Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jól van, akkor majd a pályán találkozunk
Egyszer-kétszer biztos meg foglak nézni, miként hasítasz a traktorral.
Igaz, a költségek sajnos nem elhanyagolhatóak
Viszont kár, mert jó móka és egy időpontban lettek volna a versenyeink.
A K2 megvan.
De két kissrác mellett nem tudnám finanszírozni.
Fel kéne javítani a futóművét, a fékeket is és akkor még nem beszéltünk a versenyek költségeiről (nevezések, kopóalkatrészek, olaj, olajszűrő, szervízköltség stb.)
Valamiért úgy rémlett, hogy vettél egy K1, vagy K2 1000-t. Gondoltam azzal
Miből, mivel Kareszkám?
Hali Viking!

Te indulsz GSX R kupán?
Hát igen. Na de nem biztos, hogy jó lesz a vasam. De én már legalább rúgtam neki egy igen csak szarnak mondhatóü 40-50 percet a P.Ringen.
kolégáim barátaim már csak egyet kell aludni csak egyeeet
Svéd!
Szerintem a Te korodban már nem kell vizsgázni, megelégszenek azzal is ha mész egy kört a pályán úgy, hogy minden kanyarban lent van a térded.
Vagy vizsgázz svédül, sehol nincs leírva, hogy Magyarul kell.....aztán abba kössön bele valaki amit mondassz....
kösz

igy tényleg elég világos
tehát talán az elsö gixxer kupáig kell letennem, ha nem akaro se dunlopozni sem ob-zni
vagy a klub kupa nem is számit bele ebbe a körbe?
Nekem mindegy. Én a felsőfokú abszolult az egekig magasztalt versenyzői vizsgával rendelkezem. Letettem angolul, japánul és a biztonság kedvéért még digóul is, hátha kellek beugrónak a Rossi helyett.
Olvasd el.
"A MAMS engedélyezési körébe tartozó versenyeken csak azon versenyzők nevezése fogadható el, akik rendelkeznek sikeres minimum vizsgával.
Azok számára, akik azért váltanak licencet csak, hogy a Motoros Napok alkalmával a licencesek edzésén részt vehessenek, a minimum vizsga letétele javasolt."
ez komoly?
én nem akarok OB-zni akkor nekem nem is kell?
A pályanaphoz nem kell vizsga csak a versenyekhez.
OK!
Rábaszol, ha nem tudsz javítani.
erre tudom a hibátlan választ
ne fáradjon senki más
a szezon elsö Hringes naján csak én szoktam pb-t menni, szerintem ez holnap után is igy lesz
én télen fejlödök nem ugy mint a nagytöbbség
annyira komolyan vettem a szezonra felkészülést hogy még a Bruxba is invesztáltam, igy már a puszta látványom is megsemmisitö lesz
Szóval szerintem ha Pringen is javitottam 2 másodpercet akkor szerintem Hringen is fogok. Mivel szombaton már nem vagyok itthon ezért csütörtökön kell elvégeznem a feladatot. De most ugy érzem hogy szokatlanul nagy az önbizalmam, de nálam ez amugy is tulteng
Jani mivel te is felajánlottál egy fogadást (amit szerintem nem csütörtökön fogok megnyerni) én is felajánlok egyet:
Ha te is annyit javitasz csütörtökön a pb-den amennyit én akkor 100 euro a tiéd
Akar valaki pb-t menni csütörtökön a Svéden kívül?
most térjünk a lényegre
csütörtök reggel ott fog 100 ember sorba állni hogy vizsgázhasson ezekböl a mams szabályokból?
mekkora anyagot kell bemagolni?
és akinek egyel több hibája van a limitnél annak visszadják a 25000 ft napidiját?
Kijazahülyeaki irigykedne rád az üvegmosókefe lábaid miatt ...
vazz
azéé hogy irigykedjetek
Miért érdekes a Balusk8 szőrös vádlija? Hogy jön ez ide?