Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üzemóra számláló
8000ft\db
oltogasd csak itt a népet Jerezzel....köcsik
Nem is szokott lökni,héjjjjj,csak eccer véletlenül túl gyorsan jött egy kanyar...vagy én mentem elég lassan előtte....nem is tudom...
Jééé,azt a szöszit asszem ismerem
Legalább akkor te is érezted a feelinget,milyen a koptató "zenéje"..
Majd Jerezben odatesszük magunkat és kész!Már be vagyok zsongva,bizti jó lesz..
johirek:

Golyoék már szállodában vannak Monacoban!, ugy tünik hogy már holnap éjjel Portimaoban lesznek!

Megkaptam a Jerezi svájci szervezötöl a körülbelüli idötervet: naponta 3 óra lesz csoportosztásban a többi mindennap szabad motorozás lesz!
10.00 töl 18.00 ig van nyitva a pálya!

Azon vagyok kicsit meglepödve hogy senki nem kérdez semmit, senki nem nyaggat kérdésekkel, mintha ez mindenkinek mindennapos tevékenység lenne. Én azért izgulok hogy minden jol sikerüljön, de rajtatok semmi ilyet nem érzek. Nincs kizárva hogy ti csináljátok jól
Pedig én már negyedik éve megyek téli pályázásra. Viszont az igaz talán most a legnagyobb a felelösségem, mert idáig azért nem vettem ennyit soha magamra mint most, de remélem hogy nagyon élvezni fogjátok.
vagy LHP.HU a szolgáltató bázis.....
na....már buzulsz....ménem rosszlányok ponthu?
Őt csak ott lököm, vagy csak löktem egyszer máshol nem szeretném!
Azt a szöszit nem a pályán kellett volna..khm.. lökni.
Nekem egyszer ért le de akkor is majdnem kilöktem egy szöszit a pályáról valahol az uszodakanyar körül!
Hmm... sokan meg azon bosszankodnak, hogy nem sikerül nekik, na mondjuk nekem sem ért még le pályán, nem emrtem bízni a gumikban, de érdekes a körforgalomban lazán megy a mutatvány, a kamionosok legnyagyobb örömére egyszer kivasalnak , am tetszenek a képeid:):):):) bár már egy motoros csaj látványa alapból is okés
oké ott leszek.
este legyél kicsit skype-on
Nekem csak egyszer ért le a célegyenes ráfordítóban,de nagyon rossz érzés volt....kiegyenesítettem a kanyart miatta
Azóta azért nem gyorsulok,mert attól félek,csak le ne érjen megint..váááá
Ha elmegy a motorom.
erre gondoltam egyből
Na jó nem titok. Ha elmegy akkor egy Aprilia RSV4 Factory lesz.
gondolok valamire, de majd kiderül
MZ ?
MV!
Titok.
mi lesz helyette ha sikerül eladnod ?
Már megvagyunk, leközelebb.
fergeteges