Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mail ment,várom a magyarázkodást
Te.. nagyon te.... a visszhang, az megismétli amit te mondasz... bár mondjuk amit te mondasz azt egy jó érzésű visszhang kijavítja...

LX
Jahh itt van a visszhangom
Fotód nincs róla?
nana.. ne beszélj te az én nevemben!

LX
akkor pls adatlapomon lévő mailra dobj egy mailt, amin elérhetlek, és elmagyarázom!
a huga az enyém, őt nem adom
nekem nem jött mail,de nem is hirdetek már ruhát.az egy éve volt és már réges rég eladtam-töröltem,nem tudom hol találtad..
igy is van....
Hi!

Joe, irtam neked egy hirdetésre egy mailt, ruhával kapcsolatban, válaszolj légysz, ha megkaptad, ha nem jelezd, ujra irok! Köszi
Már
Az tényleg jó gumi, sokan mennek vele:P
Más csak jó forrás kellene:D:D
Nekem mindegy. Én mindennel lassú vagyok.
Megmondom a Tutit METZELER RACETEC ...

En beszeltem Alex az eredeti..
Svéd!
Nekem mindig mondod, hogy ne szítsam a tüzet. Te meg itt a motorozásra kiéhezett tömegeknek akik verejtékes munkával próbálják összeharácsolni a Svéd kupára valót küldözgeted a Portimaoi időjárási jelentést?
Szegény motorozást nélkülöző, depresszióba sülyedt nép fel fog lázadni, és minden nap bombariadóval fogja fenyegetni ferihegyet. Mehettek a végén autóval!
Vagy összefognak és az endurance-on az összes esetleg ott jelenlévőt elrabolják és elmennek helyettük a már amúgy is befizetett útra.
De igazából most akkor Te Safety car-t fogsz vezetni?!
Te okosat még sosem írtál. Viszont nagyon kemény vagy.
Nekem a hosszú is zöld.
A lényeg, hogy szar gumival Ők sem tudnának jól menni.
Lehet hülyeség amit írok,én úgy tudom,hogy a 209gp pályagumi a 209 qualifire meg utcai sport.
Lucky!
Inkább azt mondanám: Tudnak jól menni vele. Nekik mindegy milyen a gumi márkája, nagyon gyorsan tudnak alkalmazkodni hozzá.
Nem mindig választhatják meg a márkát maguk. Az a kérdés maguktól mit választanának.
Az is igaz
Nem is figyeltem:)
Leragadtam a gyönyörű motorodnál
Amúgy egyszer sikerült kipróbálni a D211et, és tényleg veszettül jó, de sajnos drága gumi is:(
Ezért próbálok vmi jó, de megfizethető gumit keresni:(
Elvileg találtam is, csak nem vágom mi a különbség a 2 között. (209 GP, 209 quali)
De majd vki megfejti nekem remélem:)
Én is pont igy vagyok vele. De a dunlop ára miatt lehet inkább próbálok majd megbarátkozni az SC-vel.
Én tavaly SC-vel mentem végig, tavalyelőtt meg 209-el. Az SC előbb megindul, és bár tényleg megtapad, nelem nem feküdt annyira. Ez megszokás kérdése, meg hát tudás. Az SC is kurva jó gumi, az olyan amatőröknek mint én okozhat nehezebb átállást / megszokást. A Dunlop meg csak tapad, és nem érzem, h csúszkálna.