Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor nesze egy másik kameraállás
http://www.youtube.com/watch?v...
óóóó svéd hogy basszalak meg de jol nyomod! szépen mentél....megmondom őszintén ez az első videod ami tetszett!(jo a segged)a pb-d is jo gratula mégegyszer!
egy jó hátso felvétel:
http://www.youtube.com/watch?v...
Nem semmi, csak így tovább
Tököm a jutubodba. Ide tőőőőcsed mejstró.
igaz lassan de mennek fel az onboardok a youtube oldalamra, már kettö uj van fent
Gratula mindenkinek
HÁÁÁÁT! Meg kell valljam a szemem majdnem ki esett mikor megláttam. Nem akartam elhinni. De hát minek higgyem el ha nem a szememnek? A szememben aki ezt ette, csak nőtt abban a pillanatban.
(Ezt csak neked mondom 4szem közt: jobban teszed ha nem mondasz semmi rosszat róla mert kib.szott kemény csóka. )
Te Lucky! Ezt már megrágtad 1szer, nem?
ezt elolvasni is sok nem hogy leirni nem plane atelni nem semmi mindenki hazaert az alenyeg
Egybe felteszem oda is mindhárom napot
Harmadik nap Mugelloban
Elnézést, de tegnap este kicsit buliztunk a hotelben ezért nem lettem kész az onboardok feltöltésével, de igérem mihelyst kipihentem a hazautat.

A mai még a tegnapi napos idönél is sokkal tökéletesebb bolt. Sokkal elöbb és erösebben sütött a nap.
A mai elsö verseny a Kamoto-Svéd Open volt 10.30 kor. Gondoltam hogy addig még az aszfalt is melegszik, ezért nem akartam verseny elött egyáltalán kimenni. Öcsi viszont kiment és sajnos néhány kör után egy balosban korán adott gázt és lowsider. Neki semmi baja de a motorjának megváltozott a design-ja. Öt nem kellett biztatni, rögtön nekiesett és másfél ora mulva menetkész volt a gép, az én tartalék lábtartom került a gépére. Sajnos a mi versenyünkig nem lett kész ezért azon ö sem mint ahogy Balog Csabcsi sem tudott elindulni müszaki hiba miatt.
A rendezö nagyon rendes volt, még a hangosbemondóba is bemondta vagy ötször a Kamoto Svéd Open boxutca nyitását. Az összes magyar résztvevö elindult a versenyen.
A Kamoto Svéd Openen a kvalifikácio után a következö rajtsorrend lett:

1 Kurucz Feri
2 Zacsi
3 Svéd
4 Berisz
5 Szabi
6 Nagy csaba
7 Qpi
8 Beszko
9 Pizza
10 Kiss Tibi
11 Öfelsége
12 Csapka Attila

Csabcsi, Kurti és Ancsy nem indultak mert már nem volt mivel

Természetesen szokás szerint 2 felvezetö kör a felvezetö ember mögött utána a célegyenesben indult a 7 körös verseny. Arra számitottam hogy az elsö körökben Feri és Zacsi kilépnek a képböl és sejtettem hogy elöbb utobb Pizza is meg fog elözni. De ök ugye az Open kategoria babérjaira törtek én inkább arra készültem hogy Berisszel kell meccselnem a G-Oldboys kategoria elsö helyéért.
Ehhez képest Feri és Zacsival végig tudtam tartani a tempot amit persze nem nagyon értettem. Pizzára számitottam hátulrol, de a verseny közepe felé Berisz bejött belülröl a célrarában és a hosszu célegyenesben tudtam csak vissza elözni. Aztán Szabi is megmutatta egyszer az elsö kerekét de öt is sikerült kanyarból kifelé legyürnöm. Annyira koncentráltam hogy szokásommal ellentétben egyszer sem pillantottam a köridöméröre.
Éreztem hogy tegnap óta sokkal rövidebb féktávokat be merek vállalni. Az utolso körben már csak azért rimánkodtam hogy nehogy Pizza az utolso kanyarokban jelenjen meg. (már nem R6 -al megy hanem R1)
Pizza viszont nem jelent meg. Igy összetettben harmadikként jöttem be Kurucz Feri és Zacsi mögött, Feritöl 4.922 másodpercet, Zacsitol mindössze 2.725-öt kaptam. De most nem volt összetett értékelése a Kamoto-Svéd Opennek, igy ezek az eredmények születtek:

Kamoto-Svéd Open

1. Kurucz Feri 14.05.100 best lap 2:08.894
2. Zacsi +2.725 2:08.291 uj pb
3. Pizza +5.130 2:08.230
4. Qpi +7.586 2:09.748 uj pb
5. Szabi +8.873 2:09.545 uj pb
6. Nagy Csaba +21.401 2:11.623 uj pb
7. Kiss Tibi +1.09.262 2:18.453 uj pb
8. Csapka Attila +1.37.599 2:20.012

Kamoto Svéd G-Oldboys:

1. Svéd +4.922 2:08.247 uj pb
2. Berisz +22.447 2:10.244 pb egyezik az eddigivel!
3. Beszko +38.540 2:14.197
4. Öfelsége +1.10.079 2:17.126 uj pb


Ezekután szinte azonnal indult az ezres verseny
Nemsokunkban maradt erö, egyedül Pizza indult ki ujra a versenyre. Mivel Pizza csak tegnap érkezett ezért a tgnapi idömérön tanulta apályám ami nagyon szar rajthelyet eredményezett, de sikerül elintéznem hogy a tegnap délutáni 2:07 idejével rakják fel a rajtrácsra, igy a 20. helyröl indulhatott.
Nagyon szépen ment végig, ment uj pb-t is 2:06.473, de a sok hazai pályán küzdö olasszal nem birt, a 19. helyre jött be.

Indult a 600-750 verseny egyben de külön értékeléssel

Ott Kurucz Feri, Szabi, és Qpi voltak érdekeltek mert Berisznek sietni kellett vissza, gyereket várnak!
Feri jol kvalifikált, harmadik helyröl indult és sikerült is a dobogo haramdik fokát magánál tartania uj fantsztikus pb-vel 2:05.350, igy már a második kupát vette át.
Szabinak is sikerült a versenyben uj pb 2:09.161, ö a 12. helyen végzett.
Qpit a 750 ben értékelték és a negyedik helyre érve már a második kupáját szerezte meg.

Ezután jött a Crazy Old Man cimü verseny
Ezen hárman voltunk bejelentve, Zacsi, Beszko meg én, de akkorre lett kész Öcsi motorja is, Qpinak is volt kedve mégegy versenyhez igy öket is besirtam a versenybe hátulrol indulva.
Kemény verseny volt, Cacsi 18. helröl én 19. helyröl rajtoltunk, ennek a versenynek az eleje ! 1:59.964 ! –et, természetesen több ember is ment 2:00-át, mind olaszok
Èn a verseny végefelé kezdtem rájönni Zacsira, az utolso kör célrarában megprobáltam korábban és intenzivebben kigyorsitani és sikerült Zacsit legyöznöm, én 15. lettem uj pb-vel 2:08.166, Zacsi 16. ö is uj pb-t futott, 2:07.705
Beszko 29. lett, Öcsit és Qpit nem értékelték, de Qpi boldogan hozta lobogtatva az uj pb-jét amivel végre elém került, 2:07.902, Öcsi nem tudott javitani ami érthetö hiszen délelött bukott.
Ezekután a teljes mayar amatör válogatott kivonult a tribünhöz és megtartottuk az ünnepélyes Kamoto-Svéd Open dijkiosztókat, csináltunk csoportképeket is.
Egész délután szabad motorozás volt szikrázo napsütésben, ennek ellenére sokan pakolni kezdtek, Pizza, Kurucz Feri, Zacsi meg Öcsi maradtunk még onboard felvételeket késziteni. Feltettem most hátra a kamerát, hátrafelé forditva és vettem Öcsit és Pizzát. Kurucz Feri is feltette csinált is egy 2:05 ös kört a videora.

Túlvagyunk egy olyan rendezvényen ami borzasztó kilátásokkal kecsegtetett, katasztrofális hóeséstöl kezdve fagypont körüli elörejelzésekkel indult ez a 25 fös csapat Olaszországba. Mégis már elsö este ugy mentünk a pályárol a hotelbe hogy baxott jót motoroztunk, a következö 2 nap meg kimondottan kellemes volt, a csajok szo szerint napoztak a fotelekbe egész nap. Mi meg rengeteget körözhettünk és rengeteget versenyezhettünk a világ egyik leghiressebb MotoGP pályályán. Összesen 6 versenyen indulhattunk és minden versenyen volt néhány magyar résztvevö és minden versenyt bukta nélkül usztuk meg.
Én személy szerint harmadszor vagyok itt, 2:14 es pb-vel jöttem ide, ezen 4 másodpercet akartam javitani és 6 sikerült, tehát én nagyon elégedett vagyok és várom a március 25.-i Hring nyitást hogy elérjem azt a köridöt amiröl egy éve álmodni nem mertem volna. Nagyon sok biztatást és elismerést kaptam mostanában, és persze néhány intö szót is hogy olyan köridökhöz értem amit amatör fejjel nemigen lehet meguszni bukta nélkül
Mindenkinek jó szezont kivánok
Köszönöm Berisznek a Kamoto támogatását és nagyon szép kupákat www.kamoto.hu
Itt hivom fel minden résztvevö figyelmét akik az eddigi 3 Kamoto-Svéd Openen valamelyik futamán indultak indultak (Portimao, Jerez és Mugello) hogy a másik támogatónk, a DangerBikes nektek ebben a honapban a teljes kinálatra 20% kedvezményt ad. www.danger.hu
Hol van már a beszámoló Svéd.?
Ja és a Gsxrfans.hu-ra miért nem kerül fel egyik sem ?
Én addig is bírtam. De mikor megláttam a tányért azt mondtam: ez egy állat. Csak jó csóka lehet.
vacsora bérczi jani módra?
Félsvéd!
Hol van már a beszámoló?
Videót csak akkor tölts ha lealázod azt az R6R-est,mert az marha nagy szégyen hogy egy ilyen pályán ahol nagyon is számít a motorerő így elver egy R6R.Öcsém van még mit fejlődnöd.
Ezt meg milyen állatfajta ette?
De van ilyen egyvelegem is. De ez nem eladó.
Persze. Még szép. Majd döglött halat eszem nem? Te állat.
ez még él?
Jöhet!
Küld át infraporton
Van egy eladó félig lerágott halam. Érdekel valakit?
Ilyen nnnnni:
Tévedtél. Ez itt mind egytől-egyig csupa szerencsétlen balfék. Egyedül én vagyok itt komoly csóka. De nekem nincs szükségem ilyenre.