Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mai nap izgalmasabbra sikerült sajnos, már Drezda elött keresztben feküdt egy camion a jég miatt, aztán Prágában megint álltunk majdnem egy órát, de a katasztrofa este történt amikor végre megérkezünk a Ramada Hotel elé akkor szegény Roy (buszsoföröm) a hotel buszparkolojában beletolatott egy vastagabb faágba és kitörött az egész hátso ablak, mindezt ugy hogy van vagy minusz 10 fok, indulni kellett nemsokára a hajohoz és van 52 svéd a buszban tehát muszály hátul is ülniük.
èjjel eljöttünk hozzám, találtam nagy foliát a pincémben, de koszos volt, le kellett mosunk, aztán lemostuk a busz hátulját és reménykedtünk abba hogy a powertéjp majd ragadni fog, de ebben a hidegben baszott ragadni.
Reggel hivom a Setra szervizt hogy mit tudnak segiteni, van e hátso ablak, vagy legalább engedjenek be a melegre és adjanak ragado téjpet, hiszen foliánk az van
Ha nincs üveg, akkor kéne pozdorjábol bevágatni egy ideiglenes hátsoablakot, mert egy városnézésre talán elég a folia, de 2000 kmes hazautra talán nem kén foliával nekiindulni
Tudja valaki hogy hol találok embert aki ilyet bevág nekünk pozdorjábol, vagy funérlemezböl (vagy ez a 2 ugyanaz?)
Vagy van valami spéci powertéjp ami ebben az idöben is ragad?
Jahogy csak a gumimelegitök az érdekesek ? Azok megvannak
Cölöp Úr is kiválóan dolgozik
bőrgúnyát hol és mennyiért puceválnak hozzáértő módon?
Úgylátszik a sofőrje buszt jobban vezet mint gokartot.
Szívesen!
Én nem rendeltem , viszont nekem megjött az olajam !
Köszönöm Bérci úr!
Aki rendelt a Svédtől gumimelegítőt,már hívhatja is.Ugyanis megjöttek.
Svéd is meg a melegítők is
Mondom én.
Én holnap megyek a ringre. Asssssszem veretek egy kört.
Én csak azzal, meg néha a szegedi Inter City-vel szoktam Kecskemét környékén. Kocsival minden hülye tud.
Vén f@..k...menjetek nyugdíjba ! Itt fiatal, ambiciózus, gyors motorosok vannak......
Svéd!
Sajnos sok nov7.-én kellett résztvennem. Ez is azt bizonyítja ,hogy nem csak Te vagy senior a társaságban.
éljenek a kommunisták......hajrá Lenin,......meg Kádár......................meg az összes többi köcsög.....
kemény idöjárás van Europába én meg egy teli busszal indulok holnap reggel Magyaroszágra, szoktatok busszal driftelni?
Ennel mar csak az lenne komolyabb ha gespan-ba nyomnák:)))
oldalkocsisba es ugy karcolnanak...
Konyoklos kepek kozul nekem ez a kedvenc :D
Nekem meg dereng....
hát akkor kellemes feltámadást (asszem január 6.) meg éljen november 7. (ezt már ti nem is tudjátok hogy micsoda)
Hát hol van még karácsony Ancsy?
Én meg kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindegy kinek.
Boldog karácsonyt minden kedves motorosnak!
Nem is tudom. Miért mondod ezt? Ebben az évben Te sokkal többet próbáltad ezt megcsinálni. Az is igaz, hogy ezáltal sokkal gyorsabban is mentél. Lehet ez a helyes út. Úgy gondolom titokban Te is hívő vagy.
Ha ilyen hívők vagytok, menjetek templomba, ne itt fárasszátok a gyors motorosokat....