Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ventillátort
LX!
Rakj a segged alá 1 venzillátort mikor a szimulátoron repülsz!
gondoltam.. de ez nem gátol meg abban hogy belkössek, vagy belepofázzak...

LX
vágtam
nem a motoron történő fingásról beszéltem teee nagyon teee... (már elnézést...) hanem a vitorlázó repülésről.. de hogy ne legyek OFF : pályamotorozás... jó meg szép... meg kell hozzá jó gumi a motorra... nnnaaa így már nem voltam OFF

LX
emeld meg a segged a motoron és ujra érezheted ezt az érzést.
viszont erről jut eszembe, hogy jó lenne már egyet repülni vmi kisgéppel... de jó is volt az amikor elfújt a szél az ember fia segge alatt...

LX
Nincs munkád?
Fasza
Az lenne a tuti,ha fel lenne tüntetve az is,hogy miféle beavatkozás történt.Értem ezen,hogy hengerfej munka,vez tengely fokolás,esetleg csere,kisebb hengerfej tömítés,stb stb......
Nem haragszom rád mert pilóta is volt a családban.... nem csak LCD fejü egyedek...
Yo van te zöld ruhás Yamahás... ezért még meg fenyitelek te cudar
"Meg nem erősitett sajto informaciók szerint" mind a 4 Japán márka kupályát szeretné meg rendezni.
Sokat gondolkodtam a dolgon.
Nem lehet, hogy ez egy korai klimax miatti dolog?
Nézesd meg valami hozzáértő helybeli falusi fődoktorral. Aggódom érted.
Ezek (gondolom) főtengelyen mért adatok?
durva
Gabit lehet keresni. Ő fogja szervezni. A száma a régi.
És ki most az illetékes ügyes-bajos kérdésekkel kapcsolatban? Pl.: Továbbra sem lehet majd slick-kel menni?

Gondolom, a Hirtling Gabi 2009-es elérhetőségei megváltoztak, vagy nem? Egyáltalán: most akkor idén is ő szervez?
Biztos, hogy lesz. Első verseny a Dunloppal együtt lesz április elején.
Szia, Tomi!
Van valami hír az R-kupáról? Nagy a csönd...
Igen. Most van bódisnál. Csinálja rá a rendszert. Ha ott kész utána egyből megy Ágóhoz.
Én is. Olvastam valahol 09-es ugye?
Majd kiváncsi leszek az új motorja mennyi lesz.
Cukoljátok a tömeget?
Amúgy ez nem semmi, a Moshe-nak le sem kell fogynia.
Azért vagy fent mert öregszel, már készülsz a Svéd senior qpára. Vagy töröd a fejed,hogy akkor már támasztó kerék kell újra a
cangára?