Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értem én,,,igy már más:)
Jani!
De a Crazy nyomatákosítani akarta! Akkor meg már elipszilonnal írják!
Crazy! Mellesleg nálunk lett 1 üres hely.
Üdv.

Pénteken megyek csak ki, csütörtökre közbejött egy forgalmi óra. Motorjogsit csinálok.

üdv.: Géza
akkor ma is tanultam valamit
Crazy a muszáj pontos j:)
hát..eddig nem mondtam le..de sajna kész kell lennie a motornak péntekre...és ugy volt nem is indulok,de lett blokk..igy hát muszály csinálnom.
ne viccelj te is lelépsz
miért mindenki utolso nap mondja le?
szóval akkor estére van 9 hely
Kapetz Úr!

Sajnos nekem is le kell mondanom a gokartot,nem szívesen. Motorproject van estére.
Ha kell segítség csak szólj. Kint leszünk mi is.
Sziasztok,

Lassan elkészül az új jeladó. A ki- és bekapcsolást trükkösen oldottam meg. Vízhatlan kapcsolót nem nagyon lehet kapni, ami jó és esztétikus. Ami van az is nagyon drága...
Így került egy mágnes a tápkábelre, amit a doboz oldalához lehet érinteni egy jelölésnél, és a mágnest érzékelve kapcsol be. Ez olcsóbb volt mindennél, nem kell furkálnom meg farigcsálnom a műanyagdobozt, és ráadásul pont emiatt 100% vízhatlan is.
(Remélem az ábra meg egy kis leírás alapján nem okoz majd fejtörést a bekapcsolás senkinek.)

Az árával egyenlőre nem tudom mi lesz. Kivágtam egy csomó drága alkatrészt valami helyettesítő trükkel a régi tervhez képest, de még így is sokba van az alkatrész, mindenki csak emeli az árakat ész nélkül. Nézelődök, hogy mit honnan lehet olcsóbban, meg vásárolok nagyobb mennyiséget, hogy tudjak alkudni, de nem könnyű.

Csütörtök délután megyek ki ringre tesztelni. Ha valakinek van valami gondja, baja, kérdése stb. akkor keressen. (30/3987609) Olyan du 3-4 között érek csak ki kb.

Üdv.: Géza
most kaptam 2 csapat lemondást a gokartra, ugyhogy ha valakinek van kedve holnap este a 3 órás versenre jönni akkor sok szeretettel várom a Budaringen
Holnap esti versenyre minden készen áll

Megtelt a rajtrács, de remélem lesz néhány tartalék versenyző hogy esetleg kiegészithessük a hiányos csapatokat.

Mérlegelés nem lesz, mindenki olyan csapatot választ amilyet akar

Mivel a verseny alatt már sötét lesz ezért kéretik melegen öltözni, kesztyüt is érdemes hozni és saját sisakkal jobban fogod magad érezni

A helyszinen lehet enni, inni.

Mindenki legyen ott időben a pénz beszedés és a csapat összeirás miatt.

Ha valakinek ott lesz a barátnője akkor asszistensi feladatokra szivesen bevetném.

a pálya: www.budaring.hu
Valakit legalább érdekelek!
Amúgy most nem hibázunk! UFF!
áhh az ugy tul könnyű.. te érdekelnél
Amúgy a Servicoban ha jól tudom lesz 1 hely.
Most néztem. Éppenhogy! A többi senki holvan?
Én nem láttam a neved nevezési listán! Begyulladtál?
gokartland lesz?
Én csak azzal voltam tisztában, hogy mire érvényes. Azzl nem, hogy ez a gyakorlatban hogyan müködik. Így ez igen is nagy segítség volt. Köszönöm. Mégegyszer.
Na köszi..
Azé a segitőszándék megvolt bennem....
Meg gyorsabban felépülni.
Naná!
Marketing kutatás. Nekik szeretném megkönnyíteni a helyzetüket, ha úgyalakul, hogy ránk szorulnak.
Amennyiben sikerülne kiderítenem, hogy ez hogyan müködik akkor lehetne valamit ennyhíteni a zseb fájdalmán.
Teszteled a célközönséget
Amennyiben a drágábbat kb.12e, fizetted be. Akkor van pályanapra is.
Egyépként én is sajátmagam löktem fel...