Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Érdemes?
Aki itt nyel az a muterod te ostoba.
Bár elég gyenge ebben is, de ez nálatok családi vonás.
Na hajrá, selettra család.
Nem kell semmi, csak másold be ide az idejét kérlek szépen. Köszi
Minek ugorjak én oda, ha egyszer ittvagy te aki még nyeli is? :)
Te olyan okos gyerek vagy. Nem győzök rajtad csodálkozni.
Jó szar egy 125-ös lehetett az ami csak 00-02-ig tud menni a P.Ringen. Ott egy jó 125-össel egy jó motorosnak szerintem legalább 1.55-öt kellene mennie. És csak, hogy tudd Te örök elégedetlen állandóan beugató mást fikázó arctalan gyávagyerek, egy 125-ös motoror mindíg is gyorsabb a pályán mint egy utcai 1000-es.
Ugorjál gyorsan a saját vizeleted alá és ne mást állítsál oda.
Egy dolgot elfelejtesz, A Pancsi ring minden időt fel tesz a lapjára.
Másold már be ide kérlekszépen azt a 00-t. Jó. Köszi. Igazán rendes lennél.
rolam is találhatnál egy vállalhatót
nekem még nem sikerült soha, pedig nálam nem sokan pályáznak többet
még találtam képet magamról ami vállalható.
Gratula, most én R1ellek
Hát... tegnap nem igazán ment a dolog srácok,, a narancssárga 125ös motor 14éves gyereke ellen 1000es motorral... 00-át,, 02öket ment a kissrác :) Ugyhogy hajrá fiúk! :)
hááát nekem nem tünt fel sosem a hangja, így nem is zavart soha.
bár én is csak akkor teszem le mikor ledöntöm a motort, aztán visszahúzom.(drága a koptató...)
Ha úgy lennél gyors, hogy a lábad nem éri a földet Ő sem így menne
még tanulom!
Érdekes... bár embere válogatja, ki szereti, ki nem.... de a gyorsulásban lehet valami ha leteszed....
Sziasztok!, 600 as kawasakira szeretnék pályaidomot.2007 es! valaki tudna benne segíteni,hol tudnám beszerezni?..
Semmi nem történik, felegyenesedik a motor, tudod giroszkóphatás . Ha szerncséd van és kifelé mész a kanyarból még gyorsabb is leszel. Vagy nem? Ezt olyan embernek kellene elmagyaráznia nekem is, aki gyorsan is tud menni a motorral, nem csak ülni rajta mint én.
Ez lehetne a következő célkitűzésed: Idén elkoptatsz minimum egy térdkoptatót.
Szia Ancsy !

szombaton minden rendben volt hazafelé ?
Nekem már kétszer "véletlenül" leért,mind kétszer a jobb oldali...
Nem volt jó érzés és a hangja se volt valami jó...Én is inkább visszahúzom,le ne érjen,bár tudom agyban,hogy nem ezt kéne,de hát könnyű mondani...
Nekem is olyan volt a legelső. Meglepődtem rendesen,mert nem vártam.
de nekem az elsö érintés miatti megijedéssel járo kormányrántás sem hiányzik pont amikor lapon vagyok
Pedig ennél is gyorsabb lennél ha letennéd. Bár amit írsz az igaz, elsőre ilyesztőnek hat, de megszokod.
nem bizony
de az igaz hogy be is huzom mert szerintem nagyon megijesztene a hang is meg az érzés is
Svéd!
Ennél a tempónál sincsen lennt a térded?
Köszi de ezt a kört már megtettem.Bregyónak csak 1 idom van ami fent van a mocin.Sárkánynak meg SBK idom van ami a hűtő és a segédváz miatt tök más.
Este még hívott a Péter és péntek estére kész lesz a gép,vasárnap már pályakész lesz
Szia!
Igen,megyünk.Hívlak