Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mail ment
mondta
micsoda úriember
meghivtam egy teára is
eddig még csak egy teára
Köszi a tegnapi közreműködést Svéd!
Tompi az egyetetlen aki nem vett részt az utolso csapatépitö melegitésbe, ugyanis gözbe vittem a fiukat január 4.-én de ö kidumálta magát valami állitolagos amerikai ut miatt
Golyoék tegnap Madridnál alaudtak és ma délután érnek Portimaoba a motorokkal
Kicsit pipa lettem,hogy Özge kutyát meg sem említetted!
De egy ilyen tréningért eljátszom én a Terry Blacket is!
(természetesen minden testiséget mellőzve,minden vágyadat sajna nem elégíthetem ki!)

Komolyra fordítva a sót,jó mocizást nektek!
ezt még el is hittem volna, ha nem említed meg... Így nagyon Freudi elszólás "szaga" van... tudom, tudom... nem tudod ez mit jelent, ezért leírom neked : "Freudi elszólás az, amikor az ember olyan dolgot mond, amit ideális helyzetben sosem mondana, ugyanakkor tükrözi belső vágyait, illetve gondolatait." Szóval hiányzom.... Te perverz disznó... Képeket, és videót csinálni (nem nem nem... nem a szobában, amikor részegen toljátok egymást a fiúkkal! ppfffúúújjj kizárólag a pályán, és a motorozásról! )... Svédet pedig nem engedjétek beszámolót írni... Szervezni azt tud... de írni... (mekkora flame lesz ebből... )

LX
nem teljesen lehet eldönteni ,mennyire szívbőljövők az üzenetváltásaitok...
Köszi, igyekszem nem összetörni magam Kár, hogy te nem leszel ott, hiányozni fogsz....(valakinek biztos, mert én kvára elvagyok nélküled)
Hívtak oda is, csak van fogam elöl, és azt mondták hogy kiközösítene a többi szereplő.....
Kedves Tompi,

igazán nincs mit, szívből jött az összes...... Melegbe hajló, szeretetteljesnek álcázott stílusodba azért némi félsz is vegyül úgy érzem.... Mert ugye tisztában vagy vele, hogy nagyon keveset mentem a Yamahával, és azt is széria állapotban, és azzal is tisztában vagy, hogy azért idén rommá foglak alázni.. (ha máshol nem, akkor az ízlésficamod, és kilmaxod miatt a boxban..
ahol a soha megnemtörtén történeteidet meséled, a "parádés" tucc-tucc zene mellett... ) de azért ez ne keserítsen el.. Profik dolgába pedig tényleg nem illik beleszólni ez igaz.. DE... hozzád nem véletlenül szólok, TE kis amatőr teeee.... Majd ha 1:54-et mész a H ringen.. Mellesleg jó motorozást, és vigyázzatok magatokra! BUZZZIIIKKK

LX
Fábry show kutya fasza hozzátok képest......meg a Mónika is
Ezeket most küldtem át Szabinak, hát dögöljek meg, ha gyorsabb lesz nálam....
Dave!

Ez számomra is elfogadható, és rémlem értékeled, hog én nem közösíteéek ki mint a többiek a MÁSSÁGOD miatt Intézem a helyed, és üdvözlöm a Steiner Kristófot
"A repüléshez hozzá vagyok szokva, ott inkább a Rékási Szabinak lesznek gondjai, már kivágtam egy pár cikket neki a gépre olvasni, 10 nap alatt most is 2 gép zuhant le, annak biztosan örülni fog…:-)"


Te aztan ertesz hozza hoygan kell valakit meg nyugtatni

Take Care Yourself
Tompi ez nagyon gáz!
Elmész egy ilyen pályázásra,és szinte semmi izgalom elé nem nézel!

De szerencséd van,mert nekem van egy ötletem,és egy kis áldozatot hozva pont ráérek!
Arra gondoltam,hogy elmegyek én is veletek!
Úgy gondolom ,hogy mi jó nagyokat tudnánk meccselni mindkét pályán!
Ha időben cselekszel még elkerülheted a totális adrenalinmentességet!

Semmi mást nem kell tenned ,mint felhívod Svédet lebeszéled vele és "azonnal" utalod a pénzt!
Ha esetleg a Hotelben teltház van és nem kapnál helyet ne aggódj!
Én elkuporgok majd a te szobádban,gondolom te úgy is szívesebben aludnál a boxban a motorokkal és ha már ott éjszakázol alkalmad nyílik arra,hogy átgumizd a motoromat a másnapi menetre.Tudom ez régi nagy álmod,nem venném el az örömöd semmi pénzért!
Apropó,bedobhalnál nekem 5-6 db Dunlopot,nehogy ne tudjunk nagyokat meccselni ,mert elfogy a gumim!Tudod az ezres eszi rendesen!Legyen inkább nyolc!
Ami még fontos ,hogy csináltathatnál nekem is egy hitelkártyát amivel hozzáférek a bankszámládhoz,csak azért mert ha pont úgy jönne ki a lépés,hogy te éppen pályán vagy nekem meg elfogy a benzinem akkor nem fogod tudni telerakni a motoromat benyával és akkor nekem kell majd ezt orvosolni!
Nehogymá ellenfél nélkül kelljen körözgetned céltalanul!

Nem szívesen mozdulok ki ebből a gyönyörű -14fokos télből,meg hát motorozni sem akartam még,de ha ennyire muszáj a haverokért egye fene megteszem!
Gyere Vikkem, csak nehogy lehánnyál valamit
hozok popcornt... jobb mint a mozi
kedves LX!

Köszönöm a jókívánságokat, én is bírlak téged. Szerényen megjegezném, hogy tavaly megvetted a lejobb technikát a piacról (R6) mert azt hitted, hogy az ZX erőnix miatt nem javulsz.... De sajnos rá kellett jönnöd, hogy benned van a hiba. Emlékezz vissza amikor sírva odajöttél a Pannoniaringen a boxba, hogy ez nem megy neked, és én lehalkítottam a túc-túc-t, meghalgattalak és azt mondtam, Alex, hagyd abba a motorozást, nincs tehetséged hozzá! Örülök, hogy beláttad te is, és helyesen döntöttél. ........................Csak ha meg már nem motorozol, mi a F@...nak szólsz be a profikna..?
Tompi drága "barátom"

egy mondatot kihagytál, amit én most pótolnék... így hangzik :
"Én (már ugye Tompi.. a szerk.*) azért sem aggódok, mert a frissen összerakott motorom az első kigyorsításon be fog állni, mint Katiban a gyerek, és így halálos nyugalommal nézhetem végig ahogy a többiek motoroznak, versenyeznek!"

És ezt nem irígységből írom...ááá dehogy... emellé már csak azt kívánom, hogy egész ősszel, nyáron és tavasszal is olyan kellemes 20 - 25 fokos idő legyen, hogy senki ne akarjon klímát még csak bekapcsolni sem... HULYE KOCSOG... azé' húzzad neki

LX
Kedves Félsvéd!



Mivel mindig aggódsz valamiért, részletezem neked nyugalmam okát!



A szervezéssel kapcsolatban , mivel voltam már veled sokszor, nem merül fel kérdés, majd ha nem tetszik valami lázadást szítok. A repüléshez hozzá vagyok szokva, ott inkább a Rékási Szabinak lesznek gondjai, már kivágtam egy pár cikket neki a gépre olvasni, 10 nap alatt most is 2 gép zuhant le, annak biztosan örülni fog…:-) A pályán elérendő eredményekkel kapcsolatban a következő a meglátásom:



Félsvéd - a prosztata gyógyszer, amit már szedsz, csak tagadod, a mellékhatása, hogy tompább, lassúbb leszel, csökken a reakció időd, így nem lehetsz rám veszélyes



Rékasi Szabi- Minden este inni fog, másnaposan meg annyi ereje sem lesz, hogy a kuplungot behúzza, nem hogy gyors köröket fusson



Balog Csabi – egész télen rétest, meg Beiglit evett, mivel csökkent a forgalma s a maradékot sajnálta kidobni…van rajta + 10 kg



Rácz Ádám- a héten sielni van, minden nap csúszik, és hát ismerjük a fizikumát, nem túl erős srác ( bukott is egy fogadást, Portimaoban ingyen vacsorám van!) a sielés legyengíti , ő

fizikailag ne fogja bírni



Őfelsége- mivel hozza asszonykáját aki főz rá rendesen, a szervezete energiája az emésztésre fog elmenni, nem marad kraft a pályacsúcsra



Golyó- 20 percenként adok neki valami munkát, hogy esélye se legyen motorozni



A többieket nem ismerem annyira, de ha esetleg gyorsabbak nálam, az első este elverem mindet egy nyomatékkulcsal.





A fentiekből adódóan nyugodd vagyok, de ha hiányzik a baszogatás, akkor arra válaszoljál, hogy mért nért nem olcsóbb, mért nincs benne az All Inclusevba a transzponder, miért csak 8*15 m a benti medence a szállodában, miért nem first class a repülőjegy, a bérautók miért nem dzsippek, …..stb.



Így már jobb?



Tompi
Tessék felülni a bringára és mire mi kiérünk,már javában ott fogtok sörözni:)))))
Én nagyon várom már és kész
Egy ilyen lehetőség ritkán adatik meg:)))))
még jó hogy a repülőn nincs hátsó szélvédő
Göteborgban ülök a reptéren, szakad a ho, késve indul a Malév, de azért este sörözhetnénk egyet