól akar menni,,annyi kb Németben is,,de az élmény nem ugyanaz,,egy Idm betétfutamán indulni,,és szarul menni ,ami nagy égés ,de örök élmény.És ott nem ismernek,nem fikáznak:)
áááá.nem a zsánerem..szőrős is..meg nagy a szája..ááá nem jó..inkább üthetnénk egymást továbbra is..
itasd le, kisérd haza, azt ki tudja?
én spec nem örülnék ha lelépne..hiszen még nem sikerült legyűrni..
Ennyi erővel itthon is elindulhatsz nem? Vagy itthon má nincs ellenfél?
gyere inkább Te is bebaszni...ha már motorozni nem tudsz
Nem lavina ez:)Mindenkinek igaza van..Itt ami nem fair,,név nélkül gonoszkodni,,mert arcal is mindent meg lehet dumálni.Én jövőre lehet kimegyek hogy porrá alázzanak az r6 kupán németországban:)
védett a tököm..meg tudod te Magad .max megyünk a svéd bajnokságon oszt viszonlátás:)))Svéd ennek örülni fog
Motoros Oktoberfest Budapesten! oktober 15. péntek 19.00

Szeretném ha először az ismerőseim kapnának esélyt erre a bulira, ugyanis ez a meghivó felkerül hamarosan a Totalbike oldalra is és akkor már számomra ismeretlenek fogják feltölteni a korlátozott számu helyeket. (max 150 ember jelentkezhet) Ezt a örült bulit ki ne hagyd!

ITT KELL JELENTKEZNED: http://compaya.hu/motorosok/re...

Válság is van, a szezon végén a motorosnak már olyan üres a zsebe hogy Mogyoródig sem jut el, nemhogy Münchenig…. Pedig az Oktoberfest az csábítóan hangzik, habzó söröskorsók, a nők asztalnyi méretű dekoltázzsal, rövidnadrág, huzentróger (hosenträger = vállpántos nadrágtartó). De ha nincs lé akkor nincs müncheni O ktoberfest sem. Vagy mégis?
Megrendezzük az első igazi bajoros Oktoberfestet Budapesten motorosoknak. Megmutatjuk hogy vagyunk olyan tökösök mint a bajorok. Német zene egész este, bajor virsli és csapolt sör nagyon olcsón!
Minden motoros legyen olyan bátor hogy stílusosan jelenjen meg a bulin.

A férfiaknak kötelezően:
rövidnadrág (nem kell bőrnadrág, de rövid legyen, vagy vágd le egy öreg nadrág szárát térd felett)
fehér ing, lehetőleg jó nagy méretű
mellény (bármilyen mellény megteszi)
térdzokni
kalap (nem kell bajor vagy tiroli, megteszi bármilyen hagyományos régivágású kalap)
huzentróger (nadrágtartó 2 vállpánttal, ha stílusos akarsz lenni akkor mellmagasságba alkoss rá egy keresztpántot is)
magas szárú cipő vagy bakancs féleség (ez nem kötelező mert térdzokni-rövidnadrág kombohoz bármilyen cipő nyerő lesz)

A hölgyeknek kötelező:
hajból két oldalra álló copfot csinálni
rengeteg pirosító az arcra
rakott vagy fodros szoknya
szoknya elé bármilyen kötény
térdzokni
félmagas sarkú cipő

Remélem elég képzelőerővel rendelkezel ahhoz, hogy a leírásból kiolvasd, hogy ilyen megjelenéssel nem lesz szükség vendégművészre, a hangulat garantált, hiszen halálra fogjuk magunkat röhögni egymás kinézetén. Tedd félre egy napra a választékos ruházatodat és bújj ki a bőrödből és bújj bele a bajor bőrnadrág imitációdba és tudj röhögni magadon és a haverokon.
Erre a nemzetközi eseményre kibéreltem egy belvárosi PUB-ot a Joiner’s Pub, VII. ker. Jokai utca 40. Jó sör árak és

A belépő ingyenes ha Bajorosra veszed a figurát, a többieknek 500 ft.
ötletek az öltözködéshez a képeken
Na ...hát sorry!
Nem gondoltam ,hogy ezzel ilyen lavinát inditok el. Még az a jó ,hogy nem fajult tetlegességig....
De kitől kérdezzen az ember, ha nem azoktól akik évek óta benne vannak?
Kedves Sonáj,,persze ezt már átbeszéltük mindenkinek igaza van,érdekes hogy itt profi vagyok,,pedig tényleg indultam a dt-n mikor nem volt magyar bajnoki de talán 03 volt..és valahol hátul kullogtam,,én ezt pancsernek nevezném.Köszi Crazy JOE hogy megvédtél:)Tehát igaza van a srácnak is akit ismerek de mégsem tudom ki az,pedig ezt elmondhatná a szemembe is,,csupán a személyeskedést nem értem,zöldfülű,,,és a hosstes kinézetéről szóló mondatot,,aki a barátnőm,és a kép amit feltett,pl kifejezetten rosszindulatú személyeskedés..Tehát ha minden kritériumnak megfelelnék ő akkor is utálna:)Erről ennyit:)