Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó kis vidi.. grat.. Látom muzsikál rendesen a vas! Sok sikert hozzá Tomi! Moshénak megoldódott végül az első futómű probléma?

LX
a cagiva mitomon pont olyan volt hátul
Valamire igent kell mondanom?Csak nem műköröm modell leszek?:)O:)
Itt lesz az első videóm az új R1-el!

http://www.youtube.com/watch?v...
Gyanúsak vagytok ti nekem, nem szeretném , ha valami rosszba vinnétek a fiút! Tegnap mentem 2,10 et de csak halkan mondom, mert kinevetnek.
ÁÁÁ. Mislen makadám is elég lett volna.
Kurti mondj igen Ancsy-nak Jou lesz ne felj!
milyennek érezted a gumit? Bevált?
Ezt kitől kérdezted?
Vasárnap leszel a Hringen?
El szeretnélek csalni valahová hétfőn délelőtt pár órácskára:)))
Gondolom jövő héten csütörtökön nem fogsz rám érni,mert pályázni mész...
Köszi Sonáj:))Első napra oké ez:)Főleg hogy 1 évet kihagytam:)
Pedig a madarak azt csiripelték, hogy villantassz valami nagyot.
sajnálom,ha nem jött össze.
dógoztam mint a rendes emberek 7köznap ...és sajna egyenlőre nincs mivel íveket karcolni
Igen, amennyiben az időjárás megfelelő a motorozáshoz. Látni szeretném a motoromat gyorsan menni.
vasárnap jössz e a ringre ?
mert
Kurtika! 04.-nél kit tudsz fellökni? Csak az embert aki a boxutcából felenged, met az áll.
Apropó Crazy! Te hol a fenében voltál?
Nem akartad megmutatni az íveket?
ezaz mindenki bekaphatja....
sőt ha fel sem emelné 43 at is
Svéd! Szerintem neked azért fekszik jobban egyébként a gyors kanyar mert ott nem kell annyira ledönteni a motort így nem gátol a gondolat ,hogy mi van ha leér a térded. Egy bizonyos idő után nem fogsz tudni gyorsulni a lassú kanyarokban szerintem. Ha letennéd a térded simán mennél 59.-t.
+ 1ben a kigyorsításnál jól kiengedted....túl jól.....jájj de jó nézni hogy kapjátokbe
Fent van az 1 kör igaz csak 2:04 es kör nem a pb-s kör sajnos

Egy fontos info, azt vettem észre hogy feltöltés után azonnal még sokkal szarabb a youtubra feltöltött video mint pár órával késöbb, tehát a youtube javitja még a képminöséget, tehát ez a link holnap sokkal jobb minöségü lesz:
http://www.youtube.com/watch?v...