Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"Mááráádjjáámmááá"

Te elvi síkon, én meg gyakorlatin mondom
BLÁÁÁÁÁLYEN!
Értelmezd már a mondatomat.
Melyik állításom nem fedi a valóságot?
Verjem a tudod mimet az orrodba.
Pedig lehet, hidd el
Én 2006-2007-ben 59-eket mentem széria GSX-R K4-gyel. Gumi Dunlop D209GP és ennyi.
600-as gyári gixer-el 2.00? Az azért szép teljesítmény lenne annak tudatában, hogy az agyon vissza piszkált r6-ok tudnak 1.55-öt. A 600 gixerrel még egy profi futómű beállítással sem egyszerű 2.00-át menni. Ahoz mindenképpen egy komoly tudású motoros kellene.
Szerintem!
Nekem ilyen volt az első. De szerettem.
láttam a motorod. jó féle
kanyartempó miatt?
Csak arra írtam,mintha olyan kurva egyszerű lenne 10et menni... Kíváncsiságodra visszatérve felborítanának szóval ne merülj bele annyira. peace
kolégáim valahogy ezt a számot nézve 2dolog jut eszembe és az egyik a motorozás alig várom már a szezont http://www.youtube.com/watch?v...
nem mondod?
Sörözés- Bowlingozás Dec 28.-án hétfön este 19.00-töl ABS Sportcentrum Pub
Cím: 2040 Budaörs, Szabadság út 299.
06 (23) 445-070

Hetek óta nem volt Big Buli, a Gokart vasárnap is messze van még, igy tuti mindenkinek nagyon hiányzom, ezért jöjjön egy hagyományos hétfö esti sörözés kis Bowlingal.
A bowling pályabérlet akicioban 2000/óra (3 pályát foglaltam)
Az étlapot itt találod, jó az árak de ebböl kedvezményt kapunk: http://www.abs-sport.hu/abs/et...
lesznek Celebek is :grin: (Rizi+KisJuhász)

1 Svéd
2
3
4
5
6
7
8
9
Ezért kellett volna levennie a tükröket.....biztos megijedt a gyorsan közeledőtől és elkúrta a féktávot.....
A bordo versenyzo le is sodrodott az idealis ivrol
Azért a buszsofőrökben is van versenyszellem, mindkettő tele volt nyugdíjassal:
Szar 125ösök kerülik a kisfzr-t mint a csikket.....
Ha valaki a teltházas Gokart Endurance versenyből szivesen átmenne a később kezdődő egyéni versenybe akkor jelezzen, szivesen átvennék 2 helyet, csinálnék a fiaimmal egy csapatot
Hát 10et simán, az AA eleje megy... akik ugye profik, és egy hozzájuk állított motor van. Fincsi Andreani futóművel, és igen durva blokk alakítással/fejlesztésekkel teszik mindezt Ja de ha a speciálokra gondoltál, akkor ők tényleg mennek simán 10et, de az eleje meg 58 at megy
A január 3.- i Gokart Endurance csapatverseny rekordidö alatt megtelt.

Ezen felbuzdulva elkezdtem törni az agyam hogy mit találjak ki hogy a többiek, akik nem voltak ennyire gyorsak és lemaradtak, ök is kaphassanak egy esélyt.
Lefoglaltam további 3 órát a Silverkart pályán egy többfordulos egyéni bajnokságra. Sikerült egy izgalmasnak igérkezö lebonyolitási formát is találnom amit szabadalmaztatni fogok

Ujévi 3 órás Svéd Gokart Egyéni Bajnokság
Január 3. VASÁRNAP 16.30


A verseny szokásos modon edzéssel kezdödik, utána indulnak a futamok. A részvételi dijat a csucsidö ellenére sikerült fejenként 8000 ft nál tartani.
Maximum 32 fö nevezését várjuk és 5 föt a várolistára és egy csajt kérek rendezöasszisztensnek
A pálya erre az egyéni bajnokságra 17.00 tól 20.00 ig a miénk, de a gyülekezést mindenképpen kérem 16.30 ra betartani mert regisztrálni is kell, felelöség myilatkozatot aláirni stb.

1.Mindenkinek egy teljes menet pályaedzés, megismered a pályát ez 4 menet egymás után

2. Ezután pontversenyes futamok következnek, nem rajtrácsról, hanem az óra ellen versenyeztek tehát köridök döntik el a rangsort és a kapott pontszámot. Minden versenyzö 2 futamot megy különbözö ellenfelek ellen, más-más gokarttal. Pontszámokat MotoGP szabály szerint adjuk 25-20-16-13-11-10-9-8.

3. Ezután a 8 legtöbb pontot szerzett versenyzöt kiemeljük, ök már döntösek, a maradék 24 versenyzö megy mégegy utolso menetet és a legtöbb ponttal rendelkezö 8 versenyzö innen is továbbjut a döntöbe.

DÖNTÖK: Itt a pontok törlödnek és a leggyorsabb 8 versenyzö megy egy 40 körös A döntöt és a második legyorsabb 8 fö megy egy 20 körös B döntöt.

Saját bukót érdemes hozni, de van a helyszinen is, tiszta maszkokat kapunk a sisakokhoz. Kesztyü is jol jöhet.

Kérek mindenkit hogy itt jelentkezzen egyesével kérek minden nevet, nem kell az összes mezöt kitölteni csak nick-jelszo-név-mobil és email.
http://compaya.hu/motorosok/re...

1 M@tt
2 Crazy Joe
3 Svéd
4 Jimmy Svéd fia
5 Philip Svéd fia
6 SzilveszteR1
7 Csombordi Robi
8 Csombordi Tibi
9 City Csaba
10 Porszem
11 Bereczki
12 Homan
13 Garaba_Robi
14 Rizi
15 Kurti
16 Kurta János
17 beszko
Nem egyszeru csiga van benne
Nagyon komoly tapadási problémák:
http://videos.streetfire.net/v...
A feheret ugye ARAI RX-7 CORSAIR? Hmm tobb helyen neztem ki is irtam mennyibol lenne Mo-n .. MEGIROM...
aazzz kemény annál jobbat ment egy srác életében elöszőr egy 250es cbr-rel bazmeg, de kiváncsi lennék mit mennék a kisfzr-rel, ha szar 125ösök 10eket mennek simán
Alex, sikerült megérdeklődni az Arait?Én írtam neked mailt...
2:27 lett a legjobb suzukival
jövőre megpróbálunk valami jobbat :)

neked meg sok sikert a versenyzéshez BÚÉK