Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mondom én hogy televanezahej celebekkel
csika ments ki innen
aaa Tompi vót,de most a Sonáj gyerek legyezteti magát a maláj fűszoknyásokkal.a buzikurva.
tényleg . ígyvót
láttam a szememmel
mit szívsz?merabból aggyá nekem is
itt gecinagy pénzek vannak a mutkor valaki laszvegaszból irt
egyiket sem ismerem,assetudom kifélék
Te,amúgy ezek,tudnak egy kicsit is motrotolni(me mongyuk nekem is csak pofám van) vagy csak rizsatopik,rigásoknak ?
igazi hülye vagy
nem mp hanem HP ami azért nem hewlet packard hanem fejbe vakard 50fokos amitől én fekve is körözök
Napi 1 mp,hm kint maradnak még egy kicsit körbe se kell menniük soha többet
crazyJoe a hibás mindenért!
ez igen, itt sincs gond a hólapátolással
bennszülött lettél, vagy micsoda ?
hogy nem szakad le még a kezetek napi 1 mp-ek javulásban? meddig maradtok?
Az ittlévök közötti sorrend. Egyébként 20 norvég van itt meg egy halom svájci, de itt. sincs teltház.

Csabcsi 5.
Tompi 8.
Svéd 11.
Peti 13.
Ádám 14.

a mai onboard, 3 kör benne az uj pb
http://www.youtube.com/watch?v...
csikágó
mi van itt...
irigy köcsög az, összeveszik mindenkivel
Sonáj küldhetne erre egy kisjóidőt,mert a cipőnk kezd már tele lenni a hóval és hideggel..
Nincs velük már gond Félsvéd,mert orvosolták a gyenge pontokat az elmult években.
Egyébként az amatőr versenyzőknek készitett Standard melegítők 80%-a biztos Kinában készül,de ezzel alapjában szerintem nincs is semmi baj.
Örülök neki ,hogy te ilyen kis okoska vagy. Igazábol ezekszerint tudnom kellene, hogy kitt takar ez a prominens név. Esetleg a hátul lyukas nadrágodról megismerlek, vagy valaki mindig megy a hátad mögött álló fütyivel? Vagy barkód van? Mert a nickneved alapján önbizalom hiányban nem szenvedsz. Biztos e név alapján érzed magad felhatalmazva rá, hogy másokra jelzőket akassz. Tegyük fel,hogy igazad és valóban a hülyeség folyik belőlem. Ki a fene vagy te, hogy engem megítélj? Édesanyád nem tanított meg rá, hogy emberekkel,hogy komunikálj? Próbálj meg magadra erőltetni egy kis jó modort.Megjegyzem kétlem ,hogy valaha beszéltem volna veled.
mindenki árulja a saját boltjában és akkor vitamentes lesz a pályamotor fórum.
Kedves Ago,

Amint Te is irtad kb.10 embernek és nyitó akció.
Mi nem luxuskocsival járunk mint Te,ezért sok minden olyat is ki kell találnunk,amit mondjuk nyugaton normális esetben nem csinálnánk.
Ha egy kereskedés "bezárok vagy nemzárok beje" a "konkurencia" 10 akcióban eladott alkatrészétől múlik akkor jobb ha ma bezár.
Persze lehet kispécizzni a másikat,meg rosszalló megjegyzéseket tenni,csak hosszutávon van-e értelme..?Szerintem nincs.
Amig kis (persze 10 gumimelegítőnél nagyobb) országunkban mindenki azzal szembesül ,hogy ugyanazt a dolgot egyik helyen 10Ft-ért veszed meg mig a másikon 50-ért árulják és sokszor beszer ár alatt lehet az utcáról vásárolni, addig nincs miről beszélni.
Tudod élni és élni hagyni, és sajnos ez egy ilyen elfuserált ország az adórendszerével együtt...
Ha Te ingyen adsz 10 db-ot áldásod rajta,vmiért biztos igy volt neked jó,mi akkor is ennyiért adjuk számlával,garanciával most akcióban és hidd el nem a Yachtra gyüjtünk, hanem örülünk hogy élünk egyenlőre...
Volt 1-2 srác akiket én küldtem hozzád, maradjunk békében.
Ha gondolod beszélhetünk majd erről telefonon vagy személyesen,csak ne itt a fórumon.
Köszönöm


Én kotorászok a Te pénztárcádban
Izgalmas beszámoló! Gratula srácok!
arrol nem is beszélve hogy a motogp melegitörölk a német racing forumon em sok jot olvastam
én is belesestem ebbe a hibába, mert 2 éve kinábol vettünk, ugyanilyet, szerintem a motogp is kinai
viszont ez a TTSL halál jo, a kinai az 80 fokra állitva 63 fokra fütött, ez viszont 80 fokra állitva 83 fokra füt