Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon szépen köszönöm a számot:)))))
Hahó!

Itt a Ferka száma: 30/928-3648
célrarában esélyesebb voltál gondolom a jobb gumi miatt....és mert üres vót a tankod .grat a vizen járáshoz..2.30 ilyen vizen..nem szar
légyszi ha valaki tudja,adja meg nekem a Kurucz Feri számát.Köszi előre is:)))
Én is gratulálok minden szerencsés vasárnapi résztvevőnek, akik száraz pályán is versenyezhettek, habár részletesebb verseny eredményeket nem láttam sehol.
Szombaton nem jutott nekünk egyetlen száraz négyzetméter sem. Viszont igértem videót a Predivel történt tengeri ütközetről, itt találjátok: http://fekezzrovidebbet.blog.h...
Hááá nekem mindig igazam van!
Persze... mivel 6 pontal vezetem a Dunlopot Dávid előtt! :-) Még vár ránk egy jó kis csata !
Nem, mindeggy. Mert mi nem voltunk benne! Mivel ugye a korrupció az amiből engem kihagynak!
Mindazonáltal igazad van!
Köcce. OB-DT-n azért indulsz ugyi?
Nekem mindegy hogyan és mennyibe fog kerülni . Legyen készen és tudjunk rajta motorozni apám . Loptak itt már többet is el mint pár milliárd . Nem oszt nem szoroz ha itt ebben a projekteben is eltűnik egy kis pénz. Ennek legalább mi is élvezhetjük az örömeit.
De lehet, hogy rosszul gondolom.
Igen, megépítik ha találnak valami módszer arra, hogy húzzanak lóvét. Azt írják a Grupo 5-6 mlrd.-ot tett bele. A Szlovák ring kész volt annyiból.
Gratula Neked is és a Bérczi klánnak! Nagyon készülnek! Sajnálom hogy nem tudtam ott lenni...
Mentem aludni! Holnap korán kezdődik a müszak! Jó éjszakát!
És fucking fast competitive guy.
Gratula Vazzee
Mi ebben a furcsa? Az ötvenhárom nem csak 1 rajtszám! Nagyon fiatalos, jól tartja magát. De attól még nagypapa!
van gazdagon
Hurrá!
unokád?mivan?
Lehet , h a negyedik unokám is megszületik addig ( péntek-szombat ) és tovább maradunk pisiltetéssel egybekötve. Készülj
GyuZsó? há csak most esett le
Ok! Majd a nyitóbulidon megtartjuk a keresztelőt!