Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

80at sokallom érte.
Köszönöm.
pontosan ezt mondom én is!ezért váltok.nem hiszem hogy van vki aki nálam több gumit használt 2009-ben! majd kitanulom a pirellit oszt jovan!
20000 na:)
Sziasztok,,van vagy 30 db slickem,,használhatóak még,,eléggé fogja a helyet,,én már ezeket nem rakom fel..20 00 forintért bárki viheti,első hátsó vegyesen.
Oké csak már elfelejtettem hogy mire mit írtál írtatok:) de köszi mégegyszer
Már a múltkor is megmondtuk/tam, hogy nagyon jó gumi.
Hello mi a véleményetek a Pirelli diablo supercorsa rol-?
Szia.
Én a használtért adnék 10-et, az újért meg 8-at.
Az összesen 14.
Nemdebár?
Számlaszámot kérek és már utalom is mind a 12ezret amiben megegyeztünk.
(vaze!elfelejtettem törölni a fotóimat )
szia én 30at adok a használtért ha tényleg 12 körös
Nem ertem. Aki ilyen gyors minek vesz hasznalt gumit? Vagy azzal ilyen gyors? Akkor meg van hova fejlodnunk!
70 ért nem adom oda. Min 80 kell érte.
Szép, csicsás az adatlapod, dobj már fel 1-2 képet magadról!
Én majdnem.
Érdekelne olyan ember tapasztalata aki 2:00-át vagy az alatt megy a Hringen 1000-es motorral bridgestone gumival.Van ilyen?
Hali!
Érdekelne ha olcsóbban adnád.
Mert ez így kicsit sok,mivel Egeditől 50ért lehet venni újat,jó állapotú használtat meg 15 max 20ért.Szóval ha 70ért adod akkor érdekelne.
Üdv!
A mai versenyen is videoztam, de ma kivágtam azokat a részeket ahol nemsok minden történik elöttem.
Megvan a teljes elsö kör a rajttal, jol látszik Tompi (fekete dainese) ahogy megint lestartolja Csabit is, aztán rajta van egy sikertelen elözési kisérleten féktávon (ez is a Csabi ominozus féktávján volt), van rajta néhány elözés és a legjobb az utolso kör ahol a célvonalon elözök még egy utolsót
http://www.youtube.com/watch?v...
Gratula! Ne legyetek szomoruak, Meklau legjobb ideje gsxr600zal jerezben 1:49,6! Ugyhogy meg egyszer grat mindenkinek! Várom a személyes beszámolót itthon! Húzzatok már haza! :)
szia
engem érdekelne a használt külön adnád? ha igen mennyiért? ja és látszanak még a vulkanizáló forma keresztcsíkjai?
köszi
Utolso pályanap Jerez és a második verseny
Ma már reggel veröfényes volt az idö. Szikrázo napsütés, 10 ora után már 18-19 fokokat mutatott a hömérö árnyékban
Delélött mindenki körözött, Csabi csinált is egy 1 tizedes javitást. Peti is nagy lendülettel vágott neki a reggelnek, az elsö kimenetelénél sikerült egy szép pb neki, 1:58.3, de sajnos egy körrel késöbb történ valami nagyobb gond a blokkjában, irtozatos csunya hangja lett és ezzel neki vége is volt a napnak. Az uj pb-ért boldog volt, és annak is örült hogy ez a motorhiba az utolso nap történt. Golyo szerint valami vezérmü lánc lehet.
Nekem az elsö felemenetel katasztrofális volt, nem voltam ott fejben, nem is volt jobb mint 02!
Alig akartam elhinni hogy ilyen szar vagyok, de gondoltam a terv már tulteljesitve a tegnapi 56.4.el ugyhogy nem fogok sirva fakadni ha ma nem megy.
Aztán a verseny elött kimentünk mégegyszer és akkor már más lett a helyzet, sikerült egy 57.2 igy bizakodva néztem a verseny elé.
Sajnos ma is 13. helyröl indittattak engem a versenyen, mig Csabi meg Tompi joval elörébb, asszem 7. és 8. helyröl startolt. Szabi pedig a 16. helyröl, Peti ugye nem tudott elindulni.
A rajtot megint Tompi kapta el jobban és böven Csabi elött fordult el. Nem éreztem belülröl hogy sokkal jobban mennék a tegnapinál de kb a verseny felénél rápillantottam a köridöméröre és láttam egy 55.8 as idöt ami szárnyakat adott. Az is meglepett hogy Csabit még akkor is láttam 2-3 motorral elöttem, tehát Tompit sem elözte meg.
Én kifogtam ugyanazt az ember magam elött aki mögött tegnap is mentem csak most nem tudott az ember ellépni. A hátso egyenes féktávján be is mentem belülre, egymás mellett fékeztünk, de nem tudtam mégse befordulni és a betonbukotéren fordultam és ismét a srác mögött voltam. Reméltem hogy megzavartam a srácot azzal hogy már egyszer majdnem sikerült megelöznöm és a következö körben sikerült is az elözés. Vigyáztam az iveimre és többet nem is tudott visszaelözni. Fogalmam sem volt mennyi volt hátra a versenyböl mert nem mutattak hátralévö köröket, de utolértem mégegy embert. Pont a célegyenesben tudtam rájönni és láttam is hogy lengetik Csabiéknak a pepitát és pont a zászlonál értem az elöttemlévölel egy magasságba. Utolag kiderült hogy megelöztem a célvonalon és igy sikerült egy szuper eredményt elérnem. Természetesen a levezetö körben véginéztem a köreimet, 4 db 55 –ös is volt benne, a legjobb 55.4
Igy alakult a végeredmény:
5. Tompi uj pb 1:53.403
6. Csabi uj pb 1:52.623
7. Svéd uj pb 1:55.467
11. Szabi uj pb 1:58.492
15. Kiss Tibi 2:02.488

Szóval ha Peti is indulhatott volna akkor Szabival megint hatalmasat meccselhettek volna
Tompi és Csabi hatalmasakat meccseltek egymással a verseny vége felé, de Tompi fél másodperccel nyert ma.

Ádám ma is ugy tervezte eredetileg hogy elindul versenyen, de mégsem indult el. Viszont neki is összejött egy uj pb 1:57 valamennyi

Ezekután indult a pakolás, lett egy csoportkép is amiröl Csabi lemaradt mert nem találtuk (mindig csak a nök)
Ma este mi még itt alszunk, Öfelségéék és Tibiék elindultak már délután.

Mint már emlitettem, ez volt a Svéd Open Jerez második fordulója és az összesitett végeredmény:
1. Csabi
2. Tompi
3. Svéd
4. Szabi
5. Kiss Tibi

Vacsoránál lesz egy dijkioszto
discovery épp most !nézzétek
Miért nem adják 300e-ért és akkor mondhatnák, hogy 30%-os árban adják. Így még rendesebbek lennének.
Eszem faszom megáll.
Jó fele haladsz metzeler naon yo..
A Dunlopnak még feljebb ment az ára. Én már láttam a 2010-es árlistát. Egy garnitúra slick 110.000! Kedvezménnyel!