Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

klafa
Én a Predi blokkját fényképeztem le
Igy van! 1.56.8
Természetesen Róla. Látom TE tényleg egy siroki kemény gyerek vagy!
Sonáj adta ma az ívet
Brian!
Miből gondoltad, hogy fog?
Sziasztok,

Köridőmérővel kapcsolatban ígértem, hogy lesz az E-ringen És Kakucson infra jeladó a pályákon, amit a pálya üzemeltet.

Az Euroringre kb. egy hónapja próbáltam felszerelni, de a hó és a kegyetlen hidegtől megfutamodtunk. Azóta elvileg Csaba a napsütésben felszerelte, holnap felhívom ez ügyben.

Kakucson ma jártam, de nem volt áram a célegyenesnél a falnál , és a föld alatt kell odavinni egy kábelen, a túl oldalra meg a piros oszlopnál fogjuk átlógatni.

Szóval mindenkitől elnézést, hogy még nincsenek felszerelve, rajta vagyunk a dolgon.


A fejlesztések pedig meglehetősen állnak sajnos (USB letöltő stb.), több nagy mérnöki projektet fejeztünk be mostanság, de a kifizetést senki nem akarja elsietni, így gyártani is alig van miből, kb. nulláról kezdjük megint, és 14 órákat melózunk vasárnap is.

Ha valakinek van valami garis gondja, vagy összetört stb. keressen nyugodtan.

Üdv.: Géza
Illetve keresek 600-as K6-K7-es Suzukira kipufogó rendszert!
Nincs valakinek jó áron valami?
Köszi, Üdv
Sziasztok!
Szerdán, 31-én indul az euroringen az idei első oktatás. Egész napos program reggelivel és ebéddel fél óra motorozás fél óra elméleti oktatás. Szezon kezdő áron 15 000 ft /nap.
Jelentkezni még lehet a www.euroring.hu oldalon vagy a 0629/310-320 as telefonon vagy akár nálam. Ha bárkit érdekel nézze meg!
Bérczi Hajni akkora kormánycsapkodást védett ma a célrará kigyorsításon hogy még gondolkodni is volt időm,ahogy néztem...kb 30 csapás volt ugy 40-50 méteren keresztül,a végefelé már szerintem ütközőtől ütközőig koppanással..hogyan egyenesedett ki azt nem tudom,de még nézni is rossz volt.gratula
Beteg vagyok. Ne piszkálj
Többet néztem ki belölled.
Vikingnél a pont.
Betudom most ezt neked a halálközeli élményednek.
A szülészetiben.
Melyik váróban?
Természetesen szoktam vele találkozni a kocsmában
Feltéve, ha a Darnóvári Úrról beszélünk.
Mai Moto2 teszt időeredményei:
Morning
Afternoon

(Talma sajnos nem ment valami fényesen )
Igen, az látszik hogy tanulo mellényes az totál kezdö....
A fekvö is az lehet mert a pályarajzot tanulmányozza
Ismeri valaki ezeket az MC-et?
nylontacsko! Mond meg a Zalánnak, hogy üdvözlöm 1szer felhívhatna. (Ha tényleg siroki gyerek vagy át tudod adni)
Rájöttem miért írta a Tompi!
Mert MV-t vettél. De ez csak arra utal, hogy bátor vagy. Már megírtam,hogy okulhatnál más hibáiból.!
A Portimaoban most zajlo WSBK futamán a Stock ezres katagoria végétöl Balog Csabcsi 3 tizedre volt, mert ö 1:54.2 -öt ment, ez meg a stock1000 VB edzése: http://www.worldsbk.com/en/new...
Még én is csak 3,6 sec-re vagyok a Superstock1000 végétöl az 1:57.5 el
Rezignált?
Én?
Na megálljál csak Te siroki kemínygyerek.
Majd a váróban, mikor a körmöd rágod, eszedbe fog még jutni eme aljas hozzászólásod.
Tömegpszihózis meg a faszom!

Tömeg?

Hol van itt tömeg?

A tömeget csak mi, azaz MI látjuk normális emberek.
Ti, akik darabra 6-an (6ökör)vagytok, így aztán összesen 12-en, valóban tömeget alkottok.
De mint azt mondtam Ti ezt nem láthatjátok belülről.
Így aztán ez a lényegen semmit sem változtat.
A valagatokat egyszerre fogom szanaszét azaz szerteszijjjjjel rugdosni.
majd nem beszéltek így vele ha......izééééé....meg.....őőőőőőő......