Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

GOKART ENDURANCE február 9-én kedden este 18.30

3 órára a miénk a leghosszabb fedett pálya a Material Centerben találhato G1 Kart Center, Robert Károly krt 54 mélygarázs
Amig a legtöbb helyen 20 másodperc körül van a fedett pályák pályacsucsa, itt kb 32 mp, tehát nem nyulfaroknyi pálya. http://www.g1kartcenter.hu/

A lebonyolitás ismét a bevált koncepcio:
Minden csapat 4 föböl áll és minden csapat összsulya minimum 300 kg kell hogy legyen. Mérlegelés a helyszinen történik.
1. Mindenkinek egy teljes menet pályaedzés, megismered a pályát ez 4 menet egymás után
2 utána kvalifikácios versenyek következnek, nem rajtrácsról, hanem az óra ellen versenyeztek tehát köridök döntik el a végeredményt. Minden csapatbol az átlag köridö kerül a rajtkockára

Ezzel elmegy kb másfél óránk

A verseny maga másfél órás lesz. Csapatonként minimum 11 db cserét kell végrehajtani a verseny alatt, fejenként minimum 3 vezetést jelent, de lehet több is ha a csapat ugy akarja.
1 csere kihagyásáért a büntetés 1 kör hozzáadást jelent a végelszámolásnál.

A részvételi dij 8000 ft ezért a jelentkezést kérem komolyan venni, ha többen megint nem jönnek el akkor ez lesz az utolso verseny helyszini fizetéssel
Max 32 versenyzö, utána várolista

Jelentkezni csak ezen a linken lehet
http://compaya.hu/motorosok/re...
itt van a leirás:
Gumimelegitö csoportos vásárlás
2,5 évvel ezelött volt már ugyan egy gumimelegitö vásárlás, de akkor kimondottan az elérhetö legjobb ár volt a cél, azóta már tudjuk hogy érdemes picit odafigyelni a minöségre és nem feltétlen Kinábol kell vásárolni. A német racer forumból megtudtam hogy a TTSL johirü gumimelegitöit Cseheknél gyártják és a cseh gyártó saját néven is forgalmazza mint Tyrex. http://www.tyrex.cz
Természetesen azonnal irtam a cseh gyártónak és kértem egy ajánlatot 10 darabra. A fent már leirt honlapon megtaláljátok ti is hogy az alapmodel ára kb 75.000 lett volna, a profi modell (ez 60 és 80 fok között állithato) ára kb 84.000 lett volna
De csoportos vásárlásnál a következö árakat kaptam:
Tyrex standard: 60.000 ft
Tyrex profi: 68.000 ft
választhato szinek: kék - piros - fekete
Azota az elsö kör rendelése (13 db) le is lett szállitva, most közkivánatra indul a második kör

további részletek itt: http://gsxrfans.hu/forum/viewt...
üzemóra számláló eladó!
8000ft\db
06208244482
vagy xr600r@freemail.hu
Okés!
E-mailben tudsz küldeni nekem számlaszámot? És hogy pontosan mennyit? Esetleg olyan tartó is érdekelne hozzá!
Köszönöm!
Laci
annak aktuális csak aki tud elöre fizetni
Szia! Akkor tudsz nekem képet küldeni a védőről?
akár ide is jöhet: moorlaszlo@freemail.hu
Köszi!
Szia! A gumimelegítős téma még aktuális?
Ezt próbáld ki.
Én erre esküszöm. A motorba is csak ezt teszem.
Jó szarok is a féktávjaid.
Pedig aztán amúgy nagyon gyors vagy.
Tomi!
A képeket rakd fel ide nyugodtan.(majd a járatásról is) Mégis csak közügy.
Tompi!
Remélem kész lesz a blokk.Viszel tartalékot? Azért 1 frissen összerakott motornak mindjárt 1 pálya? Vagy a Tomi,Henzsi,Moshe trió intézi a járatást.
Amúgy lógnak már a jégcsapok az orrodról?
Tegnap néztem, a keliti part megremegett bele, hogy otthagytad őket.
Lucas 5.1.Filtercenter-be veszem.Fél liter 1000 párszáz forint.
Én már jelentkeznék is erre a nemes feladatra. Szivesen fizetnék egy kis gumzási lehetőségért.
Majd ne felejtsd el, hogy én voltam az első regisztráló erre a pályanapra.
pedig ollan lyó hejj , basszameg, hol késik a tavasz még?
Jó dolog a bérlet de attól tartok, hogy nem minden rendezvényen tudok ott lenni , és annak meg nemsok értelme van, hogy megveszem 7 alkalomra, és csak 4-5-ször tudok ott lenni. Jah a sima napi ár változik idén, vagy marad a 20ezer?
ok várom a képeket!
Tomi!
A képeket rakd fel ide nyugodtan.(majd a járatásról is) Mégis csak közügy.
Tompi!
Remélem kész lesz a blokk.Viszel tartalékot? Azért 1 frissen összerakott motornak mindjárt 1 pálya? Vagy a Tomi,Henzsi,Moshe trió intézi a járatást.
Amúgy lógnak már a jégcsapok az orrodról?
Tegnap néztem, a keliti part megremegett bele, hogy otthagytad őket.
Ha adsz egy emailt küldök egy pár képet.
hol vetted és hogyé?
brembo
Kapd Be Akkor sem lesz sokkal gyengébb mint volt, ha blokk nélkül megyek.....azt meg már megszoktam
Beszéltem Rezsöbával
idén nem változik a pályanap ára, 13500 ft
Azt mondta marad a 3x30 perc
A DT a 2 edzés helyett 3x25 perc edzést fog tartalmazni és azt igérte hogy egy napon belül lesznek az edzések és a verseny
A Balatonring csak 2011 ben lesz hasznositva tehát a MotoGP szeptemberi versenye után sem lesz rendezvény idén, ugyanis akkor lesz a pálya befejezve, a GP alatt spanyolbol hoznak valoszinü mobil tribünöket és talán a sajtoközpont is hatalmas sátor lesz.
De ha ügyesen lobbizik akkor talán rá tudja venni a tulajdonosokat hogy a pályát fel kellene gumizni és akkor talán feljuttathato csak-csak valami rendezvény
Ki milyen fékolajat használ pályára? (motul rbf600-on kívül)
moshe!láttam a vasadat!komoly a cucc!
kiváncsi vagyok a bódisra.