Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olyan fasza beszámolókat írtok, mindig elolvasom, de nem volt valaki az Euroringen a nagy edzésen most hétvégén?
Kérlek szépen ez azért van mert nem tudatosan mész.Pedig ebben a korban már ki kéne hogy alakuljon a tudatos motorozás.De jobb ez így
ez tényleg rendkivül jó terv
Ha én is igy tudnék müködni azt nem bánnám
én sajnos nem tudok abbol kiindulni hogy ami egyszer már megvolt az bármikor ismét meglesz
nekem elöbb azért kell küzdenem hogy egyáltalán sikerüljön ismét az egykori pb körül mennem
Ezért szerényen azt mondom 2:16 is jo nyugdijas idö nekem
de a 2:13 körödet nagyon megsüvegelem
Minek gumizni?Brno nem eszi a gumit
Fizeted wazz?
2 nap esetleg 3 arra jó hogy elfáradj és elb... egy csomó pénzt.
voltunk már tavaly előtt 2 napot és tavaly szintén 2 napot.
Szóval most az a terv hogy bemelegítünk és megyünk 10-max20 kurvagyors kört
Mondjuk Dave 2:10 Én meg 2:13 ez tuti lenne.
Most jövök Golyó-tól:
ha itthon adsz neki 3 000 ft-ot, akkor kint ezért szerel 4 gumit. amúgy 2 000 ft lesz nála egy gumiszerelés.
üdv mindekinek!
Csak annyi a 3. névhez, hogy így talán nem készül rólunk titkos fotó. Amúgy meg Tompi biztos ezért nem jön, mert nem nézheti a fenekét.
lányok-fiúk,vegyes videó az Ob-ről,érdemes megnézni:)))
http://www.youtube.com/user/oh...
Jah 3- és 4...ÖÖ:)Tudom de melózom ,,és közben rájöttem menni akarnék,,de akkor maradok:(
kb 80 email kaptál arrol hogy meddig kell befizetni az olcso áron
5,.-én már senki nincs ott, 4.-én van vége a rendezvénynek
Ó ne már 4 -re 5-re intézz már rendes áron:)Meg szállást is:)Motorozni szeretnék:)
hely van még Janikám de már csak 160 ért
Svéd 2 napra van még olcsó hely?És valaki levinné a motorom?:)Nem ingyen:)
nektek azé inkább 2 napra kellett volna jöjjetek, hiszen Dávid ugye nyerni akar
vazzzeee annyi magyar lesz a pályán, nem lesz elég hely.

de a hármas felsorolást nem értem, kedves zolesz
Na úgy látom nincs válság,,hétköznap ennyi motoros a nem olcsó Brno-i pályán:)Sok sikert gyerekek,valakinek dolgozni is kell:)
A pályan van benzinkut, kártyával nem lehet fizetni, csak cseh koronával és euroval, az euro kurzust a kutas tetszés szerint szabja meg

A hotelünk mellett párszáz méterre van egy olcso kut ahol lehet kártyával fizetni, tehát érdemes kannát hozni

Természetesen cseh korona ha van nálad az a legelönyösebb, de ezért nem kell most egy bankban sorbaállnod. Bárhol csehben, vagy a pálya bejáratánál kivehetsz cseh koronát az automatábol a kártyáddal és a kurzus is sokkal jobb mert igy a te bankod kurzusa alkalmazodik. Eltörölték már a külföldi készpénzfelvétel extradiját is amiota unios ország csehország is.

a pályán van étterem ahol kártyát is elfogadnak meg eurot is. Olcsonak nem mondanám.

Ha valakinek sporolni kell akkor dobj be egy grillsütöt a kocsiba, szinte minden box elött grilleznek a nök délben is meg este is.

Szlovákiában és csehben is matricás az autopálya de már magyar kutnál is megveheted mindkettöt

Boxunk már vasárnap este kb 19.00 tol lesz.

Hazai gumizási lehetöség is lesz velünk
Még szerencse, hogy Rezső bácsi nem fórumozik.
Ja és Tompi meg Kurucz nem is jön, Nikiről már nem is szólva.
Komoly csapat jött össze!
Már alig várom
Brno augusztus 2-3-4

Soha nem látott hatalmas hazai résztvevöszám lesz jelen Brnoban:
Ráadásul elég komoly ujságirói részvétel is lesz ugyhogy meg leszünk énekelve rendesen
A szerda délutáni versenyre az idömérö délelött lesz. Két verseny lesz, egy 600 és egy Open.
A nem Suzukisoknak is 2 értékelés lesz, a Kamoto Svéd Openben lesznek értékelve. De itt máshogy néznek ki a kategoriák: 40 év alatt Open, 40 év felett G-Oldboys a kategoria. A verseny együtt lesz.
A befizetett résztvevök.: (aki most akar jelentkezni annak már sajnos 160 euro/nap)
Bucsi Róbert
Csapka Attila
Vaslaki Tímea
Németh Szabolcs
Hazos Ferenc
Mészáros Ferenc
Braun Attila
Somogyi Péter
Qpi
Frebrich Csaba
Gyuricza Péter
Krizsán Szabolcs
Benner Zsolt
Jakab Antal
Tomics István
Bencsik Tamás
Kovács Ferenc
Dr. Bagdán Péter
Orbán József
Brandt Róbert
Brunekker Árpád
Pelyhe György (Gyurma, Gyurimo
Barta Laci
Ungvári Péter
Bérczi Jani
Bérczi Dave
Koncsek Hajni
Balogh Csabi
Dér Zoli
Nagy Zoli Pizza
Kiss Balázs
Vörös György (Fater)
Hangonyi János
Neuhauser Károly (Kari1000RR)
Matócsi Attila (Matocsi)
Dóczi Zsiga
Vincze György (Gyurkesz)
Valicsek Zoltán (Honda57)
Sánta Péter (sangala55)
Csersova Anna (honda27)
Juhász Krisztián (predi)
Szász Csaba (szaszy)
Sustyák Antal (artur)
Brezina Szabolcs
Haviár Csaba
Fehér Attila
Kiss Tibi
Kissné Kerék Anikó
Csergő Endre
Halustyik Róbert
Halász Domokos
Bíró Balázs
Vízhányó Attila
Farkas Zoltán
Fábián Zoltán
Séllei Tamás
Dulai Zoli
Rimai Roland
Oncsik Zoli
Lővey Ádám
Hajósi Norbi
Fodor Donát
Ender Gábor
Pusztai Gábor
Szabó Henrik
Benkő Zsolt
Fekete Edvárd
Kapetz Gábor
Adorján Tamás
Györffy Álmos Mint NÉZŐ
Te ebben a hsz-ben egyből a rosszat látod. Nem szép dolog tőled. Tompi nem egy buta tökfej. Ő egyből azt fogja látni, hogy a nagy farka miatt kell egy gigafaszú a pótláshoz. Ez meg ugye inkább elismerés mind szemtelenkedés. Na meg hát hogyan is mernék én vele szemtelenkedni.
remélem ezt azért 1x elolvassa...

LX
Ne bántsad mááá szegény szamovárt. Akarom mondani szamurájt. Nem tudhatta, hogy Te vagy a háttérben.
Meg én különben is jámbor állat vagyok. A Tompinál meg szezon van. Azt hallottam hozatott egy gigafaszú benga négert otthonra(mert ugye a megszokás az nagyon nagy úr), hogy Veronika nehogy hiányt szenvedjen amíg Ő ellátja klímával a várost(országot).
én mondtam neki te ferde szemű teeee.. Valami problémád van ezzel? Rád küldöm Lákit... vagy Tompit..

LX