Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ancsy, nekem átküldtétek? át kéne küldeni a tutiskukacfreemailponthu-ra is mert a weboldalterv-est nem látom itt bent..Szólj ha átment..
Szia!
Kérlek erre a címre küld el:
vujevics@freemail.hu
Köszi
Akinek szüksége van a motor gumi árlistánkra,dobjon emailt,mert ide nem lesznek feltéve...viták elkerülése véget...köszi előre is.
Egy ccsapat kivételével mindenki sikeresen befejezte a másfél órás versenyt. Tompi Teamnek összezuhant a gokartjuk, természetesen a gépcsere után elvesztették a 4. poziciot, de a köridöprogram megengedte hogy a csere után visszakapják a 4. helyet és onnan tudták folytatni, de pár menet után, 20 perccel a vége elött az a gokart is belassult igy ök nem túl jo hangulatban feladták a versenyt. Tompi elég feszültnek tünt igy visszakapták a fele pénzt, amit Lázár úr el sem fogadott.

A végeredményröl a papirt természetesen nem találom, fejböl viszont nem lesz pontos a lista
1. SZ. S. Team
2. Senkik
3. Servico
4. talán Roshill
5. talán Levilloglak
6. Langsam Team
7. Tacsi Team
8. Tompi Team

Az elejébe csak olyan csapat rughatott labdába ahol több versenyzö is képes volt 36-os köröket menni és valaki 35-ös köröket
Fényképeket nem kaptam senkitöl de lehet hogy lesz valakinek pár képe
Tacsi! always welcome!
Szia baby! végre hallok felőled! hiányzol már naon! mikor futi össze?
Boldog névnapot!
WAOW KÖSZÖNÖM!
Alex CBR!
Boldog Névnapot kívánunk Neked,pusziiiiiiiiiiiiiiiiiii:)))))))
Csak el ne kezd Te is ezt a "lerúgtak" dolgot
Hallottam én már 1x, valahol egy ilyen esetről .
te nagyon ökör!nekimész te állat? azé látom elgurul a gyogyszer néha jó messzire! egyenesbe nagyot lép a vas az biztos!a kanyarban meg lehet ügyi vagy?na nem pitizek tovább....

te itt nem meccseltél hanem leturtál bazdmeg!
Méne?
ma este ne késsen senki aki jelentkezett a Gokart Endurance-ra
Az általunk készített fotók Jerezben:

http://www.sportmotor.hu/motor...
Van

Ráadásul a célegyenesben erőből!
üzemóra számláló 8000ft/db
Jó hír!
Megvannak az árlisták a Dunlop és Pirelli gumikra,nagyon jó árak lesznek .Legkésőbb ma estére feltesszük a listát.
Az ingyenes kawasakis tesztnapokról a Hungaroringen nem tud valaki valamit?
És 50 ért az új hátsó nem érdekel?
Egyébként tényleg szépen húztad neki.
Lassan itt az ideje, hogy össze fogjunk. El kell fenekelni ezeket a taknyosokat. Vagy el kell állítani a guminyomásukat de alaposan.
Na ezt a lekörözést átvesszük:
Jerezben ez történt napra lebontva:
elsö nap 1 mp adtál
második napot én nyertem, ti egész délelött ittatok aztán kijöttetek ti is a szárado pályára, együtt mentünk fel és a félig vizes pályán adtam neked is meg Csabcsinak pár tizedet
harmadik nap ismét csak pontosan 1 mp-t tudtál adni
negyedik nap végre nagy nehezen sikerült tényleg adnod 2 mp-t
Szoval rezgett a léc

arrol nem beszélve hogy nézzé má be a Svéd Open topicba hogy ki hányadik helyen áll, több tisztelet kérek
viewtopic.php?f=41&t=363
Mindig is mondtam, hogy pofátlan egy csávó ez a Dave(ráadásul nem is lassú) . Holnap olyan pofont leverek neki, hogy megpuposodik. Na persze ha velünk lesz egy csapatban akkor nem bántom.
Te Dave!

Van pofád azután, hogy egy 2 órás versenyvégén 0.2 mp vel előzöl meg minket még videót is felrakni...