Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2010 november 26-28 Portimao

Mégis lehet még egy legutolsót pályázni.
A világ legjobb motoros versenypályáját még mindig Portimaonak hívják.
3 nap pályázás, 4 nap hotel, bérauto és repülõjegy

Díja: 1000 eur

[color=green]Csabcsi
Tompi
Őfelsége
Svéd
Pizza
Gyuricza Peti
Golyo
[/color]
Kiskurucz
Priskin
Malcolm

Megvan mindenkinek véve a repülőjegye
Ahhát:)
erikszon géhá 198-az kő neked
Na ez nem sok:)))Jaja király az új i phone:)De nekem nem való.Paraszt gyerek vagyok,,nekem úrias:)
Az új I-phon-ról mi? Nem Tudom a számát. 22. kerület Gyár u. 2 ez egy gyártelep. Ott van.
Hun a száma:)))Tompi vigyázz felhivlak:)
Budafokon van egy srác aki tud olyan fényezést. Ha még létezik az ember. Már régen voltam ott.
hulye!
:)))
Legközelebb talán ne a saját autóddal gyere! Lehet, hogy a rendszáma megtévesztő de egyben el is árul!
Na jól lebuktam,,pedig parókában voltam,meg ál bajuszban:)De nagyon kellett az a telefon,,,de most már olyan fényezés kell mint ma Elias motorján a moto 2 -ben:)Kerül amibe kerül:)Ezt Tompi fényezője nem biztos hogy prezentálni tudná:)
Te meg ne csókolgassál itt senkit. ( )
koszi,rendesek vagytok!
Ringen ez nem fog megtörténni? Hahaha.

- Bikelift első emelő adapterek,
- Szivargyújtóról üzemelő levegő kompresszor,
- Zupin precíziós analóg guminyomásmérő,
- Dugókulcs készletből a racsnis kar (Beta),
- Dainese Wave 2 gerincvédő.

Az elmúlt 2 szezonból ezek tűntek el nekem. Legalábbis ennyire emlékszem. Az első négy tétel egyszerre.
Hát nekem mindig igazam van.
Lucky! Már megint igazad van. Tompikám! Igaz nem volt olcsó cucc. De csatlakozva tanult barátomhoz. Azt kívánom életed legnagyobb baja ez legyen!
Lehet, hogy azért vitték csak a telefont, mert a Tompi azon őrizte a legújabb légtechnikai szabadalmát? Nem lehet, hogy a Kurti volt álruhában a fényező címe miatt? ?
Nem tudom. De tény eddig nem volt félsz szerintem senkiben sem, mert úgy gondoltuk ez nem fordulhat elő. Egyéb iránt én úgy gondolom, hogy valami szakosodott szarka lehetett, aki csak ilyen céllal jött ki. De továbbra is furcsának találom, hogy se pénzt, se órát nem vitt el. A kérdésedre válaszolva: SEHOGY!.
Mindenhol vannak sunyi emberek,,reméljük a Ringen ez nem terjed el,,mert énis mindent ledobálva a boxban szoktam hagyni,,,telefon szemüveg stb.Svéd nagyon tetszik a hátsó kamerás felvételed..Jövőre én is megpróbálom:)
Megb.sszák az anyjukat az ilyen nyomoronc f.sszopók. Remélem ráolvad a fülére a gyökérnek. Én mondjuk azt hittem nagyobb baj van(hála isten rosszul). Így ennek tükrében úgy érzem ennél nagyobb baja sose legyen.
Akkor ne hivogassuk most őt
Ez tényleg sajnálatos, de akkor hová a faszba merje az ember letenni a cuccait ha felmegy?
Ellopták az telefonját. Ami egyébként is szomorú, de annak tükrében, hogy nem volt tömeg és kicsi a valószínűsége, hogy a Ferraris, vagy a Nissan GTR-es vadászik le egy I-phont. Az is igaz, hogy a pályán voltunk amikor történt, és a csapat akkor éppen nem motorozó tagjai nézték a botorkálásunkat . Magyarul őrizetlenül hagytuk a tábort. De nagyon régen volt olyan, hogy félni kellet a lopástól. Én úgy emlékszem 3 éve volt a ringen egy hullám. Akkor lettek a sétálós őrök. Furcsa egyébként, hogy semmi mást nem vitt el sem órát, sem pénzt pedig az is volt ott.
ebből Janikám senki nem ért semmit, mi volt Tompival?
ddt500! Te a Szombatról beszélsz? Én az összes futamon az utolsót kivéve mentem 30 percet. De még esést sem láttam motorral.
Kocsival volt baj, azért az egyik menetünk rövidebb is volt.
Ugyan nem a Tompi vagyok De mesélek. Csatlakozom Kawa53-hoz! Nagyon nagy hiba lett volna kihagyni. Jó páran voltunk. Szerintem mindenki jól érezte magát. A Csabcsi volt a szerencse fia, mivel a cél végén féktávon eltörött a jobb kormánycsutkája de megúszta esés nélkül. Mivel a Hirczi Zoli óta tudjuk, hogy ez mivel járhat ez. A Tompi-val történtekről annyit, hogy ez valóban okot ad arra, hogy az ember kifejezze csalódását, ill. bánatát afelett hogy véget ért egy korszak amikor is azt hittük, a pályázós társadalom más mint az emberek nagy része.
itt található a történet egy része: http://youtu.be/NnDUob55HBA