Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Apám, nem még nem alszom, hanem MÁr nem... nem megy ez e Qurva átálás, hajnal 2 óta fent vagyok....
Te meg miért nem alszol?
A teremben meg majd leszédülsz a futógépről. Kell az neked. Tűnj aludni.
Egyébként meg Blályen kitűnő utvai mozgóárús volt. Csodálkoztam is, hogy Svédtől nem kapott ez a kategória díjat.
Szia Brian! Szerintem tuti 211 lesz belöle, de még ráér sajnos. Nálad meg mindig van vmi úgyis:)
Brian!
A Tompi jól beszél.Inkább vegyél 1 pályamotort mint hogy feltedd a pirosra a lóvét. A kockázat ugyan annyi de ebben még lehet valami kis örömöd ha úgy adódik.
Fogalmam se nincsen. A Hungarokartba mentünk nekem mindegy volt a csapat többi tagja meg így döntött.Pedig ők indulnak.
Kedves Brian!

ÉN még emlékszem önre versenyző korából de lassan felnő egy generáció, aki már csak(rosz)hírből ismeri a pályafutását, tehát arra kérném önt, hogy az idei szezont de a boxutcába töltse mozgóárusként, hanem tessék elmenni a pályamotorboltba venni egy motort
persze hogy kell, 27.-én délután hivlak, akkor érek haza viszek mindent magammal
Na figyi öreg , én egész télen boxoltam igaz a csizmat , úgyhogy formában vagyok
ment a kérdés sokadjára
szájonvert frimél
na milyen a pálya?
Medgyessy Péter
Nagyon veszélyes "kisfiam"
Olyannyira, hogy ebben az országban be is tiltanák, de azért nem teszik, mert a sok hülye motoros fizeti a luxusadókat, a drága benzint és még jó alapanyagot is szolgáltatnak a donorra váróknak
Mi az a d211 ?
a nem szó kimaradt a túl elöl. sorry.
Szia Brian.
Én azt szeretném kérdezni, hogy a motorozás túl veszélyes dolog? Mi a véleményed róla?
Válaszodat előre is köszönöm.
(Van új d211 ingyért? )
Nekem van D209GP és D211GP ! Ha kell, keress meg!
A 209 Qualifiert felejtsd el, az utcai gumi
Helószilya.
Kell intézni amit beszéltünk a múltkor?
Én akkor ezt az erős védelmet újra számolnám ha meg nem sértem a férfiakat(na nem mintha foglalkoznék vele ).
Egészen pontosan 1, azaz egy erős védelmed lesz, és az nem más mint a szilaj kisfiad. A két palit egy közepes képességű általános iskolás is kiüti.
az igazság az hogy én csak szerdán érek délben Pestre, minek rohangálsz te Pestre ha semmi dolgod hétfön! Szerdán viszon ugyis kell jönnöd az esögumiért, gyere akkor!
Látod,én ezért nem félek!
Két bivaly erős pali véd minket a marslakóktól út közben..na meg a szilaj kisfiam
Vigyázz azt is el lehet téríteni, meg vannak öngyilkosmerénylők meg stb .Mondjuk Te szerencsés vagy két komoly versenyzőpilótával!
Na,ezért menünk mi lakautóval..hehe
Heló Svédbácsi volna egy nagy kérdés!
Hétfőn megyek Bp-re és valahogy hozzá tudnék-e jutni az esőmenő gumiaidhoz?(jó lenne valami megoldás)
Holroyd gumimelegítőről van valakinek tapasztalata? Köszi
Kedves LX!
Inkább menj el a dokihoz mert vár. (licenc). Voltam nála és bevezetett neked 1 uj(j) vizsgálati módszert csak neked.
A d 209 gp tényleg nagyon fasza gumi, nekem is az van fennt elöl, nagyon állatul tapad, és szakadó esőbejn sem volt vele nagyobb gondom, bár akkor nem igazán akartam döntögetni ,
A d211 gp-t most fogom próbálni, és Briantől vettem, egész jó áron, és szinte teljesen új gumi, épphogy be van járatva, nagyon korrekt srác, teljes tanácstalanságomban is segített

Köszi a Fönix napos infokat, bár sajnálom, hogy drágább lesz, de majd valahogy kikalkulálom, legfeljebb 2 hétig nem eszem...