Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így van! De azért annyit csak a Dávidtól kaptam! Te tőled kettőt, ami nem kevés az igaz. De leírnád ide, hogy Te mennyit kaptál a Dávidtól? Megsúgom, mert ezt Ő mondta mikor lejöttünk az utolsót hajlott korod iránti tiszteletből nem fejezte be.
SonáJ-t ma élmény volt utólérni, sikerült 3 kör hátrányt összeszednie egy rövid verseny alatt, ezt muszály volt értékes kupával megjutalmazni.

Portimao, Jerez, Mugello és Brno után ma végre sor került az első hazai futamra is a sorozat történetében. Ezt különleges, nívós kupákkal ünnepeltük meg, köszönet a www.kamoto.hu azaz Berisznek

Az időjárás ma sem volt kegyes hozzánk. Annak ellenére hogy voltak szünetek az esőben, száraz pályánk egyetlen percig sem volt.
Viszont ma láttam elöször ennyi magyar amatört esős versenyen részt venni, a jövőben több is lesz ilyen.
Jópáran nem vállalták a kihivást igy vagy ki sem jöttek, vagy hazamentek esőgumi hiányában.
Zsir és Bucsi Robi jol mentek délelőtt az edzésen de elcsusztak mindketten, ennek ellenére elindultak a Gsx-R Klub Kupában. Mészáros Feri ugyszintén esett délelött, Kurucz Feri aki megnyerte a Jura Racing 600 versenyt, viszont elesett a Kamoto Svéd Openen.

Sajnálom hogy sokan nem jöttek el, többek közt Bérczi Team, pedig ma mindenki 3 versenyen is indulhatott volna.


Kamoto Svéd Open és G-Oldboys dijkiosztón leesett az álluk a versenyzőknek, ugyanis ma különlegesen nívós kupák lettek kiosztva, köszi Berisz.

Holnapra készitek bővebb beszámolót, onboard videót ahol Predivel csatázok.
Most csak rövid eredmények:

Kamoto Svéd Open:
1. Juhász Dávid
2. Brian
3. Atom
4. Predi

Kamoto G-Oldboys:
1. Svéd
2. Oldal Imre
3. Brunekker Árpi
4. Sonaj-1


Sokan közülünk több kupával térhettek haza, ime az én mai termésem:
Én sem rontottam rajta!
Meg volt az kímélve!
nagyon használt volt,- erre gondoltam
Igen, a Dávidét is felajánlotta a Lajos. Lehet, hogy azzal gyorsabb lettem volna?
akkor tudom már , h miért voltál ilyen lassú
Vizes. A Zsiga volt olyan rendes, hogy kölcsönadta
gratulálok
most értem haza és mindjárt ez ötlött a szemembe :)
milyen gumival?
4ből 4. De itt jegyezném meg életem első 7 köre volt vizen. Ami nem mentesít ugyan semmi alól, de nem volt jó érzés. Minden bajom volt. Majd talán jövőre beszerzek 1-2 tartalék alkatrészt és próbálgatom ezt az eső menést.
túramotorosokat is felengedtek a pályára ?

nekem száraz pályán ilyen a dőlésszögem ebben a kanyarban
Csak vehetne már végre egy olyan motort, amiről leér a lába is rendesen...
Elsőre nekik sem ment jobban
csütörtökön
hanyadik lettél?

megkaptad a serlegeket amiket Svéd vett magának tegnap ?
Itt jegyezném meg, hogy a Berisznek köszönet a díjakért.
Jobban néznek ki mintha OB.-t nyertem volna.
Valóban olyan lassú voltam mint 1 traktor.
Mondtam én , hogy nagy a sajtó ereje!
Azért Svéd se rossz
mint egy vádzsi uj dzsondííír
megszenvedtem ma értük hideg volt és nyirkos meg sötét, mire kiértem de Sonáj miatt megérte
év fotói
Sonájt elmosta az essőő
Megvan Sonáj két legjobb mai képe!