Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor is menőzött
2éves , egy versenyen aktívkodtál csak ?
de én legalább mentem! Nem csak a motoromat futtattam! Aztán meg azzal vagiznak egyesek ugye.. hogy ennyit meg ennyit ment a motorom... szóval pofád lapos puttána...

LX
nem mertem a csajok közé menni.. féltem túl lassú leszek.. bár Kovács Niki egyszer ígyis elment mellettem...

LX
LX-YR56!
Már hogyne tudná! Le is fotózta,a gyorsköröd.
Többet nem tudott csinálni mert olyan lassan mentél, hogy elfáradt a keze a gép tartásába mire odaértél,
van még egy pár lassú körös is először aszittem a csajokkal mész de nem voltál sehol , aztán még a parkolóban hűtötted a gumikat
Ez kb. 2éves kép. A versenyem futott legjobb köröm 2.06.3 volt.
Te.. nagyon Te.. csak az az egy gyors körös kép készült rólam vazze'? Vagy már megint nem tudtad, hogy min ülök?

LX
nem is tudtam hogy vannak ilyen kincseim
ránézésre 1:51
Te szerinted kimaradsz?
Sok hülye
Csak kérdezem...egy két hasznos tanácsot meghallgatnák...milyen íven h miként stb.Most megyek másodjára ki a Ringre...nem vok tapasztalt..De látom Te azért piritod rendesen!
köszi! remélem meg lesz még idén.
Amúgy inkább Te is azzal foglalkozz, hogy minél előbb bemutasd ezirányu tudásod a ringen. Mi fene lesz már az új géppel?
Sírjak vaze?
Tessék:
Nem hagynám, de sajna akit kedvelek azzal nem tudok keménykedni. Így aztán az ilyen helyzetekben mindig alulmaradok.
most mit röhög
Külömben is vaze, most a motorom megtanulja az íveket utánna csak ülnöm kell rajta nem.
Ha ugyan ezt vki a csajommal csinálja akkor nem írnám meg. Viszont lenne következménye. Mint ahogyan volt is a régmultban.
Csak szóljál mit szeretnél és én el is intézem neked: Cimbee:1.59.4.
Láss csodát! Na mi van a neved mellett?
Na ki a kirááááááááály?
Ennek megártott málályzsön vaze. (Lehet össze szedet valami kóros nemi bajt valami helyi Ludmillától, ami az agysejteket károsítja. )
Pont erre gondoltam én is. De kicsit féltem leírni.
(Sonáj. Ez a Tompa gyerek szemtelenkedik veled. Ne hagyd magad. )
Igazad lehet. De azért legközelebb jól valagba rúglak , utánna meg megölelgetlek csupa szeretetből te taknyos.
Nekem semmit sem kell gyakoroljak. Profi vagyok mint Leon.