Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem kimondottan az ár miatt. Azt mondja neki jobban bejött. Én meg még nem nagyon mentem vele. csak régen.
Én azt mondom, hogy játszuk el amit szegény Ago-val gumi melegítő ügyben és utána majd nem biztos, hogy 103000Ft lesz egy garniturha a k.rva dunlopból. Ami meg szerintem a pofátlanság netovábja, hogy azt mondják így is adnak 40% kedvezményt. F.szom!
Még szerencs, hogy nem választhatsz kisbarátom. Majd azzal mész............................, amivel akarsz.
Igaza van Moshénak, nem hülyeség,mert ha leosztod egy szezonra ,hogy hány garni gumit használsz el , akkor elég nagy ár differencia jön ki a Dunlop/Pirelli csatából a Pirelli javára.
És mint tudjuk mindkettővel lehet 1:51-et menni a ringen!
Én nagyon szeretem a Dunlopot,de ha csak újat tudnék venni akkor én is a Pirellit választanám!
még ha egy cég is már a pirelli metzeller-nekem valahogy stabilabbnak tűnt a metz...lehet lassú vagyok még a pirellihez
Én úgy néz ki Pirellizni fogok. (Moshe rábeszélt ) Azért adom el.
pont jó év elejére..
Ja tényleg az lemaradt.

6680 Hard
Szia. Milyen keverékek? Jó lesz a szám is.
Sokkal élvezhetőbb a verseny a felvétel és a kamera elhelyezése miatt.
200/55R17 a mérete
Sziasztok!

Ha valakit érkelne lenne 2 hátsó Dunlop D211 gumim eladó!

Az egyik zsír új, a másikba 12 kör van benne(utolsó R szérién vettem a gumikat).

Ára a kettőnek: 90.000Ft
A mai verseny elsö fele (youtube nem vesz be csak max 10 perces hosszu videot)
Most ugysincs még moto gp szezon legalább nézegetitek milyen béna vagyok
http://www.youtube.com/watch?v...
egyszerre irtuk.
Öreg vagyok, légy tekintettel hajlott koromra. Már egy kicsit rosszul látok. :)
Te ez a Csabi nagyon egy béna motoros. Hát ott mész elötte, profin mutatva neki az íveket és arra nem képes, hogy lekövessen. Ááááááá..........!
Szerintem is Csabi nézte el a féktávot. De azt szokták mondani: ez a pályázásban sajnos benne van. Remélem nem lett nagy baja a másik motorosnak sem.
Zoli,Te hol láttál itt lábbal jelzést mert esküszöm nem látom...
nem jelzett.
én meg úgy láttam, hogy a lábával jelez, szabad a belső ív. ott hagyom neked.
az amit láttok azaz, hogy nem hiszed el, hogy rád borít, aztán fékezel hátha elfér még előtted.... hát nem fért el. BUMM! nincs xarabb érzés, mint mást kirakni. Gondolom Csabcsi se örűl neki, hogy ilyenbe keveredik.
remélhetőleg nincs baja a srácnak.
Párszor visszajátszottam és nekem is úgy tűnik, hogy volt egy kis gond féktávon...
ez nem volt szép annyira....picit mintha elsokallt volna és úgy ment belűlre-bár lehet hogy rosszul látom
akkor itt a mai elsö onboard a verseny elötti Csabi féle filmezésröl és a koccanásrol.
Tompi után probáltam kapaszkodni, de másfél kör után Csabi nem birta tovább mögöttem, de 20 másodperccel késöbb már el is intézte a piros zászlót:
http://www.youtube.com/watch?v...
Videót tessék csak feltenni ide.
3. pályanap péntek
Éjjel esett délre száradt fel, akkor kezdtük a körözést. Eredetileg 2 re volt hirdetve a mai verseny de hogy többet tudjunk szárazon gyakorolni átt lett téve 16.00-ra
Most éppen azon lihegek hogy vajon hogy birja az ember a 12 kört. Ráadásul repülörajtos lesz, 2 felvezetö után tehát 14 kör lesz az.
Csabi aért karcolt ma már egy 54.9-et az pb neki, Tompi ment délben egy 58.00 ami nem javitás és én sem javitottam 58.5. De megyünk még mindjárt a verseny elött.Most voltunk fönt egy menetet, Csabin volt a kamera, Tompi ment elöl, én középen, megprobáltam tapadni rá. Egy mért kör után Csabi nem birta tovább mögöttem és megelözött, de utána rögtön a hátso egyenes végén bement egy fehér cbr1000 mellé féktávon belülröl az meg ráboritott Csabira, Csabi talpon maradt, a cbr már kevésbé én meg végignéztem és épphogy ki tudtam kerülni= piros zászlo.
És mindez megvan videon, közben mentem egy 57.6 os kört ami jo elöjel a versenyre.

Most lett vége a versenynek. Huh nagyon kemény a 12 kör.
29 indulo, vegyes verseny 600-1000 egyben és értékelve is egyben.
Csabi 9. helyröl, Tompi 12. Svéd 13. Szabi 26. Peti 27. Tibi 28. Csapka Attila 29.
Nem sikerült Tompira tapadnom, mert ö már az elsö kanyarban bevállalosabb volt és sikerül ott kifékezni néhány embert, köztük még Csabit is. De azért az elsö körökben láttam még öt is meg Csabit is. A Verseny közepe felé meg-meg csusztam kigyorsitásnál és az egyik egyenesbe feljebb tekertem egy fokozattal a kipörgésgátlomat a biztonság kedvéért. Azért nagyon küzdöttem, volt néhány elözésem. Örültem amikor vége lett, már a levezetö körben megnéztem a köridöimet és nem kicsit tetszett hogy több 56-os kör is van benne, az uj pb 1:56.4.
Csabi, Tompi és Peti is uj pb-t mentek:
A végeredmény :
6. Csabi 1:54.2
7. Tompi 1:55.4
10. Svéd 1:56.4
13. Szabi 2:00.4
14. Peti 1:59.3
18. Kiss Tibi 2:02.4
Csapka Attilla kavicságy de jól van
Ádám kihúzatta magát a versenyböl már indulás elött, nem érezte jól magát.

Ez volt a Svéd Open elsö futama, holnap lesz mégegy verseny és a kettöböl alakitom ki a Jerez Svéd Open eredményt.

Azt azért hozzátenném ha lett volna 600 értékelés azt Csabi,Tompi és Szabi lettek volna a dobogon. Itt most szinte csak ezresek vannak. Van vagy 20 norvég, legalább 10 finn a többi svájci meg magyar