Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor ezek szerint akadnak ismerősök a PC-n túl is :)
Jani,,messze van az még,,mi már úgyis múmiák vagyunk:)
Na akkor Roberta azt üzeni hajrá Lőrinci:)
Tudnának, de nem akarnak. A szervzőnek nem érdeke ezeket a dolgokat figyelembe venni. 1 dolog a lényeg, mégpedig az, hogy minél többen induljanak mert akkor több nevezési díj folyik be. Ebben az esetben kevesebbet kell a márkaképviseletek által fizetett pénzből a büdzsébe tenni. Magyarul több marad.Ezzel természetesen nem azt akarom mondani, hogy a Hirtling úrnak ingyen kellene dolgoznia és szervezni az egészet. De annyi biztos, hogy lehetne benne annyi, hogy a maga által hozott szabályokat legalább betartatja. Idén ez nem történt meg. Jövőre pedig ahogy a terveket elmondták csinál még egy kavarást az egészben.
Kíváncsi vagyok ha meglépi amit kigondolt és az Ob mezőnyből elszipkáz egy pár embert ahoz a Dezsőnek lesz-e valami szava.
De amúgy még biztos minden képlékeny, lehet jövőre inkább evezős versenyek lesznek a ringen.
Másrészt ha a Hirtling úr rájött esetleg, hogy egyeseknek csípi a szemét egy két dolog akkor a technikai szabályokkal éles vonalat húzhatna de nem akar.
akkor jó úton haladok a 2:00 felé....
Sonáj,,,szerintem nivósabb volt,mert látszott hogy ez valamilyen szinten érdekli az embereket,minden márka összecsapott,,ami már maga izgalmas,rengetegen indultak, és küzdöttek,,valamint volt reklám értéke, interneten rengeteg beszámoló,,valamint ugye tv Oncsik Zoliékkal,stb stb.Na cáfold meg:) a dt -ről mit olvasol a vseny után?Max Rezső Bá ir 10 mondatot mi volt és csókolom.Minden tiszteletem,,Rezső Bának,,de ez a véleményem.ÉS ÉN VÁLLALOM A NEVEM IS.Sajna a magyar bajnoki eleje megmaradt .a hátulja,pedig eltünt,,szóval a gyengébbek ott már nem szivesen indulnak,,és meg is értem.Ott már 2 00 -val szinte értelmetlen elindulni.
Nem tudnak mit kitalálni....
Az E-ringen kitalálták, hogy legyen az E-ring kupán 600+, 600-, meg legyen street kategoria... Had ne mondjam mik voltak.... Voltak emberek akik képesek voltak 10 év versenyrutinnal (DT, Phoenix, stb) a hátuk mőgőtt elindulni benne csak hogy labdába rughassanak....És sose mentek jobbat 1:22-nél......Aztán mikor kitalálták az 1:24 es limitet, akkor minmdenki kinosan ügyelt rá időmérőn. Amikor meg azt mondták, hogy Te meg Te nem indulhattok csak 600+ ba, akkor meg egyszer csak jöttek a 18-19ek...
Dave! Mi volt a külömbség az Ob. és a márkák harca szerveztsége között? Amennyiben az a gondolatod, hogy adtak enni, meg adtak boxot azt aláírom, de nem érzem úgy, hogy a futamok lebonyolításában külömbség lett volna. A jövőre nézve meg való igaz, hogy amennyiben elindulhattok akkor kevés esélye lesz a jelenlegi mezőnyből bárkinek. A Janinak ebben igaza van.
De nekem ez olyan visszavonulónak tünne a részetekről. Elmegyek egy olyan helyre ahol nincs gyorsabb, nem kell küzdenem. A Rezső annak idelyén a gyors embereket ezért terelte a DT.-ről az Ob.-ba. Na meg azért mert senki nem akart az Ob. nevezni mert esélye nem volt kupát szerezni. Hiába no, a történelem mindig ismétli önmagát!
Jani! Imádlak baszki de nagyon magas labdát adsz fel.
Amennyiben idén a helyeden indulsz, ugyanilyen szervezettséggel verethetted volna szarrá magad!
Szarrá vernek minket,,de ez benne van...akkor is odaállunk:)Hirtling úr sorozata az utolsó helyet is megéri.Mert tényleg nivós,és jól szervezett.Uff:)
népverés lesz?Kurti lehet tényleg jobban jársz egy IDM betétfutammal
Na ez jó hír.
Remélem oda már mehetünk mi is,mert nagyon tetszett a versenyek színvonala!
én is igy hallottam....de probléma nem szünt meg..mindig lesz aki beleköt valamibe...többnyire arctalanul..hogy ráfoghassa valakire a saját gyengeségét.
Sonáj,,jövőre a roadandride kitalál valamit az erősebb vagyis a picit gyorsabb embereknek is,,vagyis probléma megszünt:)
na..abban méginkább benne vagyok.Sonáj!..ha egyszer össze kellett rakni a motort akkó nincs mit tenni.. igy legalább maradt némi esélyed ,de ahogy hallom nem éltél vele rendesen
Szia! Szerintem akkor csináljunk egy listát, az a tuti. Írd be Te is a neved és hogy melyik kellene, így jobban fogjuk tudni követni.

1. Foxy, Standard - fekete
2. Georg72, Standard - fekete
(igen, olvastam, hogy később lesz esetleg ez az egész megrendelése, csak szólok, hogy Nekem is kellene 1pár melegítő)
3. Atix, Standard- (mindegy csak ne feketét)
Crazy! De kettőbö!l
Jani! Itt a lényeg! Az 2006-ban volt. A szervező célja(legalábbis amit a tavly év végén a Rezső által tartott év végi tracspartin előadott). A következő volt. Lehetőséget adni a pályára most kimerészkedő embereknek arra, hogy ellenőrzött körülmények között, pályán mérjék össze tudásukat. Ez volt a mese. Aztán ez lett belőle. Én a helyében az idő megszabásán kívül, komoly technikai szabályokat vezetnék és tartatnék be. De nem én szervezem. Az összes ilyen vitának kihúznám a méregfogát.
De jelenlegi töketlen szervező brigád vagy képtelen rendet tartani, vagy nem is akar mert a pénzszerzés volt a célja. Szerintem a második.
Szia! Szerintem akkor csináljunk egy listát, az a tuti. Írd be Te is a neved és hogy melyik kellene, így jobban fogjuk tudni követni.

1. Foxy, Standard - fekete
2. Georg72, Standard - fekete
(igen, olvastam, hogy később lesz esetleg ez az egész megrendelése, csak szólok, hogy Nekem is kellene 1pár melegítő)
Na na...Újra visszamentem boxolni ,,most már engedi a kulcsontom:)
jah kérem.de legalább szóltam ..és most először nem mentem..na mostmá szíjjad Kurta vérét,mer olyat beverek neki...
Ugyebar elvileg nem indulhatsz versenyen versenyzoi licensz nelkul. A R&R versenyeken sem. En az elso versenyre ugy mentem ki hogy kigurultam, se licensz, semmi. Majdnem elkudtek, hogy napi licenszet nem kaphatok...vegul csak tudtam napival menni. A boxban osszesen volt meg 2 utcarol behozott motor a 30bol. Jo kis amator verseny utcai motorosoknak :D Azert a rajtracs elejere odatoltam az oreg 750est :D

Nem vot baj a korudo limites megoldassal szerintem. Egyszruen csak picit magas volt a limit. A suzukiban a 2. hringes versenyen a 18. ember is 05on belul ment a versenyen. Ezek utan jogosan pislogott az aki ment mar 1-2 DT futamon, es nagy nehezen kiszenvedett egy 04-et. Kozben o mint "profi" labdaba se rugott volna az "amator" versenyen.
Jani:))Énis 1 tükrös r 6 -ossal kezdtem 2006 ban,azzal jöttem ki és mentem haza rendszámmal:)
Tudod az utolsó szervezésénél problémát okozott, hogy egyesek az utolsó pillanatban lemondták!
nem is Magától kérdeztem