Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Svéd-apó , érdekelne ez a kézi gumifelhúzós cucc, van róla valami anyagod?
Mi öregek már csak ilyenek vagyunk. Az enyémen is talán 3 karc van összesen. Úgy rántom fel mitha az áram csapna meg, ha véletleneül mégis leér.
na urak
Golyo és társa (visz magával egy drivert) 3 órán keresztül pakoltak, de mind a 6 motor bent van a futoban és a furgonban.
Azt mondja hogy irtozatos mennyiségü gumit kellett elpakolnia igy nem fért be a titkos terv szerinti hetedik, tartalék motor.
Holnap reggel indulnak hogy biztos ami biztos alapon elkerüljék azt a havat amit állitolag igérnek holnaputánra.
Igy viszont valoszinü 1 nappal hamarabb kiérnek, de sebaj, legalább felmelegszenek a motorok a napon.

a hotelek Portimaoi tengerparton és Jerezben kivannak fizetve, mindkét hotelben külsö és belsö medence (azért hangsulyozom ezt hogy jövöre többen menjünk )
Full size bérautok, 2db kibérelve amik várnak ránk Sevillaban (ott landolunk)
boxok bérelve mindkét pályán
pályadijak befizetve
Az 5 Portimaoi és 5 Jerezi Sved Open kupák bepakolva (Portugaliában és Spanyolban pályánként csak ez a kategoria lesz, a Svéd gOldBoys kategoriát szerenységböl most nem értékélem)
A csapat Portimaoban 12 föböl áll, Jerezben 16 fö lesz
Biztos vagyok benne hogy a csapattal a versenyen sikerülni fog kupákat szerznünk a Europa hobby racerjei elöl.
Portimaoban Europa legnagyobb szervezöjével leszünk: Bike Promotion
Jerezben Europa legkissebb szervezöjével, egy kis svájci motorkereskedés akik tulajdonképpen más tréninget nem is nagyon csinálnak csak ezt az téli Jerezt. (tavaly is velük voltunk és a 4 nap alatt még csak verseny sem volt, de idén lesz)
Golyo végülis egy igazi gumigépet pakolt be, nem az én kézikészülékemet, ugyhogy saját gumimühelyünk lesz.
én kurva sok térdkoptatot használok vazz, életemben 3 szor ért le a térdem akkor is megijedtem és elkurtam az egész kanyart
persz a mai napig arrol álmodok hogy talán az javitana a köridömön ha lenne egy ilyen mérce a kezemben ami a dölésszögröl visszajelzést ad
de eddig csak akkor tudtam letennoi a térdem amikor nagyon akartam de akkor nem volt köridö
szoval rajtam nem gazdagodik meg a térdkoptato árus
Vazz te meg nem vettél véletlenül egy MV-t?
Szia Brian.
Nincsen véletlenül eladó térdkpotatód?
Nekem volt ilyenem és nagyon szerettem. Majd vennék egyet ha elindul a szezon végre!
Brian az embered!
akkor most ki mennyiért árul térdkoptatót ? én vevő lennék egyre. valami olcsóra mert kevés a zsé
gokarttal mi a pálya?beférek a csapatba,vagy full?
http://www.motoracing.hu/artic...

Ismét Supercross versenyek Magyarországon 2010-ben
Na mostmán hagggyatok békibe.....de ha Portimaoba a hétvégén olyan gyors leszek, hogy naponta kell cserélnem a koptatót, akko rendölök még.
van eladóm nekem is ilyen
Öcsém, ha csak ennyi hiányzik a motorod árából akkor te is küldj egyet!
Elpártoltál tőlem Tompi? Pedig nálam ennek a 70%-ába kerül a koptató
hirdetésre dobj egy mailt meg cimet azt megy is....
Nekem jöhet, küld el utánvétel ha jó! U. I. Hondán fogom használni ez nem flusztrálja majd a Karasnás brigádot?
valaki egy jóárasitott koptatót!? Dájönéze!

http://www.kepesmotor.hu/motor...

gugli-- karasna-- dainese knee 2000
Eladó Aprilia af1 125 Váz!


Kerekekkel együtt,szinte új gumikkal, elöl háttul tárcsafékkel féknyereggel együtt, bölcsővázzal, kilóméterórával, színre fújt 2 komponensű (festés+lakk) metál fekete színnel!

60.000Ft
speedfan@citromail.hu