Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köridőmérő
Én ezt használom, tökéletesen meg vagyok elégedve vele, 100%-os tudás. Minden jeladóhoz lehet hangolni, ami tényleg hasznos. Pl a barátom 50 ezres GPT köridőmérője csak a saját jeladójával működik..
Köridőmérőt keresek, lehetőleg olcsón, amit nézegettem azoknak elég húzós az ára, és nem akarok minden egyes alkalommal bérelni, ha van valami tipp, azt szívesen venném
Sziasztok,
ÚJ GUMIMELEGÍTŐ Kit érdekel?
BikeTek és MotoGP gumimelegítőkre veszek fel előrendelést.Ha öszejön legalább 10,akkor igen jó az ár.
Minden méretben (3 fajta),a 125 sporttól a 190-es hátsóig. Ár:~45eFt Bike Tek ~48eFT MotoGP.
A konkrét árat most beszélem le,viszont szeretném látni,hogy ki az akit valószínűleg érdekelne.
Bővebb infóért keressetek az alábbi elérhetőségeken.
Email:varges98@yahoo.com
Tel:(30)6
12-8980
Üdv.Gábor
elfértek rendesen ezen a szűk pályán?
Jo motorozast a csapatnak. Neked meg gratula a jo idohoz.
Rolam itt lerohad a gatya (olyan 35 fok van) de se motort se tengert nem erintett a kezem. Mert ez a hely egy kicsit melle nyulas volt. De sebaj meg 2 nap es bepotolom a mulasztasokat.
Innen meg tovabb menni sem lehet mert az osszes repulo tele van olyan keves jar. Igaz ettol meg fenyevekre elottunk vannak.
pár kép
Tompi szerint ha lefogynék kicsit akkor több látszana a pályából
Az biztos, föleg a nöknél.
Bejön a seggem neked is?
Húzzad neki mint állat. Ne csak képeket rakjál fel hanem videót is apám.
Szerintem ha egy kicsit jobban kitennéd a popókádat az hozna még egy kicsit a konyhára.
Gooo....
Jó kis tanulmány.
Sok sikert a holnapi versenyhez. Villantsd meg, h mit tud az új Gixxer...
dehogy éreztem jobbnak, az elsö menetben alig birtam lapra tenni, korábban majdnem beesett a kanyarbe, de az a sok okos megyözött hogy az szar, kitolták a villát vagy nagyonsok miliméterrel, ugy kellett tolnom a belsö csutkát minden befordulásnál hogy majdnem meggebedtem, de a harmadik menetben már pb-t mentem vele 2:00
aztán mikor ebédszünetben felkerültek az uj gumák akkor már nem is gondoltam olyanokra hogy nehéz a csutkát tolni, csak az lebegett a szemem elött hogy sok bajnokjelöltet helyre tegyem, össze is jött az 58.
Szoval a villa maradhat kitolva, nekem mindegy, legyenek boldogok
Holnap lesz verseny is meg a háziverseny is a Svéd Open, jo lenne valamit alakitani igy nyugdij elött a világ lenehezebb pályáján
Félsvéd: Nem írad meg, a tapasztalataidat az új villabeállításokról. Milyen lett? Jobbnak érzed?
I don't understand a word, but the emotions are clear, what a wonderful and uplifting feeling it gives.
Hogy ne maradjatok ma sem onboard nélkül ezért hátat forditok nektek, de csak egyetlen körre :
http://www.youtube.com/user/fe...
Ago! Köszi a TC térképet, komolyan biztonságaban érzem magam, semmi pénzért nem válnék meg ettöl a biztonságtol amit a Bazzaz nyujt. Délelött az utolso menetben már ugy mentem fel egy széttépett Brigivel hogy tudtam hogy már finomabban kell kigyorsitanom, az egyik emelkedös kigyorsitásnál lapon meg is csuszott de a Bazzaz megfogta, jo érzés hogy tudni hogy kopottabb guminál csak egy vagy két fokozattal feljebb állitom a kipörgésgátlot és tovább téphetem a gázt.
De persze annak mégjobban tudnék örülni hogyha a stilusomhoz is lehetne igazitani, akkor tálán még ennél is bátrabb lennék.
Habár akkor szarrá verném Tompit meg Balog Csabit is és abba ök belahalnának ha egy nyugdijas svéd szarrá alázná öket.
És akkor kivel mennék jövö télen pályázni
Jó estét!

Köszönöm a gratulációkat, tényleg jól esik ,de az az igazság, hogy van itt két állat, nem tudom ki a franc, de én még nem láttam így menni senkit, 600.al vezetik a mezőnyt, és 1.49 et mennek, fél körön keresztül látom őket, és tök mindegy, hogy hol érnek utol, elmennek, kivül belül....de a többit
A pályáról már írtam ,hgoy szédületes, eszméletlen nehéz, de a második lefmenetel után már érezhető volt, hogy csoda.
A legtöbb kanyarban úgy érzed, hogyhozzákell nyulnod a fékhez azonnal, de annyira biztonságosak a bukóterek, hogy lemondassz a fékkarról.
A környék, a pálya épületei, és minden hipermodern, holnap rakok fel pár képet, hogy érzékeljétek hogy milyen is.....
Az 1.56.9-nek örülök, remélem holnap tudok még javítani kicsit rajta, de ha nem ,akkor is jó érzéssel fogok távozni innen. Csak egy adalék, a célegyenesre úgy fordulok rá. hogy már 6. ban vagyok ,és kb. másfélszer olyan hosszú mint a Hungaroring, ráadásul a végén, féktávon völgyben , lejtőn vagy.....félelmetes. A mi boxunkban volt egy spanyol csapat, az első nap végén megkerdéztem a pilóájukat ( 3 szerelővel jöttek, CBR1000RR-el) hogy hogy megy, odahívott a motorjához, és mutatta, hogy óra szerint a cél végén 309 megy, és szó szerint azt mondta, hogy fosik!
FélSvéd,

Gratula neked is. TC-n érzel valami változást?!
Mi az a Svéd Open?!

Tompi(nak),
Gratula és vigyázzon magára, bár SMS-ben kommunikálunk a motorjáról. Mondtam én neki, hogy menjen vele és majd akkor meglátja...

Üdv
Ago
ok. köszi
jó pihenést!
majd megnézem holnap a rajtrácson
egyébként szerintem Tompi az elsö 5 ben benne van
én szerintem 10-15. helyen állhatok az 58.0-val
És ki van ott a Bogdanka teamből? Daniel Bukowski?
Lényeg, hogy egy darabban gyertek haza, és élvezzétek minden méterét, gondolom ez adott . Csak irígység van
Egyébként az ittlévö kisszámu résztvevök közül vannak 50 alattiak is vazz! ök azért rendesen elmennek még mellettünk is!
Gratula mindenkinek.
Tompinak jót tett ez a k.rva klimax.
A Bogdánka Team most is itt van Portimaoban