Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem idióta, csak pszichésen rezignált...
Ide írja fel mindenki a nevét..INGYEN...aki egyetért azzal. hogy a Lucky egy idióta.!

1. Tompi
2. SonáJ (nem tom miért csak a tömegpszihózis beszél belőlem)

3.
4.
5.
6.
Hiába mondom HONDA FOREVER
Lucky a barátom és csak ki van borulva, megviselte a supergéppel történt incidens
Ide írja fel mindenki a nevét..INGYEN...aki egyetért azzal. hogy a Lucky egy idióta.!

1. Tompi
2.
3.
4.
5.
6.
15 kérdésből 10-et kell eltalálni. Ez már közelít a röhejeshez pláne, hogy igen-nem választási lehetőség van tehát statisztikailag a 7,5 találat garantált. 15 percet adnak rá de 10-nek elég kell lennie.
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy mi a helyzet azzal a minimum vizsgával? Mert én holnap megyek ki és elvileg meg kéne írni és tudom, hogy fönt van az anyag meg hülye sem vagyok tehát tudom merre kell fölmenni a pályára és meik zászló melyik, de azért még is Hogy néz ki ez a teszt? Nehéz könnyű röhejes mennyi ideig tart volt e egyáltalán? Köszi a válaszokat
Kösz vik 001 ránézek hogy megnyugodjak
Vagy pont nem.
Köszi a számot ha ezt hallgatnám a ringen lehet még gyorsulnék is , Kurti hiába nyomta nekem a tuc-tuc zenét nem tellet többre, de legalább talpon maradtunk!
Jah hogy képzelik ezt!?
Luky menj már rájuk, úgy is gyúrtál egész télen hátha megijednek
Ezek dugdossák a képeket.
Legközelebb félreállunk a fotósoknál és jól megfenyegetjük őket. (vicccc vóóót)
Vazze!
Így, hogy nem volt motorom 1.58-at tudtam menni. Mi lett voln ha van motorom?
Én is láttam egy csomó fotóst de kép meg sehol
Igen, de még fogynom kell pár kilót.
Köszi szépen!
Gratulálok Tomi! Ez a motorod is király lett és úgy látom te is nagy kedvel kezded az idényt!
ki fényképezett csütörtökön? vannak valahol képek?
én csak azt mondtam hogy egyenlőre
amúgy kellően lefogytál már?
Nem is gond ez,,picit sem háborodtam fel:)De az kilökést is kérdezték én csak válaszoltam:)Tudom hogy szar az időm, és van mit javitani:)
www.agomotors.hu ott rengeteg adat van mérésekről...
Gratulaaa!
Ezert kapsz egy szamot cserebe:)
http://www.youtube.com/watch?v...
Neeem, Ancsy csak jot akar Kurtinak:)
Üdv mindenki.
Tudja e valaki hogy k6 k7 750 et powercommanderrel légszűrővel és kipufogóval hány lóerőig lehet feltornázni?
Ugyanis én ma voltam és elég kevésnek tartom a végeredményt, vagyis azt nem mert az + 10 ló! Hanem ami előtte volt az egyensen katasztrófa. Ha valaki tud valamit előre is köszönöm a válaszát.
Mondj igent! De kedden beszámolót kérünk, amennyiben lehetséges filmel vagy képpel. Kamerát adunk, ha kell.
Idef igyelj Te kis verseny marsall, vagy marshall. Nem bírod a cinkelést? Nem azt írtam, hogy 1 év után ez rossz idő, hanem csak az előzést emeltem ki. Azt is vicből!
Köszi! Hát Jani beleadta minden tudását, amikor csináltuk a blokkot! Ez az első motor, amit mi csináltunk (meg a Moshéjét is). Moshénak megcsinálták a futóművet, de nem tudta kipróbálni mert elfogyott a benzin és már nem volt idő hozni.