Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Remélem nem bántátok meg,- a kitartóak, reggelig bírták. Vacsora majd buli a GMC,-ben kifulladásig. Igaz késve, de befutott az Ombre+Berkicsalád is.
Kiválogatom és feltöltök ide is párat, meg elküldöm Nektek a linket, hogy le tudjátok tölteni az összeset
Borsóka! hola többi kép?
Csatlakozom! Köszönjük a jóltartást! A sofőrünknek (LX) giliszta volt a seggében! Ezért ideje korán Le kellett lépnünk. De ingyenfuvarnak ne nézd a fogát!
Sziasztok!

A gyári Suzuki GSX-R600 K8-asba befér hátra a 200/55 ZR17-es Dunlop D211GP? És ha beteszek egy ilyen gumit, mennyivel nő/csökken a végsebessége?
Nagyon kedves!
Sajnos az időjárást nem sikerült elintézni. Én is szeretném megköszönni mindenkinek, hogy jelenlétével megtisztelt.
Köszönöm
Ha a hétvégén valaki SK-ringre jön akkor !
Hívd ezt a számot,mond,hogy én küldtelek:06/70 5820474
Köszönjük szépen a szíves vendéglátást!
Én vennék szívesen 1-et , van még?
Eladó RS125SP

2009 OB 2.
2010 OB 1. Alpok-Adria 3.

3000 euro

+36204440629
+36209655947
R széria onboard!

Lábtartó fényezve?Te nem vagy fényes hanem..............
Ennyiért? Még szép.
Fényezve?
Új 45000-ért?
Hello!
Keresek eladó használt verseny lábtartót gsxr 600 k7 hez !
képeket küldj légyszíves mail-re: kistuning5@citromail.hu

aztán ha tetszik képek alapján hívlak.

Köszönöm
Sziasztok!
Eladó lenne egy Monza Sprint 2 részesoveráll. Az ár csak irányár !

http://www.kepesmotor.hu/bor_k...
Hali!

nekem van, ahogy Bad is mondta.
Fekete-ezüst komplett idomszett. Nekem K4 600-on volt. Első sárvédő, tankborítás, fejidom, hasidom, fejidom tartó konzol, farokidom csak egyben, 68.000.- Ft

Hívj, ha érdekel. 20 351 77nyolcvan
K4 600-ra Slin barátomnak van(?) egy eladó pályaidoma, holnap megkérdem neked, megvan-e még neki és mennyiért...
sziasztok!

így a szezon vége felé valakinek nincs occó eladó pályaidom ? GSX-R 600 2004-05ig

köszi
Csak gratulálni szeretnék a hétvégi ringeseknek szombatot végignéztem,két dolgot sajnálok,hogy nem lehettem a pályán meg azokat akik lehetőségük lett volna és kihagyták .