Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello tud valaki vélemény írni a Repsol olajról Hondába mennyire jó
Félsvéd szeretnék veled beszélni szóban telcsin vagy skype-on keress már légyszi a fktcsaba@gmail.com címen és felhívlak. köszi Csaba
Ez nagyon cool
a szó igazi értelmében
http://www.gaskrank.tv/tv/bike...
film a tegnapi Yetikröl a Pringen
http://www.youtube.com/watch?v...
Szuper, majd tudasd hogy és milyen módon kell igényelnem klubtagságit
Na igen, ezt el is felejtettem...
MUGELLO MÁRCIUS 12-13-14
Uj hirek:
A 620 EURO -ban nemcsak a 3 éjszaka hotel, de a félpanzio is benne van.
Igy még talán Kurucz család is meggondolja hogy a lakokocsiban alszik-e! Hiszen az együttlét az egyik vonzerö egy ilyen kiruccanásban, ezt értem a boxra is! Ha valaki 100 méterrel odébb tanyázik egy sátorban, annak elég ritkán kiabálunk át :lol:
Kértem még 5 helyet ugyhogy ha valaki még jönni akar akkor iparkodjon!
Hallod Aqua?

2010 március 12-13-14 hétvége Mugello

Mégegy lehetöség hogy felkészülj a hazai pályaszezonra. Ez a klasszikus MotoGP pálya kicsit hossabb az átlagnál, festöi tájon, izgalmas vonalvezetés, kihívó szintkülönbségek, néhány vak kanyar, sehol egy igazán lassu rész, hatalmas bukózonák, nagyon laza mély fehér kavicsággyal, hosszu célegyenes!
Német hagyományos szervezés: ingyen transzponderes idömérés, ingyen az összes 8 körös verseny: 600, 1000, Ladys Cup, Crazy Old Man, és egy igazi GP távú verseny, 45 perces.
Ezenkivül ingyen kávé egész nap, este ingyen köridök kinyomtatva és ingyen sör.
Az árban 3 éjszaka egy 3 csillagos hotelben reggelivel és vacsorával csütörtöktöl vasárnapig. A rendezvény vasárnap az utolso verseny végéig, 13.00 ig tart, aki nem akar akkor hazaindulni akkor mindössze 60 euroért hozzáveheti a délutánt 13.00-17.00, de ha ott is akar aludni aznap azt jelezze.
620 euro
Boxot a helyszinen szedem össze, mindenkinek javasolt a box, a motororod csak igy van éjszaka biztonságban és csak akkor leszel igazán tagja a csapatnak ha együtt vagy velünk a boxban is meg este a hotelben is.
Aki kér motorszállitást is az 160 euro oda vissza, ezt mindenképp jelezd az alábbi jelentkezési lap kitöltésénél. Nyilván több órát lehet azzal sporolni ha kényelmes és gyors személykocsikban utazol a furgonok helyett. Furgonnal el kell indulj csütörtök reggel, kocsival elég délben indulni.
Golyo ott lesz velünk végig és nagyon kedvezö 1000 ft-os áron fog nekünk gumizni.
A Svéd Open és a Svéd gOldboys Kupa külön lesz értékelve.
A versenyek mint ahogy az összes többi Moto GP pályán, itt sem rajtrácsosak hanem repülörajtosak. Viszont itt nem a célbaérés a mérvadó hanem a 8 megtett kör összideje a mérvadó.

A jelentkezési lapot alaposan töltsd ki, ha hozol családtagot a hotel miatt irdd be pontosan, ha egyágyast akarsz azt is közöld a hotel rovatban és akkor 45 euroval többet fizess be

http://compaya.hu/motorosok/re...

1 Svéd
2 Kurucz Feri
3 Csabcsi
4 Tompi
5 Kurta Jani
6 Predi
7 LuckyZolee
8 Öfelsége
9 csabika75
10 beszko
és a fényképek ingyen megkapása digitális formában eredeti méretben? Az mükszik?
Ahogy eddig is és kb annyi előnye lesz, ami eddig is volt, hogy némileg olcsóbbak a pályaestek, ha mindegyikre kijössz. Tavaly asszem 5 este után már nyereséges volt, aki belépett tagnak.
Iletve hogy lehet mersz ta lenni, milyen előnyökkel jár, stb..
oldalra mikor kerül fel?
Az idei (jelenleg véglegesnek tűnő) Mersz est időpontok:

április 13
április 21
május 14
május 28
június 2
június 17
július 6
augusztus 5
augusztus 13
szeptember 8
szeptember 15
Még semmi.
Tomi! Van valami híred az R-kupáról?
Köszönöm szépen a vendéglátást! Minden fasza volt! Ha legközelebb is ott járok benézek hozzád!
Így könnyű összefogtál az öregemberekkel, majd keresek én is valami 30 közeli kemény csapatot akivel elnyomjuk a ráncos faxokat!
Szerintem már szappan sem kell , csak sima alsó majomfogás alkalmazása is elég lessz!
Szeretnék annyit menni, de szerintem ezek csak becslések a józanész határain belül!
Józan ész? fél üveg jack után, tudok élni.........naí mind1 egyszer 34 az ember!
Valahogy úgy.
és ha 1:58 -at megy? kiveri? szappanozni fogja a fitymáját?
És ha idén 2:08at fogsz menni ugyan azzal a "gyönge"600-al akkor is ezt mondod?
Ja .. "De hát ha valaki balf.sz az balf.sz. " ja ez jol mondtad----- mérted derékszöggel merre kanyarodik...?

Roger keep on .....
Mikor másodszorra mentem, akkor meg igazi amatőr módjára nem húztam meg az első kereket (amit persze csak itthon vettünk észre Predivel) és nem tudtam miért rázza az elejét mint az állat minden egyes kigyorsításon. Pedig aznap kerékcsere elött elsőre futottam azt a 2.13.9-et. Aznap be akartam menni 10 alá. De hát ha valaki balf.sz az balf.sz.

Hát, hogy jó-e azt nem hiszem, de én naon szeretem.