Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen 2-5 lesz a csapat Endurance és 5-8 lesz az egyéni Gokart verseny az uj szábályokkal
Az mar "DEAL" osztok magamnak kupat es bankettet is tartok magamnak ! es a kurvakon sem kell osztoznom....
csak te indulsz kösz az infót,kereslek még ezügyben
Lesz CBR kupa? Vagy ez csak egy hoax news?
egyéni és csapatverseny is lesz? valamit gyorsan olvastam...
bizony ám de ez még sok mindentől függ
Az elmúlt 3 szevezésedről azért maradtam le mert mindig pont egy max 2 nappal késöbb mentem haza kicsiny óóóószágunkba
az elözö alatt nem tudom mit értesz hiszen a 3 órás Endurance csapatverseny és a 3 órás Egyéni is ugyanaznap lesz egymás után január 3.-án. Hat órára lefoglaltam a pályát
Te szivatsz Svééééééd az előzőt lenyomod pénteken mert szombaton megyek ezt meg 3.-án mert 5.-én megyek

Üdv neked Donor a másik oldalról
A január 3.- i Gokart Endurance csapatverseny rekordidö alatt megtelt.

Ezen felbuzdulva elkezdtem törni az agyam hogy mit találjak ki hogy a többiek, akik nem voltak ennyire gyorsak és lemaradtak, ök is kaphassanak egy esélyt. A megoldást már meg is találtam: Lefoglaltam további 3 órát a Silverkart pályán egy többfordulos egyéni bajnokságra.

Ujévi 3 órás Svéd Gokart Egyéni Bajnokság
Január 3. VASÁRNAP 16.30


A verseny szokásos modon edzéssel kezdödik, utána indulnak a futamok. A részvételi dijat a csucsidö ellenére sikerült fejenként 8000 ft nál tartani.
Maximum 32 fö nevezését várjuk és 5 föt a várolistára és egy csajt kérek rendezöasszisztensnek
A pálya erre az egyéni bajnokságra 17.00 tól 20.00 ig a miénk, de a gyülekezést mindenképpen kérem 16.30 ra betartani mert regisztrálni is kell, felelöség myilatkozatot aláirni stb.

1.Mindenkinek egy teljes menet pályaedzés, megismered a pályát ez 4 menet egymás után

2. Ezután pontversenyes futamok következnek, nem rajtrácsról, hanem az óra ellen versenyeztek tehát köridök döntik el a rangsort és a kapott pontszámot. Minden versenyzö 2 futamot megy különbözö ellenfelek ellen, más-más gokarttal. Pontszámokat MotoGP szabály szerint adjuk 25-20-16-13-11-10-9-8.

3. Ezután a 8 legtöbb pontot szerzett versenyzöt kiemeljük, ök már döntösek, a maradék 24 versenyzö megy mégegy utolso menetet és a legtöbb ponttal rendelkezö 8 versenyzö innen is továbbjut a döntöbe.

DÖNTÖK: Itt a pontok törlödnek és a leggyorsabb 8 versenyzö megy egy 40 körös A döntöt és a második legyorsabb 8 fö megy egy 20 körös B döntöt.

Saját bukót érdemes hozni, de van a helyszinen is, tiszta maszkokat kapunk a sisakokhoz. Kesztyü is jol jöhet.

Kérek mindenkit hogy itt jelentkezzen egyesével kérek minden nevet, nem kell az összes mezöt kitölteni csak nick-jelszo-név-mobil és email.
http://compaya.hu/motorosok/re...
Ja igen ,hallottam ,hogy valami új project van készülőben !
Alex!Mail ment
Adtam én is esélyt a nasira
Alig várom!
De én már legalább beneveztem!
UJÉVI 3 órás Gokart Endurance motorosoknak
JANUÁR 3 VASÁRNAP 13.30 UJ SZINHELYEN, modern fedett pályan
SILVERKART
http://silverkart.hu/gokart.ph...

A verseny szokásos modon edzéssel kezdödik, utána idömérö/kvalifikácio aztán 4 fös csapatokban nekivágunk a másfél órás versenynek.
A csapatoknak összsúlya el kell hogy érje a 300 kg-t.
A részvételi dijat sikerült hosszas tárgyalások után CSAPATONKÉNT 32.000 FT -ban megszabni. (fejenként 8000 ft)
8 csapat indulhat tehát 32 fö, + kérnék további 5 föt a várolistára és egy csajt kérek rendezöasszisztensnek
A pálya 14.00 tól 17.00 ig a miénk, de a gyülekezést mindenképpen kérem 13.30 ra betartani mert regisztrálni is kell, felelöség myilatkozatot aláirni stb.
1.Mindenkinek egy teljes menet pályaedzés, megismered a pályát ez 4 menet egymás után
2 utána kvalifikácios versenyek következnek, nem rajtrácsról, hanem az óra ellen versenyeztek tehát köridök döntik el a végeredményt.
Ez eddig kb másfél óra

A verseny maga is másfél órás lesz. Csapatonként minimum 11 db cserét kell végrehajtani ez a verseny alatt fejenként minimum 3 vezetést jelent, de lehet több is ha a csapat ugy akarja.
1 csere kihagyásáért a büntetés 1 kör levonást jelent a végelszámolásnál.

Saját bukót érdemes hozni, de van a helyszinen is, tiszta maszkokat kapunk a sisakokhoz. Kesztyü is jol jöhet.

Mindenki irjon sulyt a neve mellé, és kérem a bejelentkezetteknél nevet megadni, név nélküli embereket ne irjatok fel (tehát én+3 fö az kicsit kevés)

1 svéd 85 kg

Jelentkezni a listára pl itt lehet:
http://gsxrfans.hu/forum/viewt...
Neszójábe aggyá lét!
Ezerszer mondtam már, hogy ne köszöngessél!
Jaaaa, hogy nem nekem. Az más.
Szerencséd, hogy az igazán nagyokat nem mered még csak a szádra sem venni. Jól teszed. Mint azt a közismert mondás is mondja: nyugalom, a hosszú élet ritka.
Sajnos mi nem megyünk,mert idén csak 1 futamon vettünk részt!
Illetve a Hajninak lehet lesz meghívója,mert ő ugye végig ment a LDT-n!

De jövőre szeretném odarakni magam a DT-ban!Ha összejön minden agyonvágom a mezőnyt!
Tompit reggelire,Alexet ebédre Sonájt vacsira eszem majd meg, Crazy-t meg csak úgy elnassolom
Ja hogy nem is egy kategória?
Na mind 1,akkor majd a Svédnél legokardolom őket!
e-mail Comprende?
Én mennék, és vitatnék de már nem itthon borzolom a kedélyeket. Többek örömére.
oldschool bigbike ob.
ja nem az laci
nnna csak azt nem értem minek veszekedtek amikor verekedni is lehet?

és mellesleg ki a f@szom az a zolibácsi? csak nem a barta?
Köszi!