Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondtam már, hogy nem vagyok senkire sem irigy?
De az összes téli pályamotorost utálom!
(jó motorozás mindenkinek )
Nyitottál valami lebujt és nem jelentetted a dolgot?
Ebből baj lesz! Nagyon nagy baj.
Tompinak igazsága vagyon ezzel a Cavintonos dologgal...
Reptéren vagyunk, késik az indulás, 9.50 helyett 11.00, de szerencsére Madridban amugy is lett volna böven idönk, nekünk meg mindegy hol iszunk

A hét vezér, meg egy nöstény

Igaz én otthon felejtettem az utlevelemet, de szerencsére az unios svéd személyim elég volt
Egy kicsit én is irigykedek azért Rátok, húzzátok neki, de ész nélkül.
De közben ne felejtsétek el, új pályán (khm, khm) kellene egy gyors ember aki mutatja az íveket...majd legközelebb



JÓÓÓÓÓÓ UTAT! JÓÓÓÓÓÓÓ SZÓRAKOZÁST!

kuruczferi
HAJRÁ!
Arra célzol hogy 1.45-öt kéne menni? Na annyira nem vagyok profi, megmondom öszintén, én 1.57- és 1.59 elejével már elégedett lennék. De majd meglátjuk, remélem a motorral nem lesz gond

Köszi a képet!
már várom!
egy ilyen tehetségtől, és profitól elvárható hogy ssp600 vb-s időket fusson. nem gondolod?
Klmaxos a Jó édes...., hülye kocsmáros, azt hiszad neked mindent szabad... Hazajövünk, és ha még tudok járni összehányom a retro lebujodat...
lassan motorozz,nehogy bajod legyen
Ááááááááááá, már sokkal szerényebb vagyok, már nem az számít ki lesz az első, csak ne legyen esés, mindeki épségben maradjon, a motoroknak ne legyen baja....Ja, meg ÉN NYERJEK
Na most irigykedem rátok ezerrel, jó motorozást kívánok, jó köridőket, és esésmentes döntögetést!
Golyoék és Öfelségék már Portimaoban vannak az összes motorral, az idö állitolag szuper
Mi ugyan még itthon de már tükön ülünk ugyanis reggel indul a csapat a Ferihegyröl
Madridban lesz 2 óránk meginni egy Cervezát aztán irány Sevilla ahol átszállunk 2 nagyméretü bérautoba és irány a Portugal tengerpart ami onnan kb 2,5-3 óra lesz
Nem tudom hogy van - e értelme holnap este kimenni a pályára bepakolni a boxba, lehet hogy szombat reggelre halasszuk. Talán jobb lesz kiáztatni a seggünket a medencében
Az utobbi napokban felerösödött a szócsata hogy ki milyen eredményt remél magától, de azért avval szerintem mindannyian tisztába vagyunk hogy a legfontossabb talpon maradni az összes pályanapon.
Portimao nagyon is bevállalos pálya, ott biztos rengeteg tökösség is kell hiszen nagyon sok a vak kanyar és bizony nagy a tempo ahhoz képest hogy a motor lapratételekor semmit nem látsz abbol az aszfaltbol (vagy rossz esetben bukotér) ahová érkezni fogsz. Szóval észnél kell lenni.
Mivel én vagyok a legidössebb ezért biztos nekem van a legtöbb tapasztalatom, meg én vagyok legjobban észnél is hihi
Hamarosan kiderül ki josolt jol és ki volt csak nagyszáju. Mindenestre önbizalom az annyi van a csapatba hogy a magyar foci válogatottnak is elég lenne.
bocsánat... profi!
nemtudomkivagy,DE, neszojjábememegverlek
Profi? ugye nem magadra gondoltál?!
azt már én megoldottam...

LX
idáig azt hittel legalább te rám szavazol
Szerintem a Szabi fog meglepit okozni a "nagyoknak",figyeljetek csak
Ismersz, biztosra megyek......adtam a Golyónak egy 20-ast, cserébe ma lecseréli a Csabi gátlóiba az olajat 15w-10 -es étolajra, mert az ugye nem szennyezi a környezetet ha kifolyik....
Blue Oyster capture one: behind the toilette
Kár, hogy nincsen olyan szakadékba kihajolós messzire hányós emotikon.
Pfúúúúúúúúj.
akkor jó motorozást a csipet csapatnak!
kiváncsi leszek, h Csabcsi, vagy a klimaxos Tompi nyer-e?
vigyázzatok magatokra!