Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Maradjunk annyiban, hogy ez a kameraszög inkább érdekes mint hasznos.
Dobjad fel a tankra úgy, hogy látszódjon a km óra, köridőmérő és a többi dolog aminek látszódnia kell.
Húzzátok neki mint az állat.
varges,

nem válaszolok rá, mert még mindig nem érted a lényegét...
( az olvasási hibáidra és az ellentmondásaidra is felesleges lenne reagáli)

további jó "bizniszt" neked is...
Második nap Jerezben
Ma tényleg nincs miröl irni, délelött esett, ugyhogy ki se mentünk
Az egyes csapat szokás szerint mesterségesen felemelte a hangulat nívót, elöre ünnepelték hogy ma érkeznek látogatoba Tompi és Csabi csajai. Délután kimentünk Ádámmal a pályára, ettünk a Laciéknál lecsót, aztán kezdett száradni a pálya bedugtuk a melegitöket, átszereltem a videokamerát egy érdekes szögbe, aztán beestek Tompiék is. Fél 5 felé beöltöztünk és kimentünk a pályára, de hátul volt még néhány kanyar amiben nem lehetett húzni a gázt ugyhogy gyors köreink nem voltak, mentünk 7 kört, igy esett meg hogy ma én lettem a leggyorsabb :lol:
Este megjöttek a csajok és ezért nem akartak ma itthon maradni vacsorára és hagytam magam rádumálni menjünk ki vacsorázni valahová. Szerintem super az itteni félpanzio mert minden este három fogás és mindhárom választható hogy mit akarunk, ráadásul nagyon puccosra van teritve az asztalunk is. Ugyhogy ha holnap is ki akarnak menni akkor én tuti maradok itthon és itt eszek.
Holnap lesz egy verseny és holnap után lesz mégegy.
Ezért ugy döntöttem hogy a Svéd Opent most a versenyben elért eredményekböl fogom értékelni.
Ma csak egy kört vágtam ki nektek egy speciális kameraállásból. A célegyenesben kezdödik és ott is van vége
http://www.youtube.com/watch?v...
Ago,

Röviden irom ,mert sok lesz a forumnak és egyébként is sokszor alpári stílusban irogatsz,mintha te lennél a dredbiró.
-Nem 2 importőr van Mo-n.(www.bikeit.co.uk)
-Az oldaladon semmilyen árváltozás/akció nincs melegítőkre!
-Az oldalamon ha jobban megnézed rajta vannak a Bikeit termékek (link).
-Akciós, limitált darabszámról van szó,mivel nem Te adsz kenyeret nekem hagy döntsem el mennyiért adom ezeket.
-Az árak Mo.i dealer beszerár felett vannak,tehát ha összejön és keresek darabján számlásan és garival 3.20fillért akkor az ne fájjon már neked,valószínűleg nem 10 melegítő talál majd gazdára 2010-ben..
-Hogy ki,hol és mit hirdet legyen a magánügye ill. a moderátor hatásköre.
-Pl. az akciók,kedvezmények pont arról szólnak,hogy lenditsünk,megindítsunk valami stagnálót.Valaki jól/jobban jár egy kis ideig, hagy legyen most ez néhány motoros hisz belőlük élünk,néha nem árt őket támogatni.
-a pénztárcás dolgot nem neked szántam csak véletlenül ott maradt a lap alján..bocs.
-Nem türkálok a zsebedben és nem köpök bele a biznicedbe,de Te se akarj az enyémbe,mert csak elvesztegetett idő.Élni és élni hagyni.
-EU van és világpiac, ahol az áru szabadon és legálisan vándorol,ez már nem a szoci.
-Ha van kapcsolatod sok mindent sok helyről be lehet szerezzni ,akár még a távolkeleti gyárból is konténerszám..;)
Részemről lezárva a téma,több időt nem akarok ezzel elfecsérelni.
Kívánok sok motorost és vásárlót neked és kicsit több megértést.

Üdv.varges
akkor nem megyek jövőhéten sehová...

LX
de az is, mert fizeti a gázszámlát...ezek is biztos mind azé mentek el mert nincs pénzük gázra
de aki télen telel az nem? ugye?

LX
5555555555
És ha úgy kérdezem hogy 3 megapixeles vagy 5 az segít?
fingomsenincsen
Crazy, neked a gopro hero 3 van vagy az 5?
igy mondd neki mert csak ezt érti:KÖCSÖG MIND AKI TÉLEN NYARAL
a franc essen a jó dolgodba... leköcsögözhetlek? de csakis kultúráltan...

LX
Ez igazabol szep és jo amit irsz. De magyarorszagon jelen allas szerint az ilyen kizarolagossaggal kitorolheted a segged.
Halihó otthoniak!
Egy kis beszámoló Jerezből.Szuper fantasztikus volt az első napunk,bár a némi eső kissé megzavarta az első tapasztalat szerzéseket.De szuper jó a pálya,nagyon gyors és nincsenek sokan egyántalán.a fiúk remekelnek,ahhoz képest,hogy először vagyunk itt,Tibi nap végére 2:03:00-át ment,Attila 2:08-at. Én még lassan megyek nagyon,meg az erős szél is zavart,de 2:18-at sikerült első menetben megfutni...Sajna a térdem lerakása még mindig zavar,emiatt nehezebb lesz gyorsulnom,de ma megpróbálom..
És nem hiányzik a hó otthonról egyántalán:))))))
Rengeteget fotóztunk és fotózunk is ígérem
Kedves varges,

Linkeld már be, hogy én hol kotorásztam a te zsebedbe!?
Te vagy az, akinek a második mondata az, hoyg nem te jársz luxuskocsival! Igazi jó magyar paraszt módon!
Mondjuk semmi közöd hozzá, de azért elmondom, hogy a kocsit vagy 6-7 éve vettem, a motoros boltot 3 éve nyitottam, 4 állásom van... persze ez téged nem érdekel és nem is tartozik rád, mintahogy az sem, hogy milyen kocsival járok és ezért mennyit dolgozok....!

Visszatérve az akciódra. Megprobálom újra leirni, hátha megérted, mert látom elsőre nem ment:
1. másoknak is vannak üzleti gondjai és ne gondold azt, hoyg mások majd jól nem adnak el semmit se, hogy te olcsóbban tudd eladni a dolgaidat és neked ne legyenek gondjaid. Senki sem fogja hagyni, hogy alábasszál árakkal, mert akkor meg ő zárhat be.
Ez egy alap biznisz, de térjünk vissza a kerékmelegítőkre.
2. Te nem vagy bike-it importőr (ellentétben velünk), szóval te max kisker partner lehetsz. Jelen pillanatban magyarországon két cég az, aki a BikeIt-től rendelt bármikor is ilyen kerékmelegítőket a nyilvántartásuk szerint és ezek közül egyik sem tervezi neked ezeknek az eladását.
3. ha nem magyarországon veszed, akkor szürkeimportosnak minősül, amivel csak egyszerűen két gond van. Más országbeli
importőr nem adhat el más országnak, mivel akkor a szerződésükben foglaltakat nem tartották be és elveszik az import jogukat. Ez ki fog derülni, mivel a BikeIt a mai levelezés miatt figyeli az eladásokat ezzel a tétellel kapcsolatban. Szóval kibaxol azzal, akitől veszed
4 A másik gond az, hogy a Bike-It, akik a motoGP termékek kizárolagos forgalmazója európában, nem engedélyezi a motogp termékek engedményes árulását pontosan az ilyen kereskedők miatt. Persze gondolom, hogy te erről se tudsz, ami elléégé baj, ha meg tudsz róla, akkor meg pláne, hogy mégis csinálod.
5. Én a tegnapi napon tájékoztattam őket erről a szituációról, tudomásul vették, hogy az áraim jelen pillanatban csak az ilyen kereskedők eladásának a csökkentésére és észheztérítésére vannak és amennyiben befejezed ezt a tevékenységedet, úgy abban az esetben én is a normál keretek közé viszem vissza az árakat.
6. Az én áram mindig a te árad alatt lesz, garanciával és számlával, szóval kár ezzel próbálkoznod. Úgy sem tudsz olyan árat kikalkulálni, ami alá nem tudnánk lemenni.
Továbbra is tarthatod ezt a dolgot, ha kiakarsz baszni azzal, akitől veszed... szeritnem gondold át.

Remélem megértetted, hoyg nem ellened van, hanem az ellen, ahogy a haza piacon megpróbálsz megélni mások rovására.

Ha megértetted, nagyon örülök neki, ha továbbra is a zsebemben akarsz turkálni, tedd azt jó magyar szokásra.
Érdekes módon ha én megtudom tenni azt, hogy olyan termékeket keresek és árulok, amivel nem mások alá teszek, akokr valszeg te is megtudod ezt tenni.

Azt mellékesen nem értem, hogy miért nem a weboldaladon hirdeted, persze a termék még a saját termékeid között sincs fent... Ez is jellemző!
És gondolom az se tünt fel, hoyg a kereskedők nem véletlenül nem baxxák ide tele a forumokat az akciós hírdetéseikkel...
Kicsit értékeld át a dolgaidat. szeritnem.

Előre is köszönöm

Üdv
Ago
Láttam.
Most meg tünés alunnnnyi, mert aki korán kel az fáradt lesz.
feltettem a Portimaoi verseny utolso körét is
egyébként ide sokkal lassabban ment fel mint a youtubra
ezért a vesenyböl kivágtam az utolso kört és csak azt tettem fel
Az ilyen: http://sportmotor.hu/motoros_v...
Ha nagyon remeg, akkor dobjad meg egy kis power tape-el.
Nem csak próbáltad, hanem fel is tetted. És azéééé könyebb, mert ez a hazai.
Húzzad neki és ne hagyd magad.
az milyenis? mert a tankra is rá tudom tenni, meg szerintem rá is fogom egyik nap, de az kurvára remeg, de az oldalidomra teszem akkor nem nem remeg annyira a kép. De te akkor a remegöset szereted?
intézek neked egy remegös Jerezi onboardot, tegnap elött már láthattál remegös Portimaot
igényes vagy, ami nem remeg az má nem is jo
egyébként megprobáltam feltenni ide is a videot, de mitöl könnyebb innen nézni mit a youtobon?
Nálatok Picsánfalván lehet, hogy olyan volt az idő tesó.
De itt nagyfaluban egész nap hétágra sütött a nap. Ha el tudtam volna érni Rezsőt, kinyitattam volna vele azt a koszlott H.Ringet.
Csak,hogy tudjátok miért vagyunk ilyen baromi irigyek!

Itthon ilyen a klíma!

Ha hazajöttök ,befagy a mediterrán seggetek!
Írtam egy regényt az előbb,de kikapcsolt ez a genyóság!
Szponzorálhatna valamelyik csilliárdos az idén,reklámozom még a farkam hegyén is ,ha óhajtja
Nagyon nagy szerencséd, hogy nem vagyok ott, mert én sem lennék tisztelettel a korodra. Majd talán térdre kellene esnem a taknyos 32 évedtől?
A kedvemért csinálhatnál olyan kormányra szerelős ON-BORD-ot is. Köszike előre is.
igaz ez sonáj?