Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az nem az én motorom, tavaly vettem tartalék motornak, de olyan jó állapotba van, hogy inkább csináltam belőle egy másik pályamotort, és eladom,,,,az én motoromat megismered csütörtökön, egy kurva gyors fénycsíkot keress a ringen...
Szeva Tesa. Miéééé árulod a motrodat? Csak nem mv-t akarsz venni?
Már megint tűz volt, és lemaradtam...... Nem tudom az előzményt, de meg kell verni valakit..? Aki bántja a Sonáj , Lx, lucky barátomat, olyan mintha anyámat bántaná.....csak szólok...
biztos te vagy az arctalan bankigazgató,aki más fa...val veri...na tóójadelaműanyagmotort.
Héé, ez nem az lfp , különben is a ringen intézzétk el, ne itt a szószátyárkodással, a politikusok jutnak eszembe rólatok .
Még mindig nem arról van szó aki a képen van!
Mintha el akarnál bújni valaki elől... , de azért patent
én nem vitatkozom.. én csak kérdeztem, mert kíváncsi vagyok..

LX
Azt nem értem mit vitatkoztok az ilyen arcukat mindenféle magyarázattal mellőző okoskodókkal?
Nevetséges senkiháziak ezek.
Selettra!
Csatlakozom Az LX-hez!
TE beütötted a fejed. Tulajdonképpen egy vérprofit hasonlítasz össze velünk. Hátrakötött kézzel is jobban menne. A 2009 évben 1 kivételével minden Alpok Adria versenyen kint voltam. Amennyiben tényleg a Jakub az,(nem ismerem fel + a ruhára sem ez a név van írva) semmi más dolga nincs mint versenyezni, kő gazdag szülőkkel megspékelve. A srác már viselkedésében, és hozzáállásban is profi.
Az Alpok Adrián minden edzésnap végén 1órát minima a telemetria elemzéssel töltött stb,stb. Őt hasonlítod össze velünk?!
És erre a válaszra miért engem idéztél, IQ-titán?
Az én hozzászólásomban említve volt bármelyik márka is?
Vagdalkoztál itt a 00-val és jelen pillanatban az tűnik valószínűnek, hogy közel 7 másodperccel gyengébb az az idő.
Ami egyébként még mindig nagyon szép eredmény, csak miért kell nagyot mondani?
Selettra,

egyedül neked habzik itt a szád... (jó jó.. volt akit már sikerült feldühítened..) Miért hasonlítasz egy tehetséges fiatal versenyzőt amatőrökhöz? (én legalábbis az vagyok..) Ezen az alapon hasonlitsd őt (meg minket is nyugodtan) az Andy Meklau által karcolt körrekordhoz.. attól is elég messze vagyunk.. Engem speciel' került már ki Sebestyén Peti is a H ringen 125-össel.. És? Akkor most mi van? Ügyes.. jobb motoros mint én.. fiatalabban is kezdte.. és? Mi értelme volt részedről ennek a szerencsétlen megnyílvánulásnak? Fáj hogy a többiek motoroztak? Irígy vagy? Vagy te még ilyen időt sem tudsz menni? Vagy egyszerűen unatkozol? Bocsáss meg ha sértőek a feltételezések, de csak találgatni tudok, és most csak ezek jutnak eszembe. De örömmel venném ha megosztanád velünk is ennek a dolognak a hátterét, hátha akkor mi is megértjük. Arcodat persze mindehhez nem mered, akarod vállalni.. És mielőtt gusztustalan stílusban akarnál válaszolni, kérlek ne tedd.. (bár lehet eszedbe sem jutott, de ebben nem vagyok biztos..) mivel én sem tettem... tisztelettel..

LX
annál rosszabb!
Ha átpörgette minden nyugtalan habzószájú mint az 5000 képet újra leírom, hogy nem ktm hanem aprilia!
Most akkor 00 vagy 06,7?
Eléggé nem mindegy...
Attól, hogy narancssárga attól még nem ktm, mert apriliaval ment!
Na ha ezt megbeszéltük akkár el is húzhatsz innen a bús büdös picsába. Senkit nem érdekelnek a pedofil hajlamaid.
A linken egy cbr1000rr van.
maradjunk a 2:06.705 -nél, az sem rossz 1 125 ktm gp motorral 14 évesen.
http://www.pannonia-ring.com/i...
Mert mindenkinek mérték, csak neki nem...
Na ugye hogy tudod kiről van szó... reggeli 8:49es hozzaszólásod óta látom ez izgat,te honnan tudod hogy nem ment 00at? hanem 02őt. Mert nincs fent a lapon ugye... okos vagy.Legyen 02 gondolom ez megnyugtatóbb számodra bár ettől is nagyon messze vagy. :DD
Amúgy a Jakub Jantulik sem ment 00.-t a pancsi ringen és azért Őt jegyzik az Alpok Adrián. A Dovizioso ment 2.00.át a Pancsiringen igaz az nem most volt 125cm3 géppel. Úgyhogy kicsit szerintem túlzol.
gondoltam berakom ide, hogy milyen időket mentek.