Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még nem adtam be a derekamat , pedig nagyon udvarol a drága.
A számomat se tudod te szerncsétlen..... ..de leírom neked 06-90-555-444 ezen hívogass.....
ez exerint egymás esetei vagytok...

LX
Na de első látásra?
najó.. de az szerelem..

LX
Én naponta 5ször hívom. Nekem mindíg felveszi.
Van olyan mikor 1 órát pofázunk tök lényegtelen dolgokról.
mert kérdezni akartam Te nyomi....

LX
Dolgozom, mi a francot hívogattok.... ..két hülye
HA MINDENÁRON 6 BARÁTOD TOPORZÉKOL akkor én kiszállok hogy legyen helyük és leszek zsüri
akárhogy számolom,ez 11 ember és 16 kell...tehát 5 hely van.,,,vagy nem..de az biztos
Mivel valószinü mindenki a szabadtéri gokártozásra vágyik már, ezért a kevesebb létszám miatt nem 4 tagu endurance csapatok lesznek kedden hanem 2 tagu csapatok, igy a fele idöt lemondtam, mégis mindenki ugyanannyit fog menni
Még igy is van 6 hely a versenyre, és ez lesz az utolso fedett pályás mielött visszatérünk a Budaringre.

Március 23-án kedden este 19.30 Gokart Endurrance másfél órás program

Máfél órára a miénk a leghosszabb fedett pálya a Material Centerben találhato G1 Kart Center, Robert Károly krt 54 mélygarázs
Amig a legtöbb helyen 20 másodperc körül van a fedett pályák pályacsucsa, itt kb 32 mp, tehát nem nyulfaroknyi pálya. http://www.g1kartcenter.hu/

A lebonyolitás ismét a bevált koncepcio:
Minden csapat 2 föböl áll .
1. Mindenkinek egy teljes menet pályaedzés, megismered a pályát ez 2 menet egymás után.
utána kvalifikácios versenyek következnek, nem rajtrácsról, hanem az óra ellen versenyeztek tehát köridök döntik el a végeredményt. Minden csapatbol az átlag köridö kerül a rajtkockára

Ezzel elmegy kb 40-45 perc

A verseny maga 45 perces lesz. Csapatonként minimum 5 db cserét kell végrehajtani a verseny alatt, fejenként minimum 3 vezetést jelent, de lehet több is ha a csapat ugy akarja.
1 csere kihagyásáért a büntetés 1 kör hozzáadást jelent a végelszámolásnál.

A részvételi dij 8000 ft ezért a jelentkezést kérem komolyan venni,
Ha véletlenül most valamitöl mégis megugrana a jelentkezöi kedv akkor valoszinü vissz utdnám alakitani a 3 órás foglalást is de asszem ez a 16 fös bonyolitás lesz most a nyerö
Jelentkezni csak ezen a linken lehet, ÉS NEM CSAPATONKÉNT HANEM MINDENKI EYESÉVEL, A MEGJEGYZÉSBE BEIRHATOD A CSAPAT NEVÉT HA VAN MÁR CSAPATOD
itt a forumon is felirhatod magad, de a forumlista csak tájékozodásra van: http://compaya.hu/motorosok/re...

VIK
Milán
crazyJoe
Bereczki_Gábor
Hóman_Péter
Bereczki_Zsolt
Liptai_Pityu
SonáJ
Imi
tompi92
Svéd
így is akkor hasa meg feje van már.. hová kellene azt még növelni?

LX
brux-al
brux nélkül
te inkább térfogatnövelőt kérjél magadnak....rengeteget....végtelen sokat!nem leszel finom de legalább nagy leszel!
oldallá
Nem írja, viszont ha ez marketing oldlá változna megírná a megoldást.
Én mindenesetre kérek egy kiló bruxizmust.
Ha a Dr. Sonáj most azt írja, hogy ezek után már halott vagyok akkor véget vetek az életének.
Mai adagom: 2db aflamin, 2db voltaren dolo 75mlgr-os, 2db kataflam. A hátam még mindíg fáj. Pedig a buksi sem szökött ki.
Ebben a hátam sem fájna.
Inkább egy ilyent kérnék, ha lehet(ha nem, akkor is):
HOL VANNAK ITT AGRESSZÍVAK B.ZMEG? MINDNEKSZÉTÜTÖMASZÁJÁÁÁÁÁT.



















De Luckynak vegyél egyet mindenképp, neki fáj a háta
akkor csaak jobban megéri az én általam javasolt 1.500Ft-ért kapható adidas márkájú fogvédő,illetve csodabizgentyű!