Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és? felőlem 1,42-t is mehet.. nem érdekel..

LX
Nem reális az idő, hülyeséget ír.
Veled sem beszélünk Szakadj le a fórumról. MOST!
Igen mindkét nap,muszáj gyakorolni mert nagyon szar vagyok.
Lenne egy eladó pályamotorom, HONDA CBR600rr 2008-as 6000 km, most lett átalakítva pályázásra. Hibátlan állapotban, rendezett papírokkal, akár forgalomba is helyezhető.

Ha érdekel valakit: tompicbr@gmail.com
csak vasárnap
nekem sikerült
mert nem osztottad meg velünk a hibákat..

LX
Tesztnapokon kint leszel?
ez tény.. ránk is fért.. (rám biztos...)

LX
Igen,,nem volt rossz ötlet,,de meglepően kevés nevet láttam.
Azért a célját elérte a kvíz, mindenki foglalkozott a szabályzattal
persze, hogy nem lesz gond.. de azzal akkor sem értek egyet, hogy a rajtoltatás mikéntje az hiba lenne..

LX
Nem lesz ott gond,,kitöltitek és kész.Itt vagyok, csak nem nagyon irogatok.
ne röhögj.. te is megbuktál..

LX
Én azt hittem hosszabb lesz ez a lista
vazze'.. kérdezni kell? Azt sem tudtam, hogy regelve vagy itt az oldalon.. adatlap ki sincs tötlve...
mellesleg az, hogy a szokásjog alapján itt zöld zászlóra indítják a felvezető kört és nem a piros zászlós futkosós módon, az nem hiba.. mivel szerintem ez is szabályos... honnan tudjam, hogy idén pl nem akarták-e ezt megváltoztatni, és ezentúl ezt használni? nah mind1... megyünk és vizsgázunk...

LX
Engem senki nem kérdezett,,segitettem volna,,Sportbiró is vagyok:)Csak sokat nem gyakorlom:)
húzzál innen! Nem beszélünk veled!

LX
na basszus.. megbuktunk a kvízben... Nem azok voltak a hibák amiket megtaláltunk.. ennek a fényében, azért van egy-két érdekes dolog a szabályzatban.. Ogréval, és Brian-nel ezentúl pedig nem beszélek, mert ők átmentek.. Ja, és Berisszel, meg Kurta Janival sem...

LX
Nem értelek benneteket.. minek álltok le vitatkozni vele? És ha engem a 600-zal kikerül egy 125? Akkor mi van? Hobbiból, a saját magam szórakoztatására motorozok.. A 14 éves kisgyerek pedig kerüljön is ki, és legyen nagy motorversenyző! Akkor legalább elmondhatom, hogy a jövő Rossijával motoroztam egy pályán.. Én pedig motorozok továbbra is a saját örömömre.. ennyi...

LX
20/942-72-40 vagy +421-90565-6435