Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt mondta ütős nem billentyűs.
R1 09
Még szép, hogy nem mondod meg a tutit. Ezek a fiatal taknyosok azt hiszik övék a világ. Ne hagyd magadat mert a fejedre nőnek. Hazudj nekik mint az állat. (az a baj, hogy egyik sem hülye és hamar rá fognak jönni a turpinságra )
Jó utat Jerezbe.
(mellékesen jegyezném meg, hogy irigy kutya vagyok )
Harmadik pályanap Portimao

Talán ma volt a legszebb idö, ma egész nap sütött a nap.
Reggel avval kezdtük hogy Ádám ment egy menetet a BMW-vel. Mikor lejött mondta hogy a fék az baszott jo rajta de alul semmi erö, csak 9000-töl huz kegyetlenül. Aztán én mentem egy teljes menetet az uj BMW-vel. Nem is emlékeztem hogy volt rajta gyorsválto, de volt mert nyitott gázzal lehetett váltani. Tényleg harmat alul, Ádám szavait használva ugy kell menni vele mint egy hatszázassal. A fék az tényleg szuper. A TC állitolag sport állásban volt, de nem mertük volna ugysem feszegetni a határokat. Csabiék nem akartak mégsem menni vele mert nem volt megforditva a válto rajta.
Délelött Csabi elöször ment egy szuper pb-t 1:55.3.
Elkészült a rajtrács, de mivel összesen csak 33 indulo volt ezért egybe ment minden kategoria. Tompi 12 helyröl, Csabi 15. (a tegnapi idök szerint volt a rajtrács), Svéd 16. Ádám 17. Szabi 21.
Engem nagyon meglepett hogy Csabi és Tompi nem indultak végül mert nem akartak az ezresekkel együtt kinlodni a hosszu egyenes miatt. Az elsö helyröl 1:49-el az IDM es Günter Knobloch (evvel már versenyeztünk egyszer Cartagenában is). De az elsö 2 sorban mindenki 1:50 – 1:52 idökkel.
Peti meg Öfelsége eleve nem is jelentkeztek a versenyre. A versenyt végig vettem onboard. Egyszer sem volt idöm ránézni a köridöméröre, mert küzdöttem rendesen. De Ádám kb a 7. körben utolért és sikeresen be is szúrt. Mint késöbb megtudtam elszurta a rajtot és még a Szabi a 600-al is elment neki a rajtnál. Ezért szép teljesitmény hogy hátulról elém küzdötte magát. Tapadtam rá nagyon de sajnos neki picit jobb a kanyarsebessége. 11 körös volt a verseny, nagyon kiboritó volt fizikailag. Ádám 8. lett én 9. az ezres értékelésben, Tehát ma 2 nap fölény után alulmaradtam a riválissal szemben. Mindkettönknek uj pb a verseny alatt: Ádám 1:57.157 Svéd pedig 1:57.508. Sajnos csak osztályonként 5 kupa volt igy arrol mi lecsusztunk, maradnak örömnek a pb-k.
Szabi 7. a 600 ban. Szerintem Csabiéknak jutott volna kupa ha indulnak hiszen Szabinak 2:00.370 volt a legjobb ideje a versenyen (ami pb is neki) mégis 7. lett.
De Csabi meg Tompi pb-re gyurtak, tudták hogy délután sokan pakolnak és üres lesz a pálya.
A pb-t a Svéd Open alatt akarták megfutni, ez mindkettöjüknek sikerült is, Tompi 7 századot javitott, 1:56.92, Csabi viszont hatalmasat javitott, 1:54.218!

A 11 körös verseny olyan fáraszto volt hogy a Svéd Openre elég kevés erö maradt. Ez a verseny nem rajtrácsos volt hanem 6 kör egymásután, összehasonlitva, amit most este számoltam ki és ez lett a Svéd Open:
1 Csabi
2 Tompi
3 Ádám
4 Svéd
5 Peti

A svéd Open köridejeiröl inkább nem is akarok beszélni.
Jerezben nem teszem a Svéd Opent a verseny napjára. Asszem ott is utolso nap lesz a verseny, tehát szombaton, igy a Svéd Opent lejátszuk péntek délután.

Délután már alig voltak a pályán, Tompinak lelazult a kormánygátloja, ezért nem lett jobb a pb-je. Viszont Petinek összejött a vágya, ö is 00 alá került, ment délután 1:59.8-at
A legnagyobb javitást mégis Rácz Sanyi alkotta, 2:40-röl lement 2:23 ra. Ö félgázon megy a célegyenesben is, autot is igy vezet, ezért ritkán kapja meg a volánt.
Jött a pakolás, az bizony volt legalább 2 óra. Szerencsére elhasználtunk már néhány gumit, annyival kevesebb. Egyre jobban érdeklödnek a srácok Jerezröl, de mindenkinek hamis informáciokat adok hátha ez segit rajtam.
Svéd!
Várom a beszámolót!
úgy hallottam, hogy volt aki fejlődött!
AMEN!
Tervek vannak köridő tekintetében?
Ha a 636-al ment a 2:00,ezzel 57-58-at oda kéne vágni
fél-ig,med-dig.döcögős a dolog,de inkább nem bocsátkozom részletekbe,mert ismét lesznek akik elkezdik fikázni a projectet majd jövőre megveszik ugyanazokat a cuccokat a motorjaikra
márciusra biztosan kiderül mi lesz...remélem ütőshangszer
Hogy áll a "10es"project?Meg van már?
kéne oda egy 7.
Tompi!
Akkor a célegyenes felétől már tiltáson mész?
te mekkora egy pénisz vagy!
Ez kb. olyan amit te mondasz mint ha megszűnne a rádióadás mert túl sok rádiót kapcsolnak be egyszerre.
dehogy mind1... ELKOPIK! a Géza féle vevőegység különösen ártalmas a jeladók élettartamára nézve...

LX
Micsoda egy rosszindulatú köcsög vagy te. Ami nem lenne gond ha nem lennél mellé tök hülye is. A jeladó (mint a nevében is benne van) jelet ad. Nem hangolódik semmire rá. Fogalma sincs róla, hogy hány vevőt szolgál ki. Éppen, hogy az lenne az ideális ha csak pár darab lenne kint. Élősködő mi?
na tessék Sonáj, kellett ez neked.. most kapod az ívet rendesen

LX
A jeladó nem mér nem véletlenül jeladó a neve A kis központi egységnek adja a jelet, hogy ennyi, és ahol áll a számláló azt megkapod a kijelzőre. Nem a jeladó számolja az időt!
Atyám!

Ismét megtisztel jelenlétével!?
Az, hogy 1 vagy 100 ember használja a jeladódat az édes mindegy.
Minden jeladó folyamatosan küldi ki a jelet.
Zavarni max akkor zavarhat, ha pont vagy nagyjából egyszerre haladtok el előtte.
De talán még akkor sem!
(SZERINTEM)
Ha a H-ringre gondolsz, sajnos eddig oda még nem jutottam ki , úgyhogy én nem tettem nektek, illetve neked keresztbe . Mi azért álltunk össze többen hogy legyen jeladónk is mindig, ott is ahol nincs. Így nem fogjuk senki jeladóján élősködni . Amit írtam azért írtam mert így van , a saját jeladójától független jeladóval is működik a szerkezet.
nem attól akadnak össze.. sz'tem.. hanem attól, hogy sok jeladó van közel egymás mellett.. de lehet, hogy én tévedek..
Hol mereszted a segged te "mocsok"?

LX
Igaz, tenyleg jo cucc, de 1 apro problema van vele ti kis elösködök.
Nevezetesen az ,hogy a Sayer ur kihagyta an szamitásából hogy élösködni fogtok es igy mi szopunk. Ugyanis annyzi ilyen faszság hangolódik ra a mi kirakott köridömérönkre,hogy a mi idönket nem méri rendesen, Rakjatok ki jeladót magatoknak!
Mi most vettünk a mororos barátaimmal egy tucatot , rendes gyerek a Sayer Úr ha többen összeáltok és úgy vásároltok több darabot még alkudni is tudtok . Beszéltem vele és tavasszal rak ki Kakucsra két, az Euro-ringre egy jeladót, a többi helyen vagy van már valamilyen jeladó, vagy legalább egy valaki mindig rak ki egyet.
Ezt a cuccot mindenki dicséri, rosszat még nem hallottam róla.
Elég csak a vevő, én se teszem ki sose a jeladóját, beállítom scan funkcióra és belövi magát az első adóra amit talál. Profi cucc, szayerg árulja, ráadásul állandóan fejlestzgeti a szoftverét, szóval a terméktámogatás is megoldott
Oh, most látom, hogy ez a magyar cucc... ezek szerint elég csak a vavő, de majd meglátjuk, egy halom adó szokott kinnt lenni, valamelyiket csak érzékeli
Köszönöm Az ára is egész jó