Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért vigyorgok a bukoban mert mostanában minden célt amit kitüztem fejlödésileg, azokat el is tudtam érni. Igaz sokkal lassabban jutottam el idáig mint a tehetségesek, de nekem fontos volt hogy lassabban feszegessem a határaimat, illetve inkább ugy fogalmaznám, hogy nekem fontos volt hogy kockáztatás nélkül fejlödjek. Igy persze nagyon sok idöbe telik a fejlödés, ezért pályázok én 2x annyit mint egészséges lenne.
Csütörtökre is tervezek pb javitást és csakis ugy hogy nem akarom igazán megközeliteni a határokat. Persze pofára esés ellen nincs garancia, hiszen belém is jöhetnek, söt ennek igy szezon elején még az esélye is sokkal nagyobb hiszen a legtöbb résztvevö 5 honapja nem ült motoron.
Hilyjába van. Qpi jó cuccot hozott.
és a mosolyomat már nem értékeled? Végig vigyorgok a bukoban
ez nem olyan jó!ezen nem látszik a segged!
Kész a mai video, asszem ez az a kör ahol az uj pb-t mentem
http://www.youtube.com/watch?v...
Hegyezgetünk hegyezgetünk?
Vegyél egy rendes motort. Most is csak egy MV-vel volt gond a P.Ringen. (ez a mosoly nem őszinte)
Pring vasárnap
Tegnap este Sárváron aludtunk, Dér Zolival vacsoráztunk és elemztük az onboard videokat, adott néhány tanácsot
Ma mégszebb lett az idö, már délelött mindenki javitott a tegnapi idökön, Dér Zoli 2:08, Csabcsi a bajáratossal ment már 2:05.7, Qpi 2:05.2, Svéd 2:06.8 (ezt együtt produkáltuk, onboard is született) persze ezek az idök a többieknek nem pb-k csak nekem az.
Qpi benevezett a versenyre is, most éppen kint van idömérön. Én sajnos puha gumit hoztam igy az elég viseltes már
Qpi 12. helyre kvalifikálta magát 2:06.1 el, Bitti haramdik helyröl indult.
A versenyben Bitti harmadikként végzett, a legjobb ideje 2:00, Qpi 10. lett Openben legjobb kör 2:04.7
Szuper kis hétvége volt és egyeseknek jo szezonkezdet. Igaz ma már nem én voltam a leggyorsabb a boxban, de egyedül én faragtam a pb-böl igaz nekem van miböl !
Csabcsi mai legjobbját ebédszünet után futotta 2:04.5, ezexerint befejezte a bejáratást, Dér Zoli is kezdi megszokni az R1-et, 2:06.5.
Egy óra mulva kész a mai onboard ami egy ujabb érdekes kameraállásból lesz
Megyek, és csodát fogtok látni
elszakadt a szelepszár.ez már nem neki valo gondolom.itt ott kalapált de csütörtökön kint leszek!
Jani, jöttök csütörtökön? Tudsz még Motul cuccokat? Nekem ez kellene: MOTUL MoCOOL
Dobhatnál egy árat rá!
Janikám!

Köszönöm, de csak most kerültem net közelébe.....Jösz csütörtökön, vagy csak riogatsz mindenkit...?
Kérdezd meg a Dedét, (Sárkány) talán neki lehet még.Más hirtelen nem jut eszembe. Dehgynem: A Bregyóéknak talán lehet.
Köszi!
Beszéltem Szabó A-val de használják,nem tudja kölcsön adni.
Nincs más hátra csütörtökön megy az én mocimmal a Hajnika, aztán versenyre csak elkészül az idomzat.
Szia!
Minden ok!Mehet a téma.Holnap hívlak.
semmiség!
Köszi Tomi!
Megvette Henzsi 2008 as r1 esét!
Én arra mondom, hogy szar amire csak akarom.
Nem?
Na figyeljél. Bebizonyítom.
Azt mondom, hogy a szar az SZAR!
Látod? Én még a szart is leszarozom.
Az meg, hogy mit szemtelenkedik ez a Béééci gyerek, engem ugyan nem érdekel. Eddig sem beszéltem vele és ez után sem fogok.
ne érzékenykedjél te itten te béci gyerek mer megcsaplak!nem a k6 a szar hanem az a k6 vót szar!szerinted merne a luki ilyentet mondani hogy a gixer szar amikor én ott vagyok!?meg amikor akkora szar a mv mint hogycsak na állat vagy mi?na kapjátok be megyek dugattyukat venni
Minden nap változik, én még esős szart olvastam valamelyiken. Bocsi.
Lucky!
Azért jár neked a tisztelet, mert egy MV-vel el mersz indulni bármilyen pályázásra. De majd rájössz, több ember elvérzett már ezen a projekten. Tanulhatnál a hibáikból.
Sajna nincs neki, minden a Szabónál maradt.
De ha mindenképpen kell hívd fel a Szlovák srácot neki biztos van legyártva. Bár közel sem olyan mint a Petié.
Na akkor nehogy már lehúzzátok a k6-ot !
Meklau 1:53-at men azzal a öreg technikával!
Ja meg egy Mv-s nehogy má leminősítse a gixxert vazzeg!

Svéd,ha a 125/80-as Dunlop van elől,akkor arra készülj fel ,hogy mindig leereszt pár napon belül,ez ilyen.
Igaza van Luckynak, megmentette az életemet
Szokásomhoz hiven nem ellenöriztem a guminyomást és amikor elindultam Lucky rohant orditva utánam, szerencsére meghallottam, asszem szinte semmi nem volt az elsö gumiban. Nem is értem hogy tudott a mult heti Mugello után leereszteni. Talán az elsö kerékállványban valo szállitás viseli meg?
Szoval ha nem hallom meg Lucky orditását akkor kérdés hogy be tudok e fordulni az elsö kanyarban

Bitti k6-al ment ami állitolag Rosivallé is volt

Na kkor itt van két video ami az éjszakai munkám eredménye
http://www.youtube.com/watch?v...

http://
www.youtube.com/watch?v...
Miért mivel ment Bitti?
Srad750-el?