Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én most inkább a térdkoptatók mezőnyébe akarok úgy bekerülni mint anno a kuplung gyilkolókéba....
jahh de lehet az R6ét odabaxtam így is
jövőre visszatérsz a kuplunggyilkosok mezőnyébe
Kiüttetlek vele!
ddt meg is lett az eredménye sajnos:(
Én 3 éve nem láttam új gumit a motoromon.
2 06 -ig véleményem szerint tök mindegy,,de mi 04 et mentünk a gsxr kupában,,utcai gumin,,erről ennyit.
őszinte leszek egyenlőre ebben az új/használt gumi hablagyban (egyenlőre)nem hiszek....
tudom h nekem főként még tapasztalat gyűjtés kell... addig fölös ilyenekre költeni bármire is...
Az elég ügyes volt:)
Vik! A 2.00 hoz milyen pénzmag kell? Motor, benzin, de új gumi nem. Van egy barátom 1 éve nem ment pályán amikor felpattant és hasznáált gumival a 2. körben ment ennyit.
:)
na legyen meg a 2:10 aztán már olyan gyorsak leszünk h simán kirámolunkegy két bankot ....
áááááá ez már csak így van .. asszony viszi az autót...
majd figyelem a RRRRRRRRRRRRRRRRRRRR -t
Azert szerintem az Euron sokkal tisztabb a helyzet, a 4 kategoria kozul egyedul a street nem volt ertelmesen leszabalyozva - pl. egyszerubb (igazsagosabb) lett volna azt mondaniuk, hogy streetben az indulhat, akinek rendszam van a motorjan, es nem slick gumija, kulonben 600- / 600+ ... szerintem azert ez eleg jol kulonvalasztotta volna a rendszeresen palyazokat az utcai motorral palyara feltevedoktol. Masreszt mindig lesz valaki, aki a tobbieknel egy utcahosszal jobb az adott kategoriaban (az egyel erosebben meg a vegen lenne valahol). Azt azert ne feletsd el, hogy altalaban aki a Streetet megnyerte, az nem allt volna dobogora a 600+ / 600- ban, hanem a kozepen / vegen csatazott volna...szoval nem volt az annyira fals....
(ja egyebkent nem a streetben mentem, mielott valaki engem is leugat, de Atix ugyis tudja..)
Igazad van Jani,,de nem tudom mit tehetne szegény:(
Dave!
Régen a Dt.-n ugyan ilyen jó hangulat volt, kérdezz meg bárkit.
Igazad van Jani,,de nem tudom mit tehetne szegény:(
Vik,2.10-ig elég a tudás,az alatt már kell egy kis plussz píízmag is szóval jó úton úgy haladunk,ha 2.10 ig meggazdagszunk,és akkor jöhetnek az új gumik,fékek,futóművek.
Jani! Ezek a beszámolók elkészültek a Dt-ről és az Ob-ról is amikor az OMZ meg a többi azon indult. Most azért erről készült mert a márka képviseletek adtak nekik motort, hogy induljanak, vagy hagyták, hogy a tesztmotorral elinduljanak. De megsúgom a Főnix-ről is írtak ha ott mentek.
Arra mennek ahol kapnak valamit. A Rezső legfeljebb a nevezési díjat engedheti el nekik, motort nem tud adni mert az Ob a Nemzeti bajnokság nem pedig egy szponzorált esemény. Nem versenyképes.
Nem tudom a Rezső és a Hirtling úr közütt, hogy szól a megállapodás de szerintem ha a versenyzők átpártolnak a márkák harcára a Rezső 2 dolgot tud tenni. 1. Minden bajnoksághoz lell szövetségi jóváhagyás. Ezt megvonja.
2. Átrakatja más napokra, ebben az esetben nő a szövetség rezsije is, mert nyilván osztották a költségeket. Nő a pálya díja a márkaharchoz nő a nevezési díjatok. Ő pedig jól jár hiszen még 1 nap ami neki bevétel hiszen Te csak tudod, hogy a verseny biztnság a kezében van. Amennyiben a Rezsőt valamennyire esetleg még érdekli az Ob. az itt hallható zöngékből ki indulva esetleg lépnie kellene valamit.
Amennyiben nem egy 3. variáció van de ezt le sem merem írni. Mert elvisznek az ufo.-k
Nem kell bevédeni,,elég jól megvédi magát,manapság én már teherautóval járok ,ő a hetesemmel:)SZÓVAL ő az úr a házban:)
sehol ... /még egyenlőre....
de ha ott van melletted miért itt vered a klaviatúrát?
még a végén majd kiderül elhanyagolod falubeli csajt meg jól bevédem akkor
Aha eléggé,,Roberta itt ül mellettem.Kérdezi neked hol szurkolhat.
enyire?
Teljesen igazad van Dave,,most már hogy úgy ahogy tudok menni,,énis megpróbálom az ob-t,,,de mikor 05 volt akkor tényleg nem láttam értelmét.
Kicsi a világ...........................:)
Engem sosem motivált egy olyan versenysorozat ahol tudom ,hogy első leszek.
Jövőre a RR eleje is mehet 1:55-öt ,felhígulhat pár olyan emberrel akik idén ki voltak zárva és már kész is egy rajtrács ami mindenkinek jó.
Az RR eleje tud kivel versenyezni,nem az lesz hogy két 3 ember leiskolázza a mezőnyt.
Aki meg eddig ki volt zárva ,az tud még egy kupasorozaton indulni ahol mellesleg van box,tv ,tárgynyeremény ,média ,sok ember ,jó hangulat...stb

Mikor az első RR-en voltam nézőként akkor csak lestem ,hogy milyen jól szervezett és jó hangulatot varázsoltak a Ringre,és arra gondoltam ,hogy az O.B. meg szépen csendben lezajlik ,semmi hír róla.
Ettől függetlenül az O.B.-n is elindulok engem nem riaszt vissza ,hogy az Egedivel vagy a Vidával kell versenyeznem.
Fejlődni kell,fejlődni.