Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pár kör és ahogy nézem vissza is veszik a 4. helyet. Az uccsó körben 2 másodperccel voltak jobbak.
Jövünk fel Muff-ékra
hubakker télleg akkor csak egy kiállás volt
Nekem nem úgy tűnik.
Úgytünik,hogy kiestek
mindjárt 3. ak.
Patakiék jelen pillanatban a 4. helyen állnak Qatar-ba, sajnos csak online folyamatosan frissülő eredmények vannak itt, nem tom valahol nem közvetíti e valami tv.
http://www.ris-timing.be/~circ...
air riding by cock system....

KATT!
Igen! Ez az. Tökéletes.
A srác motorja nem pályamotor, így ilyesmi sincs rajta, ezért telefonnal stoppereltünk egymásnak időt. Ezután egyszer egy faszi felajánlotta neki Eringen a saját ilyesmi cuccát (célegyenes melletti falon vmi szerkezet, motorra meg egy transzponder szerűség) és így lett mért ideje, aminek nagyon örült, már csak azért is, mert jobb lett (1:21,x), mint amit mi stoppereltünk telefonnal neki.

Köszi szépen! :)
Tompi hányan mentek holnap?
igen ez a tuti, én is ezt szereztem most be Gézától
Gondolom valami ilyenre gondoltál:
http://www.generalmechatronics...
Onboard időmérő szerkezet? Ezt meghatároznád nekem pontosan mit is jelent? Egy kamera ami egyben jeladós időmérő is?
Sziasztok! Egy "legjobb-jóbarátom"-nak szeretnénk karácsonyra egy onboard időmérő szerkezetet venni (K3 GSXR 750, ha ez számít, de gondolom, nem)
Milyen lehetőségek vannak, és hol érdemes ezeket nézegetni? Gondolom, ha valaki, hát Ti tudjátok.
Köszi!
akkor légyszi keresd lassabban
félaron érdekel
440 AUD áron találtam. De ez csak gyors keresés volt!
Küld át az Ádám-nak már kezdhetik is gyártani.
Basszus, most hívtam a Juhász családot!
Lebeszéltem a Slovakiaringel, vasárnap nyitva lesznek, autós motoros bontásban lehet menni egész nap fél óra bontásban.... akin van kedve jöjjön el....persze csak ha lassúb nálam.. Ja +20 fokot mondanak!
Bontás alatt lévő 2004 kék SUZUKI GSX-R 600 alkatrészek eladók...
Érd: boniteam@freemail.hu
nem ha'll istennek!,,,,
Elment az arabokhoz,- dolgozni
Új rovatot indítok! Mi lett vele címmel. Ki tud róla? Csak nem lezuhant egy repülővel és hősi halált halt? Látta valaki ezt az embert?
Könnyű a gazdagoknak:(